Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bieber ma zakaz koncertowania w Chinach! "Żeby OCZYŚCIĆ środowisko chińskich wykonawców, nie powinno się wpuszczać źle zachowujących się celebrytów!"

46
Podziel się:

"Mamy nadzieję, że gdy Justin Bieber dojrzeje, popracuje nad swoim słownictwem i zachowaniami" - twierdzi Biuro Kultury w Pekinie.

Bieber ma zakaz koncertowania w Chinach! "Żeby OCZYŚCIĆ środowisko chińskich wykonawców, nie powinno się wpuszczać źle zachowujących się celebrytów!"

O wybrykach Justina Biebera w show biznesie huczy od lat. Piosenkarz miał już kilka zatargów z prawem, m.in. przekraczając prędkość samochodem będąc pod wpływem narkotyków i alkoholu. Kontrowersje budzą nie tylko jego głośne ekscesy seksualne, ale i to, jak zachowuje się wobec swoich fanów, coraz częściej posuwając się do przemocy.

Wizerunkowi Biebera nie pomogło ani to, że dzięki sławie i pieniądzom wykręcił się od odpowiedzialności w sądzie. Żadnego efektu nie dały też "warsztaty radzenia sobie z agresją", po których udało mu się uderzyć fana i kilka razy stracić nad sobą kontrolę. Ostatnio posunął się do skrajności i zaczął teatralnie obnosić z Biblią, grzeczną fryzurką, a jego koleżanki zapewniają, że oddał się Bogu i celibatowi.

Prawdopodobnie Bieber po prostu dostrzegł, że ostro przegiął, co może się dramatycznie odbić na jego karierze oraz finansach. Dopiero po dłuższym czasie odkryto, że celebryta został... "wymazany" z show biznesu w Chinach! Biorąc pod uwagę, że to gigantyczny rynek, na którym Justin do niedawna był wielką gwiazdą, są to dla niego ogromne straty.

Sprawa wyszła na jaw, gdy jeden z chińskich fanów złożył zapytanie do Miejskiego Biura Kultury, dlaczego jego idol nie zagrał żadnego koncertu w Chinach, choć ustalał występy w Japonii, Hong Kongu, Filipinach i Singapurze. Odpowiedź urzędników rozwiała wszelkie złudzenia: dopóki piosenkarz nie zmieni swojego zachowania, nie ma wstępu do Państwa Środka.

Justin Bieber jest utalentowanym piosenkarzem, ale jest też bardzo kontrowersyjnym młodym gwiazdorem - napisało Biuro. Żeby zachować porządek na rynku Chin i oczyścić środowisko chińskich wykonawców, nie powinno się wpuszczać do kraju źle zachowujących się celebrytów.

Mamy nadzieję, że gdy Justin dojrzeje, popracuje nad swoim słownictwem i zachowaniami, i wtedy stanie się piosenkarzem uwielbianym przez publiczność.

Czy Angelika Mucha już jedzie protestować do Chin?

**Justin Bieber wychodzi z lotniska w Krakowie

**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(46)
gość
7 lat temu
myśli że jest macho a wygląda jak wymoczek
Nefretete
7 lat temu
i bardzo dobrze. Pekin to kultura wysoka, nie dla takiego niewychowanego kmiotka
gość
7 lat temu
mam 92 lata, mogę ?
Gość
7 lat temu
najlepiej tego fleta zapodać w*******a
Gość
7 lat temu
I bardzo dobrze. Uważa się za Bóg wie kogo, ale takiego to nie obchodzi. Przecież ma miliony na koncie i wszystko mu wolno.
Najnowsze komentarze (46)
Gość
7 lat temu
Ci chińczycy to jednak mocno w główkę są p*****lnięci
gość
7 lat temu
przytarli mu nosa?
Gość
7 lat temu
Od lat juz nie wywolal zadnego skandalu takze Chiny sie troche spoznily z tym zakazem btw katy perry tez ma tam zakaz wystepowania
Gość
7 lat temu
Pewnie że dobrze ,zakaz wjazdu, wpuścić jak zmądrzeje
Beliber
7 lat temu
Według mnie chiny źle postępują ponieważ justin był kiedyś nie wychowanym gowniażem ale teraz się zmienił.chodził do dzieci w szpitalach dawał czeki na dość duże kwoty ♡ Ale pomyślcie tez o jego dzieciństwie!!! Nie miał go w ogóle rodzice się rozwijali gdy był mały i on zarabiał sobie sam na jego i mamę grając na gitarze na ulicy.czy to niewystarczające wam żeby zauważyć że Justin tylko kiedyś był taki lekkomyslny.Teraz jak powiedział w wywiadzie jest mężczyzną ale dodam do tego coś on w tym wieku (obecnie) jest dojrzałym mężczyzną
gość
7 lat temu
W Chinach debili nie potrzebują. Ten kraj się prężnie rozwija. Mają najszybszą kolej i nie mordują dla ropy.
imho
7 lat temu
future psycho
NATKA11
7 lat temu
Może najpriew oceńcie siebie a później innych.Chyba,że macie problem z samoocenianiem się to wielkie SORRY!!!
Gość
7 lat temu
Taki sobie jest
Burnett K.
7 lat temu
Bravo ...>>>?!
gość
7 lat temu
i to wlasnie miedzy innnymi grozi naszemu krajowi ,beda nam tak jak w Chinach mowic kogo mozemy sluchac i na kogo koncerty mozemy chodzic
gość
7 lat temu
Źle skończy chłopak, to już równia pochyła.
Ona
7 lat temu
W tym wieku już popuszcza szcyl sika po nogach i za nim szczaja dziewczyny oj wstyd nie macie za kim a za takim wymoczkiem
gość
7 lat temu
powinien mieć zakaz koncertowania wszędzie a nie tylko w chinach