Diana o seksie z Karolem: "Mniej więcej raz na trzy tygodnie. JEST BEZNADZIEJNY"

229
Podziel się

Zmarła przed dwudziestu laty "królowa ludzkich serc" w trakcie sesji terapeutycznych opisywała męża jako kiepskiego kochanka. Brytyjska telewizja chce ujawnić całość nagrań!

Diana o seksie z Karolem: "Mniej więcej raz na trzy tygodnie. JEST BEZNADZIEJNY"

Choć od śmierci księżnej Diany minęło już 20 lat, do mediów co jakiś czas trafiają niepublikowane dotąd szczegóły z życia "królowej ludzkich serc". Z kolejnych biografii, które ukazały się po jej śmierci można się dowiedzieć m.in., że Diana miała bardzo trudny charakter, ataki furii, zaburzenia odżywiania, skłonności do autoagresji i depresji.

Z pewnością jej stanu nie poprawiał fakt, że od początku jej małżeństwo z księciem Karolem istniało jedynie na papierze. W rzeczywistości książę miał zostać nakłoniony do oświadczyn przez swojego ojca, ponieważ Spencer miała lepszą reputację niż jego długoletnia miłość, Kamila Parker Bowles.

W efekcie małżeństwo zaaranżowane na siłę doprowadziło do licznych zdrad i tragedii. Po latach Karol poślubił wreszcie Kamilę i obecnie wydaje się być z nią szczęśliwy. Ten spokój mogą jednak niebawem zburzyć archiwalne materiały, który publikację zapowiedziała właśnie brytyjska telewizja Channel 4. Stacja przygotowuje się do emisji serialu dokumentalnego o zmarłej księżnej, który chce wzbogacić fragmentami niepublikowanych dotąd nagrań z sesji coachingowych z jej "trenerem głosu".

Peter Settelen na początku lat 90. ubiegłego wieku został zatrudniony, aby, oficjalnie, poprawić jakość publicznych wystąpień Diany. W rzeczywistości pełnił też rolę psychoterapeuty, przed którym Diana zwierzała się ze swoich problemów małżeńskich i emocjonalnych. Settelen nagrywał spotkania na kasety, które następnie przekazał księżnej. Po jej śmierci taśmy wróciły do właściciela, a ten sprzedał je mediom.

Telewizja już zapowiedziała, że na trwających 21 godzin nagraniach z Pałacu Kensington, zarejestrowanych między 1992 a 1993 rokiem, Diana opowiada m.in. o szczegółach swojego życia seksualnego z Karolem.

Według jej relacji, książę miał nikłe potrzeby seksualne i nawet w podróż poślubną zabrał ze sobą walizkę pełną książek, aby nie musieć angażować się w intymne relacje z żoną.

To było dziwne. Bardzo dziwne. Nasza relacja seksualna była, a potem nagle wygasła. Było to jakieś siedem lat temu - zwierzała się Diana. Instynkt mówił mi, że to jest dziwne. Z jego strony nigdy nie było jakichś wymagań w tej sprawie. Mniej więcej raz na trzy tygodnie... Wiem, że Karol widywał swoją kobietę (Kamilę) raz na trzy tygodnie przed tym, jak się pobraliśmy.

Księżna próbowała ponoć interweniować nawet u samej Królowej.

Podeszłam do niej szlochając. A ona na to: co ja mam zrobić? Odpowiedziałam: "Nie wiem, Karol jest beznadziejny" - miała mówić księżna.

Stacja Channel 4 zapowiada już całość materiału jako "dynamit" i "bardzo ważne, historyczne archiwum". Nie wiadomo, co jeszcze może znajdować się na taśmach.

Myślicie, że rodzina królewska zdąży zablokować emisję, zanim światło dzienne ujrzą kolejne, intymne wyznania Diany?

KOMENTARZE
(229)
Gość
3 lata temu
Żal mi tylko jej synów którzy muszą czytać takie rzeczy. Ludzie to podłe kanalie. Internet to śmietnij
Gość
3 lata temu
On jej nie kochał, proste. Odwalał obowiązek małzenski, za to szalał z Kamilą. Do dziś pamiętam skandal z ich upublicznionymi rozmowami, gdzie Karol mowił Kamilce, że chciałby byc jej tampaxem.
gość
3 lata temu
To są ludzkie sprawy... Ona również była kobietą, jak my wszystkie. Nie róbmy z tego niepotrzebnego Tabu.
Gość
3 lata temu
Bo wolał puka drugą ot cała filozofia
Gość
3 lata temu
Jak można publikować czyjeś najintymniejsze zwierzenia? Gdzie jest granica?! Moralne bagno.
Najnowsze komentarze (229)
gość
2 lata temu
Karol to o****h, a ta Kamila to babo-chłop
gość
2 lata temu
Bzykał inną. Proste.
RUSIN
2 lata temu
I w tym kontekście równie ciężką zbrodnią jak eksterminacja całych narodów w obozach koncentracyjnych jest przekłamywanie historii i nazywanie ich polskimi, czyli robienie zabójców z ofiar. Jest to nikczemne i powinno być piętnowane zawsze i wszędzie. Przekłamywanie historii jest zbrodnią na pamięci o ofiarach i na umysłach następnych pokoleń. Historia ma uczyć i pomagać wyciągać wnioski, a nie mieszać w głowach.
gość
3 lata temu
jeśli dobrze zrozumiałam : ona w zaufaniu opowiedziała mu intymne szczegóły swojego życia, a on po 20 latach bezczelnie SPRZEDAŁ JE TABLOIDOM !!! Co za hiena !
Gość
3 lata temu
I wszystko jasne co robisz na pudlu prawdziwy samiec nie czyta plot kto jaka kiecke ubrał lub jakie miny na randce strzelał na pudlu
gość
3 lata temu
zmarnowali jej zycie tymi durnymi ukladami... a mogła byc szcześliwa
gość
3 lata temu
To już moze tylko przynieść krzywdę. Po cholerę to ujawniają?
gość
3 lata temu
oje ale robia sensacje, wszystko wyrwanbe z kontektsu, nie powiedziala, ze on jest beznadziejny w lozku, tylko ze jest beznadziejny w malzenstwie.
A.
3 lata temu
Wstrętna manipulacja w tytule..Tak właśnie działają media..Tytuł mówi jedno,a tekst drugie..
Gość
3 lata temu
Diana,była piękna,a Karol co widział w tej Camili to ja nie wiem... Ostatnio oglądałam film dokumentalny ,,Diana"
Gość
3 lata temu
Diana,była piękna,a Karol co widział w tej Camili to ja nie wiem... Ostatnio oglądałam film dokumentalny ,,Diana"
Gość
3 lata temu
Patologia brytyjska. Szkoda Diany, mogla wyjsc za jakiegos hydraulika czy sprawacza z polski i by miala godne zycie u nas na Sadurkach we wsi.
gość
3 lata temu
Nie kochał jej więc, sex uprawiał z inną. Wiedziała o tym, więc nie musiała za niego wychodzić, ale marzyło się jej zostać w przyszłości królową, ot i tak skończyła.
Gość
3 lata temu
Bo on jej zwyczajnie nie kochal, kochal Camile, ale matka zabronila mu ozenku z nia. Wiec ozenil sie z Dana, bo trzeba bylo, ale bez entuzjazmu.
...
Następna strona