Trwa ładowanie...
Przejdź na

Moro przedstawiła nowego partnera córce. "Nareszcie tworzymy pełną rodzinę"

93
Podziel się

Odeta jest szczęśliwa u boku byłego chłopaka Anny Popek.

Moro przedstawiła nowego partnera córce. "Nareszcie tworzymy pełną rodzinę"
bCzGXDAl

Miniony rok okazał się wyjątkowo udany dla Odety Moro. Był to znaczący przełom po poprzednich pięciu chudych latach. Odeta, wówczas jeszcze Figurska, w 2012 roku pożegnała się z Telewizji Polskiej. Odeszła, niestety, w niesławie. Pogrążyło ją Studio Olimpijskie, w którym próbowała prowadzić relację z Igrzysk w Londynie. Szybko jednak wyszło na jaw, że słabo orientuje się w sporcie. Rozczarowani widzowie założyli nawet grupę na Facebooku pod hasłem "Odeta Moro-Figurska WON ze Studia Olimpijskiego"...

Potem Odeta zaczepiła się w TVN Meteo Activ, gdzie prowadziła Apetyt na zdrowie i _**Studio Activ**_. Przy okazji sama zrzuciła 12 kilogramów, żywiąc się głównie grejpfrutami.

bCzGXDAn

Nie zagrzała tam jednak długo miejsca, zresztą Meteo Activ zostało zastąpione kanałem poświeconym wystrojowi wnętrz.

We wrześniu 2015 roku były mąż Odety, Michał Figurski, trafił do szpitala z rozległym krwotokiem w głowie. Troska, którą okazała mu wówczas Moro sprawiła, że ludzi zaczęli patrzeć na nią w zupełnie inny sposób. Nie bacząc na rozwód, po którym zostały gorzkie wspomnienia i nowy związek prezentera z młodszą kobietą, Odeta zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy na rehabilitację byłego męża. W wywiadach tłumaczyła, że w takich sytuacjach po prostu warto zachować się przyzwoicie.

Od tamtej pory wszystko się zmieniło. Michał, szczęśliwie, wraca do zdrowia, zaś Moro otrzymała propozycję w TVN-u wzięcia udziału w programie Agent. Gwiazdy. Jak się okazało w finale, stacja powierzyła jej stanowisko Agenta. Od tamtej pory nie przestaje o tym gadać.

W dodatku znalazła nową miłość. Od dziewięciu miesięcy spotyka się z byłym chłopakiem Anny Popek, Konradem Komornickim. Ania chyba nie jest tym zachwycona. Publicznie przestrzegała Odetę przed Konradem, który, jej zdaniem, próbuje się wypromować na romansach ze znanymi kobietami. Potem jednak zawstydziła się swoich słów i wszystko zdementowała. Zobacz: Popek wstydzi się swojego "ostrzeżenia"? "Gdybym chciała Odetę ostrzec, to bym do niej zadzwoniła"

bCzGXDAt

Tymczasem związek Moro i Komornickiego wkroczył w nową fazę. Odeta przedstawiła nowego chłopaka trzynastoletniej córce Soni. Nie była pewna, jak na niego zareaguje, bo jest bardzo związana z ojcem i ciężko było jej pogodzić się z rozwodem rodziców.

Na szczęście pierwsze wrażenie wypadło ponoć korzystnie.

Pod koniec zeszłego roku mówiłam, że uczucie jest świeże, a sytuacja jest dynamiczna. Teraz nareszcie mogę się pochwalić, że tworzymy z Konradem i Sonią pełną rodzinę - cieszy się Moro. Planujemy wspólne wakacje w sierpniu.

bCzGXDAu
bCzGXDAO
KOMENTARZE
(93)
gościu
3 lata temu
Hej siup, zmiana d*p. W tych mediach to każdy z każdym
gość
3 lata temu
Tak od razu rodziny? Nie za szybko?
gość
3 lata temu
Jakiś taki nadęty...nie sprawia wrażenia zakochanego, w przeciwieństwie do niej...nie budzi mojego zaufania...
bCzGXDAP
Gość
3 lata temu
Kijem bym kolesia nie tknela,tyle kobiet mial na bank syf na penisie,fuj
Gość
3 lata temu
Razem wyglądają fajnie, ale związek 9-miesięczny to jeszcze czas wielkiej ekscytacji i działania fenyloetyloaminy
Najnowsze komentarze (93)
gość
3 lata temu
okropny, ten jego wyraz twarzy nie jest za ciekawy...nie tryska szczesciem jak ona, lepiej uwazaj Odeta , bo rzuci cie tak szybko jak kolezanke z telewizji..
Gość
3 lata temu
Fajny facio
Gość
3 lata temu
Super para. Zazdrosnym i porzuconym proponuję luz. To nie wasza sprawa.
Gość
3 lata temu
Fajni są i szczęścia niech im nie zabraknie
Gość
3 lata temu
Ten facet jest w porządku.
Gość
3 lata temu
Znam gościa jest spoko
Gość
3 lata temu
Złośliwe komentarze świadczą o zazdrości malutkich ludzi. Ważne, ze się kochają a czy będą razem, różnie w życiu bywa ale powodzenia
Gość
3 lata temu
No i dobrze. Może wreszcie znalazł miłość życia. Każdy ma do niej prawo. Eks...
bCzGXDAH
gośc
3 lata temu
głupota nie ma granic
Gość
3 lata temu
No i do przodu
gość
3 lata temu
Lepiej uwarzaj bo widać ze lubi się lansować obyś nie żałowała
Gość
3 lata temu
Zly ma wzrok jakos tak mrocznie spode łba patrzy
gość
3 lata temu
Kolejna mu uwierzyla. Ciekawe czy znowu wprowadzil sie na gotowe
Gość
3 lata temu
Dlaczego eks przy swoim nowym partnerze mawiają o pełnej rodzinie? Dziecko ma ojca, a obcy facet nagle się pojawia i staje się cud pełnej rodziny. Jakby chuć matki, mało subtelnie to ujmując, miała nic sprawczą cofnięcia czasu i genetyki. A dziecko to tylko przedmiot byle jakiego właściciela.
...
Następna strona
bCzGXDBj