Trwa ładowanie...
Przejdź na

Johnny Depp kupił córce... UŻYWANĄ KANAPĘ Kardashianek za siedem tysięcy dolarów!

92
Podziel się:

Zaskakujące wydatki aktora ujrzały światło dzienne po tym jak menedżerowie, których oskarżył o kradzież, przedstawili w sądzie jego rachunki.

Johnny Depp kupił córce... UŻYWANĄ KANAPĘ Kardashianek za siedem tysięcy dolarów!

W ostatnim czasie sytuacja finansowa Johnny’ego Deppa znacznie się pogorszyła. Po długiej (i kosztownej) batalii sądowej z Amber Heard, aktor aktualnie sądzi się z byłymi menedżerami, których oskarża o to, że go okradali, co miało go doprowadzić do konieczności zaciągania kredytów, aby mógł związać koniec z końcem. Sprawa wpłynęła do sądu w styczniu tego roku, gdy Depp pozwał swoich agentów na 25 milionów dolarów.

Przedstawiciele The Management Group argumentują, że problemy finansowe aktora są wyłącznie jego winą, ponieważ nie słuchał ich rad i szastał pieniędzmi na prawo i lewo.

Na dowód tego byli agenci gwiazdora przedstawili dowody na nieodpowiedzialne zarządzanie finansami przez Deppa. W złożonych przez nich dokumentach znalazł się wykaz przykładowych i dość zaskakujących wydatków gwiazdora, wśród których znajduje się... kanapa należąca do Kardashianek. Mebel kosztował siedem tysięcy dolarów i był elementem "scenografii" ich rodzinnego show, Z kamerą u Kardashianów. To właśnie na niej odbywały się "szczere rozmowy" o zmianie płci, ostrzykiwaniu pup czy wynajęciu surogatki.

Depp wydał ponad 500 tysięcy dolarów na wynajem magazynów, w których przechowuje swoje kolekcje kostiumów i gadżetów z planów filmowych - czytamy w oświadczeniu menedżerów. Ponadto zapłacił ponad 17 tysięcy na torby i walizki od Prady oraz siedem tysięcy za używaną kanapę Kardashianek, którą kupił w prezencie dla swojej córki Lily Rose.

Agenci twierdzą ponadto, że w ubiegłym roku Johnny przeznaczył ponad milion dolarów na utrzymanie prywatnej wyspy na Bahamach i jej pracowników, ale w pewnym momencie przestał im płacić, więc zostali zmuszeni do spłacania jego długów.

Depp zerwał umowę z The Management Group w 2016 roku i od tamtej pory dokonywał jedynie minimalnych wpłat na karcie debetowej. Wreszcie całkowicie odmówił wpłacania dalszych kwot, zmuszając TMG do spłaty 55 tysięcy dolarów w jego imieniu - oświadcza adwokat pozwanych, Michael Kump.

Wszystkie opłaty na karcie CNB Visa są bezsprzecznie opłatami poniesionymi w imieniu Deppa na przedmioty lub usługi wymienione powyżej. Johnny Depp wie o wszystkich wydatkach poniesionych w jego imieniu, ale odmawia uregulowania należności - czytamy w dokumentach.

Mówi się też, że artysta pożyczał pieniądze członkom rodziny, a następnie obwiniał o te pożyczki swoich menedżerów, twierdząc, że źle zarządzali jego majątkiem.

Jak zwykle prawda zapewne leży po środku. W całej historii intryguje fakt, że Lily Rose Depp okazała się tak wielką fanką Kardashianek, że zapragnęła mieć ich używaną kanapę...

Zobacz także: Natasza Urbańska o córce i jej talentach
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(92)
gość
5 lata temu
Nadszedł dzień, w którym nawet używana kanapa Kardaszianek ma swój tag na Pudelku...
gość
5 lata temu
Pewnie były niezłe wgniecenia po tych wielkich Kardashianowskich tyłkach...
gość
5 lata temu
Ci ludzie już nie wiedzą, na co wydawać pieniądze
gość
5 lata temu
lily rose wygląda na strasznie zmanierowaną
Gość
5 lata temu
O fuj, obrzydliwe zdj z tymi girami kim, swoja droga współczuje kosmetyczka ze musza malowac paznokcie u stop
Najnowsze komentarze (92)
Gość
5 lata temu
Antypatyczne dziewuszysko
gość
5 lata temu
Zbzikował chłopina.
Gość
5 lata temu
Podoba mi się jego gest. Brawo w końcu to jego córka.
gość
5 lata temu
No jak go nie stać na nową to kupił używaną - proste
Gość
5 lata temu
Niech ją sprawdzi ultrafioletem😁
gość
5 lata temu
Jasiek nie podoba mi się w tej odsłonie:\ Był taki piękny i zawsze stonowany, a teraz wygląda jak zdziwaczały stary dziad, który chce być zauważony:\ Niech wróci Jaś z Gilberta G...
gość
5 lata temu
jaki trzeba mieć zrypany mózg, mając forsę kupować zużyty, stary , wygnieciony i jeszcze nie wiadomo jaki mebel.
gość
5 lata temu
Z tą kanapa to dobry deal, 7tys to niewiele jak za firmową kanapę wartą 60tys.
Gość
5 lata temu
Nigdy biedy nie zaznali to i brak szacunku do pieniądza, w głowach siano, nigdy nie dowiedzą sie co wartościowe w życiu, biedny człowiek :(
gość
5 lata temu
Ależ ten Deep jest g***i...!!! Szok
gość
5 lata temu
Zmanierowane bachory to porażka dla rodziców!
gość
5 lata temu
Deep popłynął i to nie tylko finansowo. Wygląda okropnie, zachowuje sie jak niezrównowazony psychicznie, jego role to coraz wieksze porażki. Wydaje mu sie nadala ze jest Piotrusiem panem, a tek naprawde jest podstarzałym pijakiem.
Mniam
5 lata temu
Zarabiste: opierdziana kanapa z wielkichD00p.
gość
5 lata temu
Celebryci to mają zryte łby....kanapa po takich przechodzonych ścierach....no, gratuluję zakupu.....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie