Niedziela 23.07.2017

Suknia ślubna Radwańskiej kosztowała fortunę? Zużyto na nią 6,5 tysiąca kryształków Swarovskiego...

Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska-Celt Dawid Celt Agnieszka Maciejak

Suknia ślubna Radwańskiej kosztowała fortunę? Zużyto na nią 6,5 tysiąca kryształków Swarovskiego...

W minioną sobotę fani Agnieszki Radwańskiej świętowali ze swoją idolką - na krakowskiej Skałce tenisistka i jej partner Dawid Celt zawarli związek małżeński. Jak sama niedawno ogłosiła w wywiadzie, wreszcie będzie mogła uprawiać seks, bo choć do tej pory ze sparingpartnerem przelali wspólnie wiele potu, to jedynie na korcie, łóżko zostawiając na czas po ślubie.

Zobacz: Agnieszka Radwańska już po ślubie! MAMY ZDJĘCIA!

Radwańska i Celt o seksie: "Musi być z wyczuciem. DOPIERO PO ŚLUBIE!"

Nic dziwnego, że sportsmenka bardzo dużą wagę przykładała do organizacji dnia, który ma być przepustką do małżeńskiego szczęścia. Wśród przygotowań ważne miejsce zajmowała ślubna suknia, którą przygotowała ulubiona projektantka Radwańskiej, Agnieszka Maciejak. Podobno prace nad kreacją zaczęły się już pół roku temu, a wykonanie jej trwało około... 400 godzin.

Chciałam, żeby suknia na ten jeden dzień dla Agnieszki była daleko od awangardy, ale nie byłabym sobą, gdyby nie było w niej kilku motywów, z których słynę, chociażby rozcięcia sukni - powiedziała projektantka w rozmowie z Party.

Maciejak przyznała, że prace były skomplikowane w związku z wyjazdami i napiętym grafikiem tenisistki. Po zdjęciu miary wszystkie szczegóły musiały być ustalane telefonicznie.

Agnieszka z powodu turniejów była w rozjazdach, więc długie godziny rozmawiałyśmy o sukni przez telefon, a potem raz na jakiś czas udało nam się spotkać, żeby zrobić przymiarki - powiedziała. Byłyśmy w nieustannym kontakcie.

Projektantka nie zdradziła, ile Agnieszka zapłaciła za suknię, ale jej wartość to niemała fortuna. Na przygotowanie kreacji ślubnej zużyto ponad 100 metrów materiału. Od spodu konstrukcję podtrzymywał plisowany, delikatny tiul, a główny efekt uzyskany jest dzięki sprowadzanej z Włoch jedwabnej organzie. A co najważniejsze, stylizacja została wykończona kryształkami Swarovskiego - użyto ich około sześć i pół tysiąca.

Jak oceniacie efekt?

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (741)

Odpowiedz
18 6
zgłoś
😨 23.07.2017 10:38
Ładnie, chociaż jak na taką bogaczkę zupełnie zwyczajnie. Jednak może jestem uprzedzona bo nie lubię tej zadufanej, nadętej i niesympatycznej dziewczyny.
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 23.07.2017 10:38
Gość:
bolek: nie zachwyca mnie...
a do dzioba bierzesz ?
twoja stara ponoc chetnie buahaha
Odpowiedz
34 3
zgłoś
OLGA 23.07.2017 10:38
brzydka góra sukni, źle dopasowana do figury, nie podkreśla biustu. a zdobienia kryształkami rodem z sukni komunijnych w latach 90tych
Odpowiedz
15 2
zgłoś
Gość 23.07.2017 10:38
Gość: Niestety zdeformowana sylwetkę. Wyglada, jakby talia była na wysokości bioder. Delikatna fryzura, ładny welon, subtelny makijaż, ale sukienka na sile i wyszło nieelegancko.
No właśnie chyba welon popsuł wszystko
Odpowiedz
22 3
zgłoś
Gość 23.07.2017 10:39
Dol spodnicy wyglada niedbale. Ogolne wrazenia srednie.
Ładowanie komentarzy…