Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kulisy "Azja Express" 2: uczestnicy jedli robaki i pili drinki... z krowiego moczu! "Co to było za szczęście, kiedy znaleźliśmy wiadro"...

53
Podziel się

Grupa bogatych celebrytów tym razem udawała biednych w Indiach. "Jeśli dzisiaj nie umyję włosów to umrę" - żaliła się milionerka Przetakiewicz.

Kulisy "Azja Express" 2: uczestnicy jedli robaki i pili drinki... z krowiego moczu! "Co to było za szczęście, kiedy znaleźliśmy wiadro"...
bEqPArYl

Pierwsza edycja Azja Express okazała się dla TVN-u na tyle opłacalna, że stacja postanowiła po raz kolejny wysłać grupę celebrytów do odległego kraju, w którym na własną rękę musieli zdobywać pożywienie, przemierzać autostopem odległe trasy i spać w nietypowych miejscach. Mocnym punktem kolejnego sezonu ma być występ milionerki Joanny Przetakiewicz w parze ze skompromitowanym youtuberem, Łukaszem Jakóbiakiem.

Choć emisja India Express ruszy dopiero jesienią, już znane są pewne szczegóły tego, co zobaczymy na ekranie. Wiadomo, że tym razem uczestnicy pojechali znacznie lepiej przygotowani do wyprawy i gotowi spać w nawet najbardziej nieprzewidywalnych warunkach. Jak podaje Party, zdarzyło im się spędzić noc pod dachem kliniki weterynaryjnej, lepianki, sklepu, opuszczonej szkoły oraz... w klasztorze i mleczarni.

Celebryci poruszali się trasą od Sri Lanki przez południowe Indie do Bombaju, pokonując ponad 2,5 tysiąca kilometrów w kurzu, brudzie i w przypadkowych środkach transportu. Tym faktem szczególnie zachwycona była ponoć mieszkająca na co dzień w luksusie Przetakiewicz, która czuła się jakby grała w filmie akcji.

bEqPArYn

Czułam się jak Michael Douglas w słynnym dreszczowcu Gra - ogłosiła Joanna. Wystawiona na próbę, nieświadoma tego co wydarzy się za chwilę.

Niektórzy, jak np. Marta Wierzbicka znana z roli Oli w Na Wspólnej i opowiadania o swoich "wielkich ku*wach", wśród ubóstwa przeszli swoistą duchową przemianę.

Zrozumiałam, że mam za dużo wszystkiego: ubrań, kosmetyków, przedmiotów którymi się otaczam, a nawet jedzenia - przekonuje aktorka. W Indiach z musu myłam się co trzeci dzień i chodziłam w dwóch t-shirtach i dwóch parach spodenek, które prałam i nosiłam na zmianę.

Na brak bieżącej wody zdarzało się jednak narzekać szefowej La Manii.

bEqPArYt

Byłam w stanie znieść wiele, nawet nieregularne mycie się, ale pewnego wieczoru usiadłam i powiedziałam: "jeśli dzisiaj nie umyję włosów to umrę" - żali się milionerka.

Na szczęście zaradny youtuber, z którym była w parze, "zwizualizował" pomoc w postaci wiaderka.

Łukasz chodził po okolicy aż znalazł stare wiadro i je pożyczył. Nabrali do niego wody z ulicznego kranu. Co to było za szczęście, kiedy znaleźliśmy to wiadro! - cieszy się Joanna.

Ponoć zadania bywały tak trudne, że projektantka wolała "przejść pieszo przez rezerwat słoni i tygrysów" niż wykonać jedno z nich. Jak zdradza dwutygodnik, jednym z większych wyzwań dla celebrytów było też żywienie się lokalnym jedzeniem, w tym "specjałami" w postaci robaków oraz... drinków z krowiego moczu.

bEqPArYu

Wiadomo, że któryś z celebrytów zdobył się na taki krok, jednak do czasu emisji można tylko domyślać się, kto mógł być aż tak zdesperowany.

Na kogo stawiacie?

bEqPArYv
bEqPArYw
Zobacz także: Michał Piróg o "Azji Express 2". Poniża Kaczoruk
Zobacz także: Zobacz też:
bEqPArYO
KOMENTARZE
(53)
Gość
4 lata temu
Nie mogę patrzeć na roześmiane ryło tego performera kołcza ellen degenerat
Gość
4 lata temu
Glupie zabawy bogatych w biednych. Moze zrobia program o biednych dzieciach ktore musza sobie poradzic w palacu?
gość
4 lata temu
nie moge patrzec na ten pysk wizualizatora bleeeeeeeeeeee
bEqPArYP
Gość
4 lata temu
Jak na biede i wyczerpanie to niezłe jedzonko...
Gość
4 lata temu
Rozrywka dla idiotow...
Najnowsze komentarze (53)
gość
4 lata temu
mogliby zmienić prowadzącą, bo się nie nadaje, nie wzbudza sympatii
Gość
4 lata temu
Prezesie TVN zjedz swoje g***o. Przez ciebie przestalam ogladac TVN.
Gość
4 lata temu
To tylko pokazuje do czego akurat w tym przypadku ci celebryci są w stanie się posunąć żeby zarobić i zrobić sobie dobrą reklamę -żałosne ale tak działa ten show biznes -na szczęście nie oglądam tego typu g****a
Gość
4 lata temu
Wierzbickiej nielubie
Gość
4 lata temu
Program denny jak całe te towarzystwo i prowadząca...żenada
Gość
4 lata temu
Żałosny program...
Gość
4 lata temu
Jakobik jaki lans..król tylko się pytam czego...
ewa
4 lata temu
dla kasy i popularności zrobią wszystko
bEqPArYH
gość
4 lata temu
Same szmaty 😂
gość
4 lata temu
Czy to program dla debili???
Gość
4 lata temu
Znów zaczyna się promocja tego dennego Programu...a naiwni z ciekawości będą oglądać ten chłam
gość
4 lata temu
I kto pocaluje Przetakiewicz po drinkach krowich? Nikt!
Gość
4 lata temu
znalazlam to na innym temacie i wzielo mnie na wspomnienia .... fajna zabawa oczko.gif Karteczkę i długopis weź i wejdź na to pytanko xD 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie c ...
Gość
4 lata temu
Niech się zamienią na moje życie! Choc na jeden tydzień, zobaczą jak wygląda normalne życie w tym dzikim kraju (mam na myśli Polskę). Brak pracy w swoim zawodzie - bo za stara, praca służącej - bo nie ma nic za darmo, opieka nad chorym, starym rodzicem na okrągło. O dniu wolnym, jednym dniu to mogę pomarzyć !!!
bEqPArZj