Poniedziałek 17.07.2017

Kate i William zwiedzają Warszawę. "Będziemy pamiętać" (ZDJĘCIA)

książę William księżna Kate Kate Middleton książę Jerzy księżniczka Charlotte książę William i księżna Kate w Polsce wizyta księcia Williama w Polsce Agata Duda Andrzej Duda modapudelek

Chociaż książę William i księżna Kate są w Polsce od zaledwie kilku godzin, fotografowie uważnie śledzą każdy ich krok. Tuż po wylądowaniu na Okęciu książęca para razem z dziećmi pojechała do Pałacu Prezydenckiego, żeby zjeść lunch z Andrzejem Dudą i Agatą Kornhauser-Dudą.

Przypomnijmy: Andrzej Duda z żoną witają Williama i Kate! (ZDJĘCIA)

Para prezydencka towarzyszyła Kate i Williamowi także w trakcie krótkiego spaceru Krakowskim Przedmieściem oraz trakcie wizyty w Muzeum Powstania Warszawskiego. Tam książę z małżonką spotkali się z kombatantami i wpisali się do księgi pamiątkowej.

Wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego była głębokim i skłaniającym do refleksji doświadczeniem - napisali. Będziemy pamiętać o niezwyciężonym duchu bohaterów, którzy walczyli o wolność i zapłacili za to najwyższą cenę.

Po wizycie w Muzeum Kate i William mogli spotkać się z młodymi przedsiębiorcami w nowoczesnym biurowcu Warsaw Spire, w którym zaprezentowano im między innymi wirtualną rzeczywistość. Książę William był nią wyjątkowo zainteresowany.

Zobaczcie, jak wyglądała wycieczka Kate i Williama po Warszawie:

« Poprzednie 1/17

Księżna Kate i książę William spacerują Krakowskim Przedmieściem

2Księżna Kate i książę William spacerują Krakowskim Przedmieściem

fot. PAP