Czwartek 27.07.2017 15:45

Cezary Pazura wreszcie w czymś zagrał. Na dodatek wystąpił... z Edytą! "Edytka - ODJAZD!"

Cezary Pazura Edyta Pazura Edyta Zając

Cezary Pazura wreszcie w czymś zagrał. Na dodatek wystąpił... z Edytą! "Edytka - ODJAZD!"

Choć Cezary Pazura od dłuższego czasu odmładza się prowadząc "młodzieżowy" kanał na YouTube i przyjaźniąc się z blogerami, w końcu dobił do słusznego wieku 55 lat. Wreszcie też nadszedł czas na refleksję nad karierą i aktor przyznał się przed sobą i fanami, że przez ponad dekadę nie zagrał w żadnym dobrym filmie. Choć powodem było zaszufladkowanie go jako ekranowego śmieszka, on sam widzi tu efekt spisków młodszych i bardziej aktywnych kolegów. Przyznał jednak, że w rozwoju kariery nie pomogło mu zainteresowanie jakie budził omawiając życie prywatne w tabloidach.

Zobacz: Cezary Pazura: "Ja od ponad 10 lat nie zagrałem ZNACZĄCEJ ROLI w żadnym porządnym filmie"

Wszystkie filmy, w których "mógł" zagrać 55-letni Cezary Pazura! (ZDJĘCIA)

Po dziesięciu latach Czarek postanowił przełamać złą passę i zagrać w roli godnej siebie. Co więcej, postanowił, że teraz chce wystąpić u boku żony, Edyty. Dzisiaj aktor pochwalił się na Facebooku ich wspólnym debiutem na planie filmowym.

Nagranie zaczyna się dramatyczną muzyką i ujęciami rodem z Incepcji lub nowego Bonda. Nagle słychać głos Czarka, który zaczyna opowiadać dziwną historię o błaźnie i zdradzie. Trudno powiedzieć, czy ma na myśli swoją przyszłą produkcję filmową, czy próbuje się wytłumaczyć z tego, dlaczego zaczął przyjmować role ekranowych błaznów.

Błazen króla nigdy nie zdradzi. Nawet, gdy przyjdzie rozgrywek czas, czapkę z dzwonkami na głowę wsadzi i wyskoczy dżokerem, i przegra z nim as. Mój błazen... - kamera pokazuje Czarka i dwa tulipanki. Nie oceniam tego w kategorii porażek i sukcesów, bo życie aktora to jest... to są ciągłe wyzwania. I wyskoczy dżokerem, i przegra z nim as - powtórzył Pazura.

Na koniec pojawia się informacja, że wkrótce aktor i jego młodsza żona pojawią się razem na dużym ekranie. Powagi sytuacji miały dodać pojawiające się na czarnym tle słowa: "sukces", "tajemnice", "ukrywanie w cieniu", "wyjdą na jaw".

Na jaw wyszło na razie, że przejmujące dzieło, w którym Pazura odkręca to, co niedawno mówił o ostatnich dziesięciu latach kariery, to... reklama kurtek. Trudno powiedzieć, jaki jest związek "szpiegowskich" ujęć i bitewnej muzyki z tym, że ktoś nie marznie, gdy jest mu zimno. Pazura jest jednak dumny ze swojego dzieła i prosi o opinie. Przyznał też, że do tej pory nigdy nie czuł się ubrany.

Moi Drodzy zapraszam na film - zapowiedział reklamę. Zostałem ambasadorem marki LAVARD Twarzowo? Wujek Czarek. Wreszcie naprawdę ubrany. A Edytka - odjazd! P.S. Dajcie komentarze.

Największy odjazd Edyty był dziesięć lat temu, na trasie Kraków-Warszawa. Jak Wam się podoba jej nowa rola? Dajcie Czarkowi komentarze.

Opublikowany przez Cezary Pazura - profil oficjalny na 27 lipca 2017

Pazura o SPA

 

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (161)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 161
Odpowiedz
128 47
zgłoś
gość 27.07.2017 15:46
i co z tego? kasa to kasa
Odpowiedz
266 87
zgłoś
gość 27.07.2017 15:46
Pan starszy i utrzymanka, na pewno reklama zacheci do zakupu
Odpowiedz
162 45
zgłoś
gość 27.07.2017 15:47
tanio jakos
Odpowiedz
30 21
zgłoś
Zdradziecka morda 27.07.2017 15:47
KIM DZON DUCK MUSI ODEJSC.
Odpowiedz
20 45
zgłoś
gość 27.07.2017 15:47
czyż oni nie wyglądają cudownie?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 161