Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siostra Magdaleny Żuk prosi o pomoc... Andrzeja Dudę. "Wiemy, że ZOSTAŁA ZAMORDOWANA. Nie do pojęcia jest, co przeżyła!"

152
Podziel się:

"Żądamy ukarania winnych" - czytamy w liście. Rodzina nadal nie zna wyników badań toksykologicznych ani sekcji zwłok.

Siostra Magdaleny Żuk prosi o pomoc... Andrzeja Dudę. "Wiemy, że ZOSTAŁA ZAMORDOWANA. Nie do pojęcia jest, co przeżyła!"

Od głośnej i wyjątkowo tajemniczej sprawy śmierci Polki Magdaleny Żuk w Egipcie minęły już trzy miesiące. Niestety ani zaangażowanie Krzysztofa Rutkowskiego, ani działania policji nie przybliżyły nas do odpowiedzi na pytanie, co tak naprawdę wydarzyło się w egipskim kurorcie. Wiadomo tylko, że póki co zatrzymano w tej sprawie jedną osobę.

Mimo nagłośnienia sprawy nie tylko w Polsce, ale i za granicą, wiązania jej ze śmiercią innej Polki w podobnych okolicznościach i mocnych dowodów w postaci kilku nagrań wideo, rodzina zmarłej wciąż nie poznała powodu jej śmierci. Sprawa "przeniosła się" do Internetu i zaczęła żyć tam własnym życiem.

Zaangażowani w temat internauci postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i wystosowali petycję, do której podpisania zachęca Anna Cieślińska, siostra Magdy:

Jesteśmy zaniepokojeni brakiem, jakichkolwiek informacji w sprawie tragicznej śmierci, naszej rodaczki Magdaleny Żuk. Wiemy, że została zamordowana w Egipcie, nie do pojęcia jest, co Ona tam przeżyła - czytamy. Chcemy wysłać jasną wiadomość do wszystkich władz : Żądamy prawdy i ukarania winnych jej śmierci! (…) Jako Obywatele RP, wzywamy wszystkie - egipskie i polskie organy oraz Unię Europejską - do wykorzystania wszelkich dostępnych środków, aby ujawnić okoliczności śmierci Magdaleny Żuk, dla sprawiedliwości należnej Magdalenie oraz naszego bezpieczeństwa, konieczne jest jednoznaczne wyjaśnienie sprawy.

Prokuratura w wydanym kilka tygodni temu komunikacie informowała, że śledztwo jest w toku, a materiał dowodowy gromadzony jest "sukcesywnie". Rodzina nadal nie zna wyników badań toksykologicznych ani sekcji zwłok.

**Sebastian Fabijański: Sprawa Magdaleny Żuk pobudziła internautów do działania

**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(152)
Gość
7 lat temu
Siostra najglosniej krzyczala ze to nie morderstwo, wiec skąd teraz taki apel?
Gość
7 lat temu
Zal dziewczyny. Rutkowski zrobił wielkiej showe ze pomoże a na nic sie nie przydał. Współczuje rodzinie.
Gość
7 lat temu
Sprawa się rozmyje, zamiotą pod dywan.... na bank! 😕
Gość
7 lat temu
Dziwna sprawa. Nie jedzcie do krajow arabskich
Gość
7 lat temu
No bo zostala zamordowana. Nigdy się nie dowiemy Co arabusy zrobili. Ludzie je jedźcie do Egiptu!!! Jestescie tylko biała sakiewka pelna pieniedzy. Bojkotujmy ich. Niemcy juz to robią!!!
Najnowsze komentarze (152)
gość
5 lata temu
początek tej sprawy zaczyna si ew Pl.
Adrian9867
6 lat temu
Znalazłam ciekawa oferte z prawojazdami online clubcard.com.pl , jak komus już zabrali prawo jazdy to wyglada zupelnie normalnie
mge
7 lat temu
W 1985 roku byłem na koloniach w Algierii ( wymiana : dzieci ich pilotów w Polsce, dzieci lotowskie tam ). Autokar woził nas do Algieru, wysadzano nas, dawano czas wolny i za 3 godziny mieliśmy stawić się z powrotem. Mieliśmy po 11 lat i to było normalne ! Nikt się nie bał. Dziś byłoby to nie do pomyślenia w żadnych arabskim kraju. W jaką stronę poszedł ten świat :-( ?
Gość
7 lat temu
Wmk
Gość
7 lat temu
Wmk
gość
7 lat temu
Biedna dziewczyna. Czekamy na wyniki śledztwa!
Jan z rodziną
7 lat temu
Arabowie to fanatycy seksu, zwłaszcza z Europejką. Jestem pewna, ze została zamordowana, a obawiam się, że jej narzeczony maczał w tym palce, bo dziwne, ze w ostatniej chwili zauważył, że ma nieważny paszport..
gość
7 lat temu
ona pojechała tam zarabiać, wiem to. zabili ją
gość
7 lat temu
nie ma wyników sekcji, ponieważ śledztwo nadal się toczy, śledztwo o zabójstwo i handel ludźmi.. Podejrzanych na pewno już mają..
gość
7 lat temu
Dajcie se spokój z tą Żuk. Pojechała do arabów pewnie zarobić trochę kasy jak inne dubajki i się przeliczyła.
gość
7 lat temu
sekcja zwłok miała tak wiele wyjaśnić (czy została zgwałcona itp.) a tu nie ujawniają wyników sekcji, bardzo to wszystko dziwnie wygląda, cała sprawa śliska jakaś
gość
7 lat temu
Dlaczego siostra Magdaleny odmówiła pomocy i współpracy Lampart. Na jakiej podstawie twierdzi, ze została zamordowana i w głowie nam sie nie mieści co Magdalena przeszła w Egipcie. Siostra miom zdaniem broniła sparwców , krytykowała nas , że sie interesujemy sprawa a teraz nas prosi o podpis. Nie rozumiem jej postepowania.
Gość
7 lat temu
Badania toksykologiczne mialy byc za 3 tygodnie dlavzego nadal nie ma
gość
7 lat temu
jak możecie pisać że się sprzedawała współczuje siostrze magdaleny żuk
...
Następna strona