Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dariusz K. wniósł o ustalenie kontaktów z Allanem. "Edyta jeszcze nic nie wie"

104
Podziel się

"Darek musi wiedzieć, że jeśli chce to tak rozwiązać, Edyta nie zawaha się pozwać go o alimenty". Aktualnie jest jej winny... 3 miliony złotych.

Dariusz K. wniósł o ustalenie kontaktów z Allanem. "Edyta jeszcze nic nie wie"
bEhdLyfF

18 kwietnia w warszawskim Sądzie Okręgowym zapadł prawomocny wyrok skazujący Dariusza K. na sześć lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 10 lat. Sąd złagodził tym samym wyrok sprzed roku, skazujący celebrytę na 7 lat więzienia i dożywotni zakaz prowadzenia samochodów.

Sędzia uzasadniając wyrok z żalem tłumaczyła, że na przeszkodzie wydaniu ostrzejszego wyroku stanęły niedociągnięcia proceduralne, głównie brak adnotacji w dokumentach, że oskarżony znajdował się pod wpływem narkotyków. Zobacz: Obrońca Dariusza K. cieszy się w tabloidzie: "Nasz klient nie prowadził pod wpływem środka odurzającego"

Od tamtej pory Dariusz K., wypuszczony z aresztu za kaucją wynoszącą 400 tysięcy złotych, wpłaconą przez rodzinę, konsekwentnie miga się od więzienia.

bEhdLyfH

Jego prawnicy - ci sami, którzy w sądzie szli w zaparte, że celebryta nigdy w życiu nie miał do czynienia z narkotykami - złożyli do sądu pismo, w którym wyjaśniają, że Dariusz jest jednak ciężko uzależniony od substancji odurzających i zanim pójdzie do więzienia, musi odbyć skuteczny odwyk. Najwyraźniej podczas pobytu w areszcie nie odzwyczaił się od ćpania.

Czas spędzony na wolności upływa celebrycie na opalaniu pośladków, życiu na koszt mamy oraz załatwianiu spraw sądowych. Zobacz: Dariusz K. jest na utrzymaniu matki. "Dzięki niej Darek nie musi żyć skromnie"

Jak ujawniła niedawno jego obecna żona, Iza Adamczyk, czekają na wyznaczenie daty sprawy rozwodowej. Poza tym Dariusz wystąpił o zabezpieczenie kontaktów z córką Leą, a także złożył wniosek o ustalenie kontaktów ze starszym synem Allanem z małżeństwa z Edytą Górniak. Jak się okazuje, Dariusz, który od dwóch lat nie odczuwał potrzeby kontaktu z synem, a wcześniej sprzedał po cichu przeznaczone dla niego mieszkanie, zaś pieniądze przeznaczył na narkotyki, postanowił być czułym ojcem.

Biorąc pod uwagę, że zostały mu prawie czterech lat odsiadki, wybrał naprawdę idealny moment.

bEhdLyfN

Edyta jeszcze nic nie wie o tej sprawie - komentuje w tygodniku Twoje Imperium znajomy Górniak. Ale Darek musi wiedzieć, że jeśli tak to chce rozwiązać, to Edyta nie zawaha się go pozwać o alimenty. Nigdy nie utrudniała mu kontaktów, a wręcz o nie zabiegała. Allan na pewno by się ucieszył, gdyby ojciec się nim zainteresował.

Też tak myślicie?

W międzyczasie zaległości finansowe Dariusza wobec Edyty i Allana wrosły do 3 milionów złotych. Zobacz: Były mąż jest winien Górniak... 3 MILIONY!

Nie wiadomo, jak wyglądają jego rozliczenia z Izą i Leą. Po wyprzedaniu całego majątku Dariusz został bez grosza, za to z długami i obecnie jest na utrzymaniu mamy.

bEhdLyfO
bEhdLyfP
Zobacz także: #gwiazdy: Nowy chłopak zabiera Edyta Górniak w romantyczną podróż. Dokąd?
bEhdLygi
KOMENTARZE
(104)
gość
4 lata temu
Pudelek wie, a Edyta nie wie :D
Gość
4 lata temu
To juz wie 😅
gość
4 lata temu
Pani Edyto proszę chronić dziecko i nie ulegać na kontakty z tym człowiekiem. To nie wpłynie dobrze na psychikę syna, która dopiero się kształtuje. Niech Pani broni siebie i dziecko. Lepiej nie mieć ojca niż miec takiego. Wiem co mówię...
bEhdLygj
gość
4 lata temu
Co za zero
gość
4 lata temu
JAK NAJDALEJ OD TATUSIA NARKOMANA !!!
Najnowsze komentarze (104)
gość
4 lata temu
Niech wpada 1 w tygodniu do stanów i odwiedza syna.
gruszka
4 lata temu
Co to za sądy? Co to za prawo, że bogaty mimo wyroku nie siedzi. Biednego policja po upływie terminu zgłoszenia do ZK zaraz by zgarnęła. Czas by prawo było prawem. By wszyscy byli według niego równi.
gość
4 lata temu
Same kłamstwa na jego temat Pudlu
gość
4 lata temu
b****k
Gość
4 lata temu
Niech ten MORDERCA CPUN Z******J jak cała ta rodzina KRUPOW wraca do p*****a bo dzieci napewno z nim nie chcą mieć kontaktu
Gość
4 lata temu
Edzia dowie Sie z pudelka
jarek krak
4 lata temu
fajny tylek ma ten facet chetnie bym mu zapakowal po same jaja
gość
4 lata temu
To ile wynoszą miesięczne alimenty, że kwota urosła do 3 milionów?
bEhdLygb
Gość
4 lata temu
Tak Edyta nic nie wie za to Pudel wie odrazu.
gość
4 lata temu
To Edyta nie wie a Pudel wie ? hehe dobre a wiecie co mam dziś na kolację ?
gość
4 lata temu
zdolny facet a tak sobie namieszał w życiu, powinien odbyć karę jak najszybciej a potem wziąść się za to w czym jest dobry
gosc
4 lata temu
niech ktoś w końcu zrobi porządek z tym gn.jkiem
gosc
4 lata temu
nikt normalny nie zostawi dziecka pod opieką narkomana i alkoholika
gosc
4 lata temu
p*****l.. tatuś się znalazł ! Do paki dziada
...
Następna strona
bEhdLygD