Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowa piosenka Wiśniewskiego. Michał śpiewa o... SEKSIE NA PIELGRZYMCE! "Chwalmy Pana i 500 PLUS!"

420
Podziel się

Tekst napisał ceniony do tej pory Piotr Bukartyk. "Serce me i twój brzuch niech w opiece ma święty Duch". Puszczą to w radiu?

Nowa piosenka Wiśniewskiego. Michał śpiewa o... SEKSIE NA PIELGRZYMCE! "Chwalmy Pana i 500 PLUS!"
bEiSXkHV

Gdy wydaje się, że polska muzyka po długich latach prób osiągnęła wreszcie zadowalający poziom i wychodzi na prostą, zawsze znienacka pojawia się Michał Wiśniewski. Cztery lata temu, gdy zapomnieli o nim nawet jego ostatni fani, Michał nagle powrócił z piosenką Filiżanka, w której opisywał jak pije kawę. Niestety dla Michała, a na szczęście dla rodzimej fonografii, wszyscy Filiżankę wówczas wyśmiali. Tylko sam Wiśniewski bohatersko bronił utworu, mówiąc, że tekst "piję kawę jest cudownie, pocałunków lekka pianka słodko pieści suche usta, moja panna filiżanka" jest równie dobry co Ona tańczy dla mnie. Do dziś nie wiemy, czy miał to być autokomplement.

Od czasów apoteozy kawy Michał "nagrał" tylko jedną płytę, Nierdzewny / Remixed, chociaż sformułowanie nagrał może być zresztą nieco na wyrost, bo na dwóch płytach tylko jedna zawierała nowe utwory, pozostałe były remixami starych przebojów Ich Troje. Michał jednak wciąż się nie zniechęca i tego lata próbuje podbić listy przebojów nowym hitem.

bEiSXkHX

We wtorek na YouTubie Michał pokazał nową piosenkę pod obiecującym tytułem Letnia przygoda. Po wsłuchaniu się w tekst i obejrzeniu teledysku nie ma wątpliwości, że utwór opisuje... pielgrzymkę do Częstochowy.

Co ciekawe, tekst piosenki stworzył ceniony artysta Piotr Bukartyk, którego piosenki emitowane są między innymi w Programie III Polskiego Radia. Tej raczej nikt w Trójce nie puści, biorąc pod uwagę, co napisał Bukartyk i o czym śpiewa Wiśniewski.

Przy drodze napotkany sklep, zapukałem, zapytałem, czy dostanę chleb - zaczyna się utwór. Twe słowa zamienione w czyn, noc szalona na kartonach prostych win. Dziki szał naszych ciał zawsze będę w pamięci miał. To była letnia przygoda, ooo, letnia przygoda, ooo, letnia przygoda, ooo.

Dalej jest tylko lepiej:

bEiSXkId

Śpiewa tłum, wznieca kurz, Częstochowa tak blisko już. W drzwiach stoisz, czekasz jak co rok, znowu mogę z krokiem twoim zrównać krok. Serce me i twój brzuch niech w opiece ma święty Duch. Trzy córy są i jeden syn, kiedyś z czego to utrzymać martwiłbym. A dziś nie... spoko, luz - chwalmy Pana i 500 plus.

Teledysk do Letniej przygody raczej też nie doczeka się emisji w Telewizji Polskiej. Główna część klipu przedstawia bohaterów pielgrzymki, o której śpiewa Michał, ale teledysk zamykają i otwierają sceny w basenie. Nadzy mężczyźni wymieniają się opiniami na temat biznesu w branży turystycznej. Uznanie budzi pomysł, by zainwestować w poruszanie się "pieszo ku*wa". Dopiero na końcu okazuje się, że wśród uczestników libacji w basenie jest ksiądz. Internauci zauważyli też, że w nowym teledysku Michała występuje niejaki Bartosz "Hrabia" Lipiec, były szef ochrony Wiśniewskiego.

Zobaczcie nowe dzieło Michała. Myślicie, że będą je śpiewać na pielgrzymkach?

bEiSXkIe
bEiSXkIf
bEiSXkIg
Zobacz także: Doda: Porównania do Mandaryny bardzo mnie denerwowały!
bEiSXkIy
KOMENTARZE
(420)
gość
4 lata temu
Chyba oszalał... Po co to?
Gość
4 lata temu
Ten to już odleciał
gość
4 lata temu
Te śnieżnobiałe zęby wyglądają u niego kuriozalnie.
bEiSXkIz
Gość
4 lata temu
Niestety, na tron nie powróci.
gość
4 lata temu
Czyli może być gorzej...
Najnowsze komentarze (420)
realista
8 miesięcy temu
co byscie nie mowili, nazwal sprawy po imieniu.
Gość
8 miesięcy temu
Panie Wiśniewski czy alimenty na dzieci zaległe już spłacone
jan-49
8 miesięcy temu
a co prawda boli?
gość
4 lata temu
ośmiesza się d***l jak zwykle. koleś z wenerykiem na d***e nie powinien śpiewać o letnich seksach, a już zwłaszcza na pielgrzymce. Boże widzisz i nie grzmisz.
:-)
4 lata temu
Sięgnął dna i niech tam zostanie
gość
4 lata temu
dostał kasę od Sorosa na wyśmiewanie rządu oraz Polaków Katolików, nie wiedzieliście że tak robi? większość celebrytów i polityków PO i lewicy jest gościa
gość
4 lata temu
no no no ... powrót króla !
Gośćirek
4 lata temu
żałosne chyba chciał się przypodobać PO niedługo chyba naprawdę będzie żył z 500plus
bEiSXkIr
Gość
4 lata temu
Masakra...
gość
4 lata temu
dla mnie super!Michal dawaj,,,,
tesa
4 lata temu
melodja juz znana a Michalek to grzeczny i mily tylko w tv , nie stac cie na zabki bo masz jak klawisze od fortepianu.
gość
4 lata temu
Tragedia poziom jarmarku
gość
4 lata temu
gościu niema pojęcia o czym śpiewa i czym dla tego narodu jest to miejsce. Zaśpiewaj o muzułmanach to ci język z gardła wyrwią
gość
4 lata temu
wisniewski emu zawsze bilo na mozg albo brak muzgu
...
Następna strona
bEiSXkIT