Olszówka zostanie bez grosza? Znana marka kosmetyczna nie przedłuży jej kontraktu!

103
Podziel się

Edycie nie wiedzie się ostatnio najlepiej w sprawach zawodowych. Rocznie na kontrakcie zarabiała około 100 tysięcy złotych.

Olszówka zostanie bez grosza? Znana marka kosmetyczna nie przedłuży jej kontraktu!

Edyta Olszówka swoje zawodowe pięć minut przeżywała kilka lat temu. Była wtedy jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek, grywała w telewizji i teatrze, a do tego została ambasadorką znanej marki kosmetycznej. Show biznes nie lubi jednak stagnacji, więc Olszówka, która niechętnie odwiedzała ścianki i bankiety, szybko została zapomniana.

Okazuje się, że teraz może mieć nawet poważne problemy finansowe. Jak dowiedział się Fakt, firma kosmetyczna, której aktorka była ambasadorką przez ostatnie pięć lat, nie planuje przedłużenia z nią współpracy.

Przedstawiciele marki stwierdzili, że czas na nową twarz - zdradza informator "Faktu". Dobrze pracowało im się z Edytą, ale ostatnio zauważyli, że po tak długim czasie ludzie za bardzo się do niej przyzwyczaili, a co za tym idzie jej twarz nie przyciąga już nowych klientów.

Chcą ją wymienić na Magdę Cielecką lub Maję Ostaszewską. Wszystko rozstrzygnie się już niebawem - dodaje.

Na reklamowaniu kremów rocznie zarabiała nawet sto tysięcy złotych.

KOMENTARZE
(103)
Gość
3 lata temu
Tez mi cos,ja zarabiam 1.500 i zyje
Gość
3 lata temu
Z głodu nie umrze.
gość
3 lata temu
Bez przesady, trochę sobie chyba zarobiła przez ten czas...
even
3 lata temu
a ja ją lubie i dobrze jej życzę
Gość
3 lata temu
Przecież nie pracuje za 1500 to, co do tej pory zarobila, wystarczy jej do końca życia
Najnowsze komentarze (103)
Krawiec
2 lata temu
Oj edzia edzia doigrałaś się
Gość
3 lata temu
Pani Edyta jest moim zdaniem bardzo dobrą aktorka.
Gość
3 lata temu
jakie sto tysi... przynajmniej pół miliona rocznie - gdyby była Korzuchowską to nawet i bańkę ... kiepski ten Wasz informator. Taki jak ona aktorką.
gość
3 lata temu
to jest świetna aktora i powinna zarabiać grając a nie żyć z reklamy. dlaczego jej potencjał nie jest wykorzystany, może dlatego, że w tym światku każdy ma swoje 5 minut
gość
3 lata temu
Pudel ,przestan robic reklame dla Cieleckiej i Ostaszewskiej to dopiero jawne oszustwo.
gość
3 lata temu
chca wymienic edyte na kodziare na kodorastke zezaowata ostaszeskom albo na kodziare cieleckom z zarek zydowskich to taka wies kolo czestochowy skad pochodzi cielecka
gość
3 lata temu
w glowach im sie poprzewracalo 100 tysiecy rocznie a wyksztalcenie jakie?celebrytka ,zawod celebrytka a do uczciwe pracy szanowne celebrytki.
Gość
3 lata temu
Czyli jakieś 8.334 zł miesiecznie I wy piszecie że może mieć poważne kłopoty finansowe. Serio??? Też chciałabym mieć takie "problemy"
Gość
3 lata temu
Czyli miesięcznie to ok. 8.333tys. i wy xpiszecie że mozr
gość
3 lata temu
samotna osoba z dobrymi dochodami niezła sumke odłożyła lub przepiła .jak się pudel tak lituje to niech zaproponuje jej prace w markecie za 1500 ,kobiety tyle zarabiają i jakos jeszcze im się udaje dzieci utrzymywać .
Gość
3 lata temu
Dramat
Gość
3 lata temu
Ta umrze z głodu. Macie pojęcie o czym poszecie? Kto was rzeźbi jestem ciekawa
gość
3 lata temu
Na jednym z eventów zaciekle wyrywała mi torebkę z upominkami od sponsorów... wyjątkowo niesympatyczna osoba
Ewelina
3 lata temu
Nie dziwię się, że nie chcą z nią pracować. Alkoholizm nie mija bez śladu, alkoholik zawsze pozostanie alkoholikiem z dziurami w mózgu. Jest niestabilna emocjonalnie. Słowem NIEZRÓWNOWAŻONA. Wiem, bo z nią niestety pracowałam.
...
Następna strona