Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bieniuk zablokował film o Przybylskiej? "Nie chce, by ich dzieci zapamiętały mamę w taki sposób"

120
Podziel się

Scenariusz filmu był podobno już prawie gotowy, ale rodzina zmarłej aktorki nie zgodziła się z wizją Radosława Piwowarskiego. O co poszło?

Bieniuk zablokował film o Przybylskiej? "Nie chce, by ich dzieci zapamiętały mamę w taki sposób"
bEhdhkwR

Radosław Piwowarski na pomysł nakręcenia filmu biograficznego o Annie Przybylskiej wpadł już na jej pogrzebie prawie trzy lata temu. Wtedy jednak rodzina zmarłej na raka aktorki wyjaśniła mu, że to zdecydowanie za wcześnie. Wśród celebrytów też nie brakowało opinii, że to niezbyt taktowna próba wypromowania się na przedwczesnej śmierci aktorki. Piwowarski uważa, że jest jedynym w Polsce reżyserem, który może podjąć się takiego zadania. Twierdzi, że to on, jako pierwszy, odkrył talent aktorski Przybylskiej i przez całe jej życie łączyła ich wyjątkowa więź.

Pod koniec zeszłego roku reżyser uznał, że nie chce już dłużej czekać i rozpoczął prace nad scenariuszem pod roboczym tytułem Gwiazda. Produkcji filmu podjęła się Grupa Polsat. Pół roku temu Piwowarski zaprezentował roboczą wersję scenariusza rodzinie aktorki.

Reżyser skończył kolejną wersję scenariusza i w tygodniu przed świętami Wielkiej Nocy widział się z mamą Ani Przybylskiej oraz z agentką i przyjaciółką Ani, Małgosią Rudowską. Teraz robi drobne korekty - ujawniła wtedy druga reżyser Małgorzata Raszek-Zaliwska.

bEhdhkwT

Korekty chyba jednak okazały się poważniejsze, bo prace nad filmem nadal nie ruszyły.

Zostały wstrzymane, bo nie mamy akceptacji scenariusza - przyznaje osoba z produkcji filmu w rozmowie z Super Expressem.

Jak donosi tabloid, podobno prace nad filmem zostały zablokowane przez partnera Ani, ojca jej trojga dzieci, Jarosława Bieniuka.

Jarek Bieniuk nie był zachwycony tym, w jaki sposób zostały przedstawione początki Ani w show biznesie - wyjaśnia informator tabloidu. Nie chce, żeby ich dzieci zapamiętały mamę w taki sposób.

bEhdhkwZ
bEhdhkxu
KOMENTARZE
(120)
gość
4 lata temu
niepotrzebny jest ten film...na pewno nie fabularny
Gość
4 lata temu
Bieniuk bardzo dobrze robi. Ania była super aktorką, ale czy trzeba o niej kręcić film? Uwielbiałam ją, była taka dobra i piękna, ale nie wiem czy film to nie jest przypadkiem za dużo?
Gość
4 lata temu
Mądra decyzja. Dobro dzieci ponad wszystko.
bEhdhkxv
gość
4 lata temu
Każdy wie jak zaczynają młode aktorki...
gość
4 lata temu
A kto to wie czy aż taka ona cudowna była, ludzie kupili otoczkę, pozatym zawzze kocha się umarłych a po żywych się jedzie. Jest kult trupa jak nic.
Najnowsze komentarze (120)
juju
4 lata temu
Madra decyzja,poza tym komu potrzebny taki film?takich aktorek w Polsce mamy tuziny,w końcu nie była jakąs tam wyjątkowo uzdolnioną aktorką:/
gość
4 lata temu
przybylska - marna aktoreczka w permanentnie brudnych conversach
gość
4 lata temu
o wszystkich umarłych niech teraz kręcą filmy... Byli lepsi i mądrzejsi od Przybylskiej...
Gość
4 lata temu
pudel znowu zaczyna spekulacje i insynuacje, ania przybylska mowila o waszej redakcji zebyscie dali jej i jej rodzinie spokoj!!!!! wiec zaminijcie swoje szczekajace pudlowate mordy !!!!!
gość
4 lata temu
śliczna to była para
Gość
4 lata temu
on sie z Ania nie ozenil wiec nie ma orawa nic blokowac. Jest obca osoba oraz ojcem dzieci. Decyzyjna jest tu z pewnoscia tylko mama Ani.
gość
4 lata temu
Nie powinien się zgadzać na żaden film. Kto ją pamiętać to będzie pamiętał. A dzieci zostawcie w spokoju.
Gość
4 lata temu
Ania była super aktorką.... Serio? Jakie były jej ambitnego role? Szkoda kobiety ale nie róbcie z niej nie wiadomo kogo. Zawsze grała p***y z cyckami na wierzcu, rozbierała się wszędzie. Playboy, CKM. Nagle święta była bo umarła? Śmieszne to wszystko.
bEhdhkxn
Gość
4 lata temu
Przybylska - trzeciorzedna aktoreczka znana z tego ze kopnela w kalendarz
gość
4 lata temu
MA RACJE I PRAWO
Gość
4 lata temu
Początki lolitek w show biznesie sa zawsze takie same - dają d**y i robią lody hurtowo. Żadna nowość.
Gość
4 lata temu
Aż oczy bolą od czytania..
Gość
4 lata temu
wciaz nie wierze ze zmarla
Gość
4 lata temu
Żal dziewczyny......
...
Następna strona
bEhdhkxP