Trwa ładowanie...
Przejdź na

Makłowicz przechodzi do TVN-u! "Cieszę się, że będę mógł robić rzeczy podobne do tych z TVP"

120
Podziel się:

Lubiany krytyk kulinarny poprowadzi program "Makłowicz w drodze". "Dostałem multum listów z zachętą do kontynuowania podróży" - mówi.

Makłowicz przechodzi do TVN-u! "Cieszę się, że będę mógł robić rzeczy podobne do tych z TVP"

Robert Makłowicz od 1998 roku był związany z Telewizją Polską, gdzie prowadził niedzielne programy kulinarno-odróżnicze, emitowane najpierw pod tytułem _**Podróże Roberta Makłowicza**_, a następnie Makłowicz w podróży. Niestety, Robert, podobnie jak wielu jego kolegów z pracy, padł ofiarą "dobrej zmiany".

Jak ujawnił na Facebooku, firma, której poświęcił 19 lat życia, zwolniła go listownie za pośrednictwem kuriera. Jacek Kurski nie mógł Robertowi wybaczyć ujawnienia, że TVP lubi naginać wypowiedzi swoich pracowników. Montażyści pracujący nad spotem reklamującym "media narodowe" wykorzystali słowa Makłowicza, że telewizja "smakuje wyłącznie słodko i doskonale". Nikt jednak nie wspomniał, że wypowiedź odnosi się wyłącznie do programu Bake Off. Ale ciacho, nie zaś całej TVP.

Makłowicz zażądał wyjaśnień. W odpowiedzi Jacek Kurski nie dość, że wyrzucił go kurierem z pracy, to jeszcze zapowiedział ciąganie po sądach: Telewizja Polska POZYWA MAKŁOWICZA! "Udział w spocie powinien być potraktowany jako zaszczyt"

Przez kolejne miesiące Roberta obowiązywał zakaz konkurencji, nie mógł więc ujawniać swoich planów. Było jednak pewne, że prędzej czy później upomni się o niego któraś z komercyjnych stacji.

Z tym że raczej nie Polsat, którego kulinarną gwiazdą jest Ewa Wachowicz, była producentka programów Makłowicza, z którą rozstał się w gniewie.

Jak donosi Fakt, wszystko już się wyjaśniło i Robert zaczyna pracę w grupie TVN. Na kanale Food Network dostanie nowy program, utrzymany w dotychczasowej stylistyce. Będzie nosił tytuł Makłowicz w drodze.

Rzecz jasna, cieszę się, że będę mógł robić w TVN rzeczy podobne do tych, które wcześniej przez prawie dwadzieścia lat przygotowywałem dla TVP - przyznaje Makłowicz. Dostałem multum listów z zachętą do kontynuowania podróży i dalszego pokazywania świata od kuchni, czyli ludzie chcą nadal moje peregrynacje oglądać. I tak właśnie będzie.

Jak ujawnia tabloid, w najbliższych odcinkach Robert odwiedzi Ukrainę, Austrię oraz Serbię.

Zobacz także: Nowa gwiazda Kurskiego wyznaje: "W szkole podobały mi się starsze dziewczyny"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(120)
Gość
6 lat temu
Bardzo dobrze. Kurski będzie żałował.
Gość
6 lat temu
Kolejny fajny program przechodzi do tvn.Gratulacje TVP!Zostaje wam już tylko wspaniałe stulecie
Gość
6 lat temu
I bardzo dobrze. To będę go oglądać na tvnie.
gość
6 lat temu
super program, a głos Makłowicza jest cudownie relaksujący
Gość
6 lat temu
Kurski d**ek
Najnowsze komentarze (120)
Krajeś
6 lat temu
Wyślę nagie fotki mojej żony, zgrabna 37l, kom 691437154 Robert
gość
6 lat temu
To co gotuje ten niechlujny b****s to swinie nie chcą jeść
gość
6 lat temu
To co gotuje ten niechlujny b****s to swinie nie chcą jeść
Gość
6 lat temu
Oleeejuu
K
6 lat temu
Bardzo przyjazny człowiek, uwielbiany także przez bałkańczyków. Byłam dumna kiedy chwalili się, że znają Pana Roberta :)
Gość
6 lat temu
A to on jest kucharzem!?
gość
6 lat temu
nie lubię tych programów
xxx
6 lat temu
Makłowicz,niech zniknie za anteny .W ...jący gość .Niech idzie sobie to TVN .Krzyżyk mu na drogę.Nie umie gotować ,a wymądrza się ,jakby był super kucharzem świata .
gość
6 lat temu
Makłowicz stoczył się do tvn , widać że z niego to tylko kiepski celebryta ,a nie dziennikarz .
gość
6 lat temu
A kto go jeszcze ogląda???!!!
gość
6 lat temu
No i dobrze, dzięki niemu może podniesie się poziom ten pożal się boże stacji. Oprócz Faktów i śniadaniówki tam naprawdę nie ma czego oglądać
gość
6 lat temu
Ale upadek ! Do tandetnego tvn...hahahahaha
gość
6 lat temu
Bardzo dobra wiadomość:)), uwielbiam te jego programy..
gość
6 lat temu
Uwielbiałam jego programy!!
...
Następna strona