Trwa ładowanie...
Przejdź na

60-latek SPALIŁ PSA W PIECU. Wcześniej zerwał mu z szyi wrośniętą obrożę...

517
Podziel się

Zatrzymany mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu we krwi. Policja bada, czy zwierzę spłonęło żywcem...

60-latek SPALIŁ PSA W PIECU. Wcześniej zerwał mu z szyi wrośniętą obrożę...
bCzigmZh

Problem znęcania się nad zwierzętami wciąż jest w naszym kraju bardzo powszechny, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach i wsiach. Choć nie brakuje akcji uświadamiających posiadaczy pupili, jak nie należy postępować ze zwierzętami, nadal słyszymy o przypadkach porzucenia neichcianego psa czy katowania "dla zabawy":

O wyjątkowo brutalnym akcie agresji wobec psa od dwóch dni informują media. W Żninie policjanci w jednym z domów odkryli zwłoki spalonego psa. W miniony piątek, jedna z sąsiadek sprawcy poinformowała policję o swoich podejrzeniach. Powiedziała, że najpierw słyszała skowyt psa, który nagle ucichł. Na miejscu funkcjonariusze zobaczyli makabryczny widok: na zerwanej obroży znaleźli ślady krwi i sierści, a nieopodal, w trocinach, w domowym piecu, leżały zwłoki zwierzęcia.

bCzigmZj

Jak się okazało się, psa zabił i próbował spalić 60-letni mieszkaniec Żnina. W ręce policjantów wpadł tego samego wieczoru. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał prawie 2,5 promila alkoholu we krwi. Przedstawiono mu kilka zarzutów, w tym ten dotyczący niehumanitarnego uśmiercenia.

Policjanci weryfikują czy zwierzę zostało wrzucone do pieca żywcem, czy też było wcześniej uśmiercone. Sprawdzany jest również udział innych osób w tym zdarzeniu - mówi mł. asp. Wioleta Burzych.

bCzigmZK
KOMENTARZE
(517)
Gość
3 lata temu
Potwor. Ludzie ktorzy robia krzywde drugiej istocie i patrza na to jak gdyby nigdy nic to potwory
Gość
3 lata temu
G***!
Justyna
3 lata temu
Zwykły sk***y***, jak można być taką bestią?! Oby w końcu zostały podniesione wyroki z znęcanie się nad bezbronnymi zwierzętami!!
bCzigmZL
gość
3 lata temu
masakra, brak słów ;(((
Gość
3 lata temu
Zwyrodniały b*****a. Więzienie bezwzględne.
Najnowsze komentarze (517)
gość
3 lata temu
takie cos powinno zdechnac.
gość
3 lata temu
A Wroblewska co, ciagle z ta otwarta geba, glupiutka i brzydka s******a . Do szkoly najpierw razem z Wieniawa i innymi celebrytkami gowniarami, ktore chca udawac aktoreczki
gość
3 lata temu
żony i dzieci nie szanują , to psa mają ? zwyrodnialcy !!!!
gość
3 lata temu
Jjjjja osobiście jestem skłonna posadzić taką kanalię du..ą na rozżarzonej płycie kuchennej i niechby spróbowała jak to jej skwierczy. A swoją drogą PIS mógłby się zająć naprawianiem prawa a nie sędziami. Zaostrzyć prawo dla opresantów zwierzęcych.
gość
3 lata temu
Ska biorą się taKIE POTWORT!!!a W WIĘZIENIU NIECH ZROBIĄ ZNIM PORZĄDEK!!nA STare lata niech mu d**ę rozwalą!!
Mirror
3 lata temu
Do pieca z nin1
An.
3 lata temu
Prosze o zakfalifikowanie o najwyzszy wymiar kary . za znecanie sie z okrucienstwem zabicia ..spalenia ..maltretowania .... Moze wreszcie Sady zasadza odpowiednia kare do ego strasznego czynu .
t5t
3 lata temu
zabić s********a tak jak on zabił psiaczka.
bCzigmZD
gość
3 lata temu
Będzie opowiadał że był pijany i widzial diabła. Jest to czynnik łagodzący w naszych sądach i jest to ,,tylko,,pies. Zgroza!!!!!!!
gość
3 lata temu
Do więzienia potwora Zamiast spacernika sprzątanie boksów w schronisku.
gość
3 lata temu
ZERO!!!!!!!
gość
3 lata temu
Był c***a spaliła
gość
3 lata temu
zgnij skur........e!!!!!!
Han79
3 lata temu
Spalić gnoja... Spalić bardzo wolno!!!
...
Następna strona
bCzignaf