Trwa ładowanie...
Przejdź na

Są skargi na "paski" z TVP Info: "OBROŃCY PEDOFILÓW i alimenciarzy twarzami oporu przeciwko reformie sądownictwa"...

110
Podziel się:

Choć początkowo śmiano się z pasków i tworzono fotomontaże, ostatnio stały się nieodróżnialne od prawdziwych. TVP Info ukrywa autorów podpisów, które pogłębiają podziały w polskim społeczeństwie.

Są skargi na "paski" z TVP Info: "OBROŃCY PEDOFILÓW i alimenciarzy twarzami oporu przeciwko reformie sądownictwa"...
bEJVsCJh

"Reforma Kurskiego" w Telewizji Polskiej jest już bardzo widoczna nie tylko w nowej kadrze stacji, ale przede wszystkim w jej polityce programowej. Najgłośniej jest o TVP Info, w którym coraz częściej dochodzi do manipulacji informacjami - tak, aby były zgodne z linią polityczną Prawa i Sprawiedliwości. Jacek Kurski powiedział wprost, że częściej będzie oddawał tam głos rządzącej partii niż opozycji, żeby wzmacniać rządowy przekaz - choć wciąż zaprzecza, żeby istniała cenzura i "czarna lista" gości. A w programach, gdzie wnioski się nie zgadzają z założeniami, "delikatnie" się je naciąga.

bEJVsCJj

Podczas protestów związanych z próbą zmiany ustaw o sądownictwie, głośno zrobiło się też o "paskach" z komentarzami do prezentowanych w TVP Info treści. W Internecie szybko pojawiło się wiele przeróbek z wymyślonymi, agresywnymi lub szowinistycznymi napisami, ale wkrótce doszło do sytuacji, gdy trudno było odróżnić zmyślone od tych prawdziwych.

Protestujący pod sądami byli nazywani "opozycyjnymi bojówkarzami", "przyjaciółmi Sorosa", a KOD to według TVP Info "obrońcy pedofilów i alimenciarzy". W czasie, gdy różnice i podziały społeczne się pogłębiają, telewizja opłacana z abonamentu wszystkich postanowiła tę przepaść powiększyć, co według Karoliny Korwin Piotrowskiej godne jest Goebbelsa. Zobacz: Korwin Piotrowska o TVP Info: "Goebbels byłby dumny"

Sytuacja nie przejdzie bez echa, gdyż właśnie złożono szereg skarg do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na komentarze publikowane na paskach w TVP Info. Dwa doniesienia dotyczą debaty z początku miesiąca nad wotum nieufności dla Mariusza Błaszczaka, ministra spraw wewnętrznych i administracji. Stacja skomentowała zdarzenie:

Platforma Obywatelska próbuje rozpętać polityczną burzę w dniu przyjazdu prezydenta USA.

bEJVsCJp

Jak informują Wirtualne Media, autorzy skarg podkreślają, że sugerowano, iż opozycja specjalnie wybrała tę datę do omówienia wotum na moment, gdy będzie ją łatwiej nagłośnić w związku z przylotem Donalda Trumpa do Warszawy.

Inna skarga dotyczyła sugestii, że Grzegorz Schetyna nawołuje do puczu, zaś kolejne cztery dotyczyły insynuacji pod adresem KOD-u, która była zwrócona przeciwko wszystkim protestującym przeciwko zmianom w sądownictwie.

Obrońcy pedofilów i alimenciarzy twarzami oporu przeciwko reformie sądownictwa - głosił pasek.

Nie wiadomo jednak, kto jest autorem tych komentarzy. Sieć Obywatelska Watchdog Polska, zajmująca się kontrolą poczynań władz, wnioskowała do TVP Info o ujawnienie nazwisk autorów. Stacja odmówiła, więc organizacja zapowiada skargę w sądzie administracyjnym.

bEJVsCJq

Jak sądzicie, który ulubieniec Kurskiego ma taką fantazję?

bEJVsCJr
bEJVsCJs
Zobacz także: Nowa gwiazda Kurskiego wyznaje: "W szkole podobały mi się starsze dziewczyny"
bEJVsCJK
KOMENTARZE
(110)
Gość
4 lata temu
To wszystko, co sie teraz dzieje nie mieści mi sie po prostu w głowie
gość
4 lata temu
Zapomnijcie o abonamencie, skoro taki chłam zapodajecie!
K
4 lata temu
i bardzo dobrze! to ma być tv publiczna, a nie reżimowa tuba!
bEJVsCJL
Gość
4 lata temu
I****i
gość
4 lata temu
zamknąć to g****o i będzie po problemie. Kto ogląda w ogóle TVP jeszcze?
Najnowsze komentarze (110)
gość
4 lata temu
,Trzeba prosić P.Prezydenta Dudę o ustawę na polityków. Polityk który jest w sejmie ma reprezentować naród i jemu służyć a nie wychodzić na ulicę jak b******r Takich polityków powinno się usuwać z sejmu ponieważ są to wichrzyciele a nie politycy Wszystkie sprawy sporne powinno się załatwiać w sejmie Nie po to wybieraliśmy polityków żeby sprzeciwiali się narodowi Takim politykom dziękujemy
Komornik
4 lata temu
Pisowskie dziadostwo nie da się ani słuchać oglądać w ogóle kurskiego alimenciaza przed sąd L***A I TYLE
Gość
4 lata temu
Kurskiego wypierniczyc na zbity pysk rozliczyć dziada do grosza za braki obciążyć żadnych odpraw a za niepłacenie alimentów do paki gnoja TVP zamknąć na cztery spusty Polska złapie świeży oddech
gość
4 lata temu
podobny do chruszczowa, uroda brukwi
gość
4 lata temu
najlepsza telewizja. A prawda w oczy kole opozycjo!!!
gość
4 lata temu
nie płacę , nie oglądam tego chłamu
gość
4 lata temu
demokracja
gość
4 lata temu
PRAWDA W OCZY KOLE
bEJVsCJD
gość
4 lata temu
Kurski to przecież nie mniejszy alimenciarz niż Kijowski.!
gość
4 lata temu
Odezwał się resortowy Bachor siedzący w propagandowej Tubie Sorosa przedtem Stalin teraz Soros , takie jej rodzinne wybory 😳😂
Gość
4 lata temu
I dlatego tego goowna nie oglądam,ich się nie da słuchać i oglądać,i nie dziwię się że normalni ludzie odeszli,a zostali wierni ideom Lecha,to za komuny tak nie było
gość
4 lata temu
zajmijcie się swoimi bokserami żon i stręczycielami paskudne , zapchlone pisuary....
gość
4 lata temu
A paskami z TVNu ktoś się zajmie?!?!??!?!
Gość
4 lata temu
A w KRRiT rządzi kot prezesa ..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJVsCKw
bEJVsCKx
bEJVsCKy
bEJVsCKz
bEJVsCKA
bEJVsCKf