Trwa ładowanie...
Przejdź na

Isis będzie śpiewać kolędy!

151
Podziel się

Przygotowuje nową płytę. W Polsce.

Isis będzie śpiewać kolędy!
bDAYKset

Po sromotnej przegranej na tegorocznej Eurowizji (ostatnie miejsce!) Isis jakby zapomniała o naszym kraju. Skupiła się na promocji w Serbii, gdzie podobno była bardzo ciepło przyjmowana. To oczywiście PR - jest tam taką samą gwiazdą jak u nas. A może i mniejszą, bo nie toczy się tam dyskusja, czy obcięła sobie penisa.

Isis nie odpuszcza sobie więc naszego kraju. Wychodzi z założenia, że zawsze lepiej móc zarabiać na dwóch rynkach. Na jej stronie internetowej pojawiła się wczoraj informacja, że przygotowuje już nową płytę, na której znajdą się między innymi... utwory bożonarodzeniowe.

bDAYKsev
bDAYKseW
KOMENTARZE
(151)
gość
13 lat temu
nie kolędy tylko kolendy ty g***i pudlu!!!
gość
13 lat temu
Niech założy m***r jak możeszpowiedzieć że to coś jest cudem i ma cudny głos .Jesteś chyba nawiedzona przez kościół
gość
13 lat temu
Isis Gee ma prawdziwy talent. Sama pisze,produkuje, komponuje i wydaje. Chodząca wytwórnia płytowa. Zna się na robocie!
bDAYKseX
gość
13 lat temu
Brawo:) Pięknie ona śpiewa:)
gość
13 lat temu
po rusku!
Najnowsze komentarze (151)
gość
12 lat temu
fura
gośćRoshedo
12 lat temu
spiew a bardzo ładnie , naprawdę... ( to że Eurowizja to w zasadzie konkurs włazenia sobie w d... aPolaków w Europie nie bardzo lubią -szczególnie osttnio po wygłupach Kaczorów... to inna sprawa) ...Isis niestety tylko tuning przeszła zbyt intensywny ( jej chirurga nalezałoby za taką robotę rozstrzelać , zamiast mu jeszcze za to płacić :D)
gość
13 lat temu
O Boże drogi co za debilny portal! Odwalcie się od Isis! To porządna, normalna kobieta. I do tego przepieknie śpiewa. Jeszcze pożalujecie tych durnych tekstów na jej temat kiedy będzie światową gwiazdą. jesteście idiotami, chorymi z nienawiści, zazdrości i braku miłości. Leczcie się i dajcie tej kobiecie świety spokój! najdebilniejszy portal świata-PUDELEK! ŻAL!!! Isis the best!
gość
13 lat temu
ja na jej miejscu Polski maialabym po dziurki w nosie!!!!! Polacu pff jak Wy sie zachowujecie ? (głównie chodzi mi o Leszczyńskiego Wojewódzkiego etc.) az mi wstyd byc Polką;/;/;/
xDxDxD
13 lat temu
No i fajnie! Miło będzie usłyszeć kolędy w jej wykonaniu.
gość
13 lat temu
masz racje redakcjo więcej pozytywów o ISIS
gość
13 lat temu
ISIS jest OK.
gość
13 lat temu
OSOBA, KTÓRA PISAŁA TE BZDURY JEST SAMOLUBNA I ZAROZUMIAŁA A MOŻE JEJ ZAZDROŚCISZ TAK PIĘKNEGO GŁOSU CIEKAWE JAK BYŚ TY ZAŚPIEWAŁ NA EUROWIZJI . UMIECIE TYLKO OPLUWAĆ A MOŻE WIĘCEJ POZTYWÓW NA TEMAT TEJ WOKALISTKI . ISIS MA JEDNĄ WAŻNA CECHE KTÓREJ WAM BRAKUJE SKROMNOŚĆ . WIĘCEJ POZYTYWÓW DROGA REDAKCJO.
bDAYKseP
gość
13 lat temu
a zkąd wieci ze była facetem facet nbie ma takiego ładnego głosu...
gość
13 lat temu
Jezu...... nierozumiem ona i tak nie miała szans wygrać bo to wszystko jest politycznie ustawione..... a wy tylko w tym pudelku byście wszystkich gnoili. każdy ma soje życie....ona przynajmniej umie śpiewać... czepiacie wszystkiego...co z tego żę doda ma owy dom..że lopezka jest gróba wkońcu urodziła bliżniaki nie ...to wy sobie dajcie pokój
KaSiA :D
13 lat temu
Lubie ja. W zyciu robi to na co ma ochote. A innych niemilych internautow nie slucha! Oby tak dalej Isis!
GG 7449564
13 lat temu
nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a dlaczego właśnie u nas.............ja chcę umrzeć........klęska....g***i facet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
13 lat temu
nie kolędy tylko kolendy ty g***i pudlu!!!
gość
13 lat temu
Chyba będą skoro sama powiedziała w tej reklamie "I can speak polish"... ;p
...
Następna strona
bDAYKsfr