Poniedziałek 17.07.2017

Andrzej Duda z żoną witają Williama i Kate! (ZDJĘCIA)

książę William księżna Kate Kate Middleton książę Jerzy księżniczka Charlotte książę William i księżna Kate w Polsce wizyta księcia Williama w Polsce Agata Duda Andrzej Duda modapudelek

Dzisiaj wczesnym popołudniem rozpoczęła się wizyta księcia Williama i księżnej Kate w Polsce. Przyszły król Wielkiej Brytanii wylądował z żoną i dziećmi na Okęciu, skąd cała rodzina pojechała do Pałacu Prezydenckiego.

Przypomnijmy: Kate i William są już w Polsce! (ZDJĘCIA Z LOTNISKA)

Chociaż podróż książęcej pary potrwa zaledwie trzy dni, program jest dość napięty. Po krótkim spacerze w ogrodzie Pałacu para prezydencka podjęła księcia Williama i księżną Kate na uroczystym lunchu. Agata Duda postanowiła uczcić tę okazję sukienką w stonowanym kolorze z bufiastymi rękawami. Uwagę mediów przykuły zwłaszcza dodatki: skórzany pas inspirowany tradycyjnym motywem zakopiańskiej parzenicy oraz cieliste rajstopy, bo Pierwsza Dama, w przeciwieństwie do Kate, nie odważyła się aż tak mocno odsłonić nóg. Drobną wpadkę zaliczył też Andrzej Duda, który miał chyba nieco za długie spodnie od garnituru.

Zobaczcie jak wyglądali. Podoba się Wam kreacja Pierwszej Damy?

« Poprzednie 1/26

Książę William i księżna Kate z wizytą w Pałacu Prezydenckim

2Książę William i księżna Kate z wizytą w Pałacu Prezydenckim

fot. PAP