Radwańska o macierzyństwie: "Na razie stawiam na sport. Wiadomo, że te dwie rzeczy ciężko pogodzić"

54 reakcje
0
0
54
Podziel się

"Moim zdaniem małżeństwo nie powinno nic zmieniać. Jeśli jest dobrze, to nadal będzie dobrze" - wyznała świeżo upieczona mężatka w "Pytaniu na śniadanie".

Radwańska o macierzyństwie: "Na razie stawiam na sport. Wiadomo, że te dwie rzeczy ciężko pogodzić"

Agnieszka Radwańska w zeszłym tygodniu poślubiła swego sparringpartnera Dawida Celta. Jak podkreśla przy każdej okazji, decyzja o zamążpójściu nie była spowodowana przekonaniem, że ślub coś zmienia. Wręcz przeciwnie: nadzieją, że wszystko pozostanie po staremu.

Moim zdaniem małżeństwo nie powinno nic zmieniać - wyznała w Pytaniu na śniadanie. Jeśli jest dobrze, to nadal będzie dobrze. Jest to faktycznie krok w przód, taka dojrzała decyzja ludzi, którzy chcą ten związek scalić formalnie, ale tak jak mówię, nie powinno się nic zmienić. Z Dawidem poznaliśmy się, żeby nie skłamać, w 2008 albo 2009 roku w Czechach. Potem był kontakt, kiedy Dawid został drugim trenerem polskiej reprezentacji i ta znajomość była faktycznie coraz większa i większa. Znamy się naprawdę długo**.**

W dniu ślubu Agnieszka wystąpiła w sukni projektu Agnieszki Maciejak, uszytej z prawie 100 metrów tiulu i organzy, bogato zdobionej kryształkami Swarovskiego. Podobno kosztowała 25 tysięcy złotych. Zobacz: Ślub Radwańskiej kosztował... 200 TYSIĘCY?!

Tenisistka od lat jest wierna projektom Maciejak i z każdej kolekcji wybiera coś dla siebie.

Garderobę mam dużą, chyba jak u każdej kobiety, która lubi szpilki, lubi się dobrze ubrać - ujawnia tenisistka. Bardzo lubię sukienki Agnieszki Maciejak. Są naprawdę z klasą, seksowne. Bardzo lubię ten styl, więc Agnieszka jest moją ulubioną projektantką. Nigdy nie kupuję sobie ubrań na pocieszenie. Wolę poczekać na sukces i dopiero wtedy kupić sobie szpilki w nagrodę.

Lato będzie dla Radwańskiej jak zwykle pracowite, zaś wakacje zaplanowała na listopad.

Chciałabym polecieć na Hawaje, ale to za daleko - narzeka tenisistka. Nie chcę, po 10 miesiącach podróży, wsiadać znów w samolot i lecieć 30 godzin na Hawaje.

Jak podkreślała Agnieszka już w wywiadzie dla Gali, ślub niewiele zmieni w jej życiu także dlatego, że na razie nie planują z Dawidem dziecka.

Na razie stawiam na sport i to jest priorytet - zapowiada stanowczo Radwańska. Wiadomo, że te dwie rzeczy ciężko pogodzić, więc absolutnie na razie tenis.

54
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(54)
Gość
3 lata temu
No i fajno... ona na dopiero 28 lat, dajmy jej spokoj
Marta
3 lata temu
Dobrze mówi. Jeśli się naprawdę kocha, to żaden papierek tego nie zmieni. A na macierzyństwo przyjdzie pora... Jest młodą kobietą i ma czas. Szczęścia Aga!
gość
3 lata temu
po co o takie rzeczy pytać kogoś ?
Gość
3 lata temu
Skończcie sie jej czepiac, w innych krajach sa dumni ze swoich sportowcow, modelek, aktorów, piosenkarek co robią kariere za granicą, a u nas tylko sie krytykuje, a to za gruba, a to brzydka, a to irytuje, polska mentalność jest fatalna
gość
3 lata temu
Szczescia!
Najnowsze komentarze (54)
gość
3 lata temu
Bo mało nagród mogła sobie zrobić w tym roku. Niby taka apolityczna, ale nigdy nie było jej w DDTVN.
gość
3 lata temu
trochę zarozumiała - niech se gra
Gość
3 lata temu
Ludzie nie rozwiążą się przez ślub tylko przez to z3 przestają ze sobą rozmawiać
gość
3 lata temu
Ostatnio wszyscy mówią,że coś jest ciężkie {a ile waży?} a nie trudne.
gość
3 lata temu
a potem jej się związek rozleci tak jak Krupie i Rubik.
OBOŻE
3 lata temu
jak można miec tyle kasy a tak ochydnie sie ubrac i uczesac do ślubu
gość
3 lata temu
sluchawka w uchu, ze niby ma kontakt z baza huehue
gość
3 lata temu
Ten młody pan tam gdzie się tak szczerze uśmiecha to ma przed oczami jej konta bankowe. Bo tak inaczej to po nim radości nie widać na tym ślubie.
Gość
3 lata temu
Dużo szczęścia dla pary młodej!
gość
3 lata temu
to sie zdziwisz paskudo.
gość
3 lata temu
Fajna dziewczyna. Szczescia życzę
gość
3 lata temu
Nie jest trudno pogodzić, Radwańska to przykład emancypantki, kobiety cynicznej, myślącej tylko o sobie
Gość
3 lata temu
Jska ona jest p******a 🤢🤢🤢
Gość
3 lata temu
Może nakładać na siebie tysiące i nic tego nie zmieni ona ma buzie jak zul spod budki z piwem i to nie jest żadna materialna zawiść czy coś takiego ot tak myśle
gość
3 lata temu
Celt ma dziecko, to jest macochą.
gość
3 lata temu
wstrętny pazernyki p******k
gość
3 lata temu
Ja będzie w ciąży to pani reporter się dowie !!! Po rozmiarach brzucha. Aśki Adwokatki nikt się nie pytał a jak widzieli to nawet strach im nie pozwalał napisać !!! Wiedzą z kim nie zaczynać !!!
gość
3 lata temu
Po co oni pytają ludzi o takie rzeczy , niektórym mogą zrobić krzywdę takim pytaniem!!! Może nie mogą albo ona nie lubi i nie chce dzieci!!! I uch po prostu nie będzie !!!
gość
3 lata temu
miała brzydka suknie taka niemodna
Gość
3 lata temu
Najpierw tenis, później penis!
Gość
3 lata temu
i to w czystości z nim żyła od 2009? serio? że tak facet nie oszalał teraz już jest nieczysta buahaha
gość
3 lata temu
a moze mają inny plan na zycie niż ten utarty schemat slub-dziecko
Gość
3 lata temu
Co ona wie o małżeństwie
gość
3 lata temu
No I ma racje. Kariera sportowa jest tylko do czasu. Jak sie "zestarzeje" to juz sie nie bedzie nadawala do konkurowania. Wtedy niech sobie nawet 6 dzieciaczkow rodzi jak zechce. Nic nikomu do tego.