Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cezary Pazura wreszcie w czymś zagrał. Na dodatek wystąpił... z Edytą! "Edytka - ODJAZD!"

144
Podziel się

Miłość przeniosła się z PKP na plan filmowy. Debiutują razem w reklamie kurtek. A co z AGD?

Cezary Pazura wreszcie w czymś zagrał. Na dodatek wystąpił... z Edytą! "Edytka - ODJAZD!"
bCGpTNMB

Choć Cezary Pazura od dłuższego czasu odmładza się prowadząc "młodzieżowy" kanał na YouTube i przyjaźniąc się z blogerami, w końcu dobił do słusznego wieku 55 lat. Wreszcie też nadszedł czas na refleksję nad karierą i aktor przyznał się przed sobą i fanami, że przez ponad dekadę nie zagrał w żadnym dobrym filmie. Choć powodem było zaszufladkowanie go jako ekranowego śmieszka, on sam widzi tu efekt spisków młodszych i bardziej aktywnych kolegów. Przyznał jednak, że w rozwoju kariery nie pomogło mu zainteresowanie jakie budził omawiając życie prywatne w tabloidach.

bCGpTNMD

Po dziesięciu latach Czarek postanowił przełamać złą passę i zagrać w roli godnej siebie. Co więcej, postanowił, że teraz chce wystąpić u boku żony, Edyty. Dzisiaj aktor pochwalił się na Facebooku ich wspólnym debiutem na planie filmowym.

Nagranie zaczyna się dramatyczną muzyką i ujęciami rodem z Incepcji lub nowego Bonda. Nagle słychać głos Czarka, który zaczyna opowiadać dziwną historię o błaźnie i zdradzie. Trudno powiedzieć, czy ma na myśli swoją przyszłą produkcję filmową, czy próbuje się wytłumaczyć z tego, dlaczego zaczął przyjmować role ekranowych błaznów.

Błazen króla nigdy nie zdradzi. Nawet, gdy przyjdzie rozgrywek czas, czapkę z dzwonkami na głowę wsadzi i wyskoczy dżokerem, i przegra z nim as. Mój błazen... - kamera pokazuje Czarka i dwa tulipanki. Nie oceniam tego w kategorii porażek i sukcesów, bo życie aktora to jest... to są ciągłe wyzwania. I wyskoczy dżokerem, i przegra z nim as - powtórzył Pazura.

Na koniec pojawia się informacja, że wkrótce aktor i jego młodsza żona pojawią się razem na dużym ekranie. Powagi sytuacji miały dodać pojawiające się na czarnym tle słowa: "sukces", "tajemnice", "ukrywanie w cieniu", "wyjdą na jaw".

bCGpTNMJ

Na jaw wyszło na razie, że przejmujące dzieło, w którym Pazura odkręca to, co niedawno mówił o ostatnich dziesięciu latach kariery, to... reklama kurtek. Trudno powiedzieć, jaki jest związek "szpiegowskich" ujęć i bitewnej muzyki z tym, że ktoś nie marznie, gdy jest mu zimno. Pazura jest jednak dumny ze swojego dzieła i prosi o opinie. Przyznał też, że do tej pory nigdy nie czuł się ubrany.

Moi Drodzy zapraszam na film - zapowiedział reklamę. Zostałem ambasadorem marki LAVARD Twarzowo? Wujek Czarek. Wreszcie naprawdę ubrany. A Edytka - odjazd! P.S. Dajcie komentarze.

Największy odjazd Edyty był dziesięć lat temu, na trasie Kraków-Warszawa. Jak Wam się podoba jej nowa rola? Dajcie Czarkowi komentarze.

Opublikowany przez Cezary Pazura - profil oficjalny na 27 lipca 2017

bCGpTNMK
bCGpTNML
bCGpTNMM

Pazura o SPA

bCGpTNNe
KOMENTARZE
(144)
gość
3 lata temu
Pan starszy i utrzymanka, na pewno reklama zacheci do zakupu
gość
3 lata temu
Wars wita Was 😊
gość
3 lata temu
tanio jakos
bCGpTNNf
Gość
3 lata temu
A tak się dobrze zapowiadał.
gość
3 lata temu
i co z tego? kasa to kasa
Najnowsze komentarze (144)
Teatrzyk
3 lata temu
Przed kim to udawanie.. "pazura jesteś stary"
Gość
3 lata temu
Kaczy dziubek najlepszy
Karma
3 lata temu
Tragedia.. Pazura chciał się odegrać na byłej wziął pierwsza lepsza... Co mu wyszło bokiem.Teraz jej twarz znieksztalcona botoksami bo widać ma problemy ze swoim wyglądem (p****k) a jak buzię otworzy to poraża głupota i prostactwem. Karma wróciła...
Gość Miły
3 lata temu
Ludzie jakie wy głupie. Przepłacony ten portal. Szkoda ze na fb wszystkie komentarze pozytywny. Pozdro dla.Czarka i Edytki Jestescie super
Gość
3 lata temu
Fajni sa. Maja klase, a ze roznica wieku to nie problem, jak sie ze soba dogaduja to super. Nie to co ta poetka z brwinowa.
gość
3 lata temu
jezu że im nie wstyd... jacy oni sa badziewni
gość
3 lata temu
kobieta kaczka bez znajomości języka polskiego i dawno już skończony aktor. ta Weronika przynajmniej ładna i wykształcona była, i miała swój sznyt, a ta Edyta? przecież ona nie potrafi się nawet wysłowić. bosz! ....kto tej firmie od kurtek doradzał? to wizerunkowy strzał w stopę brać takie czarne owce szołbizu do reklamy. nawet za darmo bym ich nie wziął.
gość
3 lata temu
boże słodki, jak nisko ten pan Czarek upadł...
bCGpTNMX
Gość
3 lata temu
Że what???
gość
3 lata temu
taka dobra firma chce być kojarzona z Pazurą? słabo...
Gość
3 lata temu
Zalosna jest ta jego.dziewczyna. zaraz kobieta kot z niej będzie. A czarek myszka haha
Gość
3 lata temu
Jak on mógł tak rozdrobnic swoją karierę durnymi życiowymi decyzjami i podrywaniem głupich i na dodatek brzydkich dziewuch w pkp
gość
3 lata temu
ładny obrazek
gość
3 lata temu
Pudel, to nie Edytka była AGD tylko ta od Rubika, na wyborach miss.
...
Następna strona
bCGpTNNz