Trwa ładowanie...
Przejdź na

Angelika Mucha nadal przeżywa maturę w sieci: "Rozprawkę zakończyłam zdaniem a propos Justina"

111
Podziel się

Littlemooonster96 pochwaliła się wynikami tegorocznych egzaminów oraz tym, że przy odpowiedziach... inspirowała się Justinem Bieberem.

Angelika Mucha nadal przeżywa maturę w sieci: "Rozprawkę zakończyłam zdaniem a propos Justina"
bCPiKvLV

_

_

bCPiKvLX

W tym roku temat matur zyskał zupełnie nowy wymiar dzięki "snapchatowym" celebrytkom, które za pomocą popularnej aplikacji na bieżąco opisywały swoje przygotowania i zmagania z tegorocznym egzaminem dojrzałości.

Najwięcej szumu robiła wokół siebie Julia Wróblewska, która z przejęciem relacjonowała przebieg całej sesji egzaminacyjnej. Z okazji do lansu korzystały także Julia Wieniawa i Angelika Mucha, znana jako Littlemoonster96, która pokazywała wszystkim nawet z jakich książek się uczy. Z ogłoszeniem wyników swojej matury Angelika trochę jednak czekała. Dziś postanowiła wytłumaczyć, że wolała pochwalić się nimi, gdy już będą oficjalnie znane.

Angelika zdawała rozszerzony angielski i rozszerzoną geografię. Ponoć zastanawiała się też nad rozszerzoną matematyką, ale ostatecznie nie podjęła próby. Najbardziej z kolei stresował ją ustny egzamin z języka polskiego.

bCPiKvMd

W języku polskim bałam się najbardziej tego, że trafiając na temat na maturze ustnej nie będę wiedziała do jakiej lektury, do jakiej książki mogę go dopasować - przyznała Mucha. Tak naprawdę modliłam się o te 30%. Można trafić na temat, który jest tak głupim tematem, co nawet nauczyciele polskiego przyznawali, że te tematy w tym roku były tak głupie, że ktoś mógł nie zdać tylko dlatego, że trafił na beznadziejny temat, a nie dlatego że nie miał wiedzy.

Na szczęście na matematyce pytania były nieco mądrzejsze i Mucha poradziła sobie z nimi znacznie lepiej.

Ja z matematyką nie mam problemów i tak naprawdę do matury z matematyki nie przygotowywałam się w ogóle, pomijając tylko kartkówki powtórkowe, które mieliśmy co jakiś czas w szkole. W ogóle nie miałam takiego stresu "o w maju mam maturę i co teraz?" - chwali się maturzystka.

Największa fanka Justina Biebera pochwaliła się, że nie musiała specjalnie uczyć się do egzaminów, bo, pomimo częstych wyjazdów na koncerty, regularnie powtarzała materiał.

bCPiKvMe

Uczyłam się na bieżąco. Największe zaległości miałam z językiem polskim. Czasami zastanawiałam się, czy przerabialiśmy daną lekturę. Niestety nie przeczytałam wszystkich lektur, które obowiązywały na maturze - wyznała Angelika.

Tegoroczna maturzystka podkreśliła za to, że jej mocną stroną jest język angielski - zapewne dzięki nieustannym wyjazdom na zagraniczne koncerty swoich idoli. Następnie pochwaliła się już wszystkimi wynikami.

Z angielskiego miałam 100%. To był mój najlepszy wynik na maturze, ale rozszerzenie też napisałam dobrze, bo na około 75%. Najgorzej wydaje mi się, że poszedł mi polski pisemny. Ja nie jestem fanką polskiego, tak jak mówiłam, jestem totalnie ścisłowcem. Dobrze poszła mi matematyka, bo otrzymałam z niej 90%. Miałabym 100%, ale zabrakło mi czasu, siedziałam do ostatniej minuty. Polski ustny to było 80%, z angielskiego ustnego miałam 93%, a z podstawowego 100%. Z rozszerzonego pisemnego angielskiego miałam 75% chyba i z geografii miałam około 70% - wylicza Littlemoonster.

Okazuje się, że sukces na tegorocznych egzaminach Mucha zawdzięcza nie tylko sobie, ale również... Justinowi Bieberowi. Angelika zdecydowała się bowiem napisać o nim na rozprawce oraz swoją wypowiedź z ustnego angielskiego oprzeć właśnie na historii z nim związanej.

bCPiKvMf

Jeszcze a propos Justina, bo pytaliście jak to się stało, że znowu odwołałam się Justina. Ja mam takie słuchajcie przypadki i sytuacje, że na egzaminie gimnazjalnym odwoływałam się do Justina i na maturze tak samo. Moją rozprawkę zakończyłam pięknym zdaniem, a propos Justina, bo rozprawka była na temat tego, czy praca jest obowiązkiem, czy bardziej naszą pasją i odwołałam się właśnie do Justina jako pracy jako pasji. Natomiast na angielskim ustnym również odwołałam się do sytuacji, kiedy go spotkałam, bo dostałam pytanie: "Czy spotkałam kiedyś kogoś sławnego?**”** - wytłumaczyła Mucha.

Trzeba przyznać, że "królowa Snapchata" miała wyjątkowe szczęście do losowania pytań. Justin na pewno byłby z niej dumny.

bCPiKvMg

Littlemooonster96 promuje swoją książkę o... Justinie Bieberze

bCPiKvMy
KOMENTARZE
(111)
Gość
3 lata temu
Przykro patrzec na te nasze mlode pokolenie, plytcy strasznie😟
michał b
3 lata temu
Tęsknie za latami 90.... inaczej się żyło. Teraz autorytetami są takie kretynki, rzygać mi się chce jak na nia patrze
gość
3 lata temu
ona juz zostanie na tym poziomie intelektualnym do konca zycia :(
bCPiKvMz
gość
3 lata temu
Srio ma 18 lat? I wyglada tak staro? o.O
gość
3 lata temu
ja pier*ole!!! co za debilka
Najnowsze komentarze (111)
Ta idiotka mn...
3 lata temu
Gówniara, t**y gimbus. Dlaczego ma w nazwie takie liczby, skoro urodziła się aż dwa lata później, w 1998 roku? T**a dzida. Zbieberowany szajs. Ale co się dziwić, że taka po*ebana? Przecież od 1998 roku to już inna generacja ludzi się rodziła! Od 1980 do 1997 mieliśmy ludzi generacji Y, natomiast od 1998 do 2010 mamy generację Z.
Gość
3 lata temu
Rozumiem hejty hejtami, ale wyzywać ją od debilek i idiotek kiedy tak dobrze napisała matury?? Zazdrość was zżera widzę.
Gość
3 lata temu
Co ja robię na Pudelku.
gość
3 lata temu
Z jej wypowiedzi wynika, że dała d**y a nie zdała. Ktoś, kto ma umysł ścisły ma taki sam obowiązek posługiwać się poprawnie językiem polskim, jak ktoś, kogo interesuje chemia czy biologia.
Gość
3 lata temu
Żal mi jej
gość
3 lata temu
Zdawała maturę a osobowosc ma jak 12latka ...
gość
3 lata temu
Naprawdę nie macie już o kim dawać niusów, tylko o tym pustym dziecku?
gość
3 lata temu
aż żal d**ę ściska jak się patrzy i słucha takiej tępej dzidy...chciałabym zobaczyć te wyniki na papierze.. bo takie teksty wciskać może każdy..
bCPiKvMr
Gość
3 lata temu
Cytując Ozzy Osbourne: "who's the f**k is Justin biber?"
Gość
3 lata temu
A kto to jest?
Gość
3 lata temu
A kto to jest?
gość
3 lata temu
No przecież jakby tu o nim nie wspomnieć. Na rozmowie o pracę niech też wspomni o swoim Justinie.
Gość
3 lata temu
Hahaha....po przeanalizowaniu testow maturalnych to spokojnie mozna stwierdzic, ze zdanie z gorszymi wynikami to naprawde sztuka....banalne egzaminy, wysokie wyniki a porem dzieci uwazaja sie za bogow bo mialy 100 % z angielskiego..... gdybym im dala swoj egzamin z matmy, fizyki czy chemii, ktory pisalam kilkanascie lat temu to nie wiedzialyby dzieci ktoredy do wyjscia z sali....
Gość
3 lata temu
Nie pokazała świadectwa, to mogła wszystko powiedzieć z tymi wynikami
...
Następna strona
bCPiKvMT