Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Dariusz K. cynicznie WYKORZYSTA SYNA? Chce zabezpieczyć kontakty z Allanem, żeby krócej siedzieć w więzieniu...

62
Podziel się:

"Skazani odsiadujący wyrok mogą liczyć na częstsze przepustki, jeśli mają małoletnie dzieci". Co na to Edyta?

Dariusz K. cynicznie WYKORZYSTA SYNA? Chce zabezpieczyć kontakty z Allanem, żeby krócej siedzieć w więzieniu...

18 kwietnia warszawski Sąd Okręgowy wydał prawomocny wyrok skazujący Dariusza K. na sześć lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 10 lat za zabicie kobiety na pasach. W uzasadnieniu sędzia zaznaczyła, że nie mogła wydać bardziej surowego wyroku, gdyż na przeszkodzie stanęły względy proceduralne. Chodziło o brak adnotacji w dokumentach, że oskarżony znajdował się pod wpływem narkotyków: Obrońca Dariusza K. cieszy się w tabloidzie: "Nasz klient nie prowadził pod wpływem środka odurzającego"

Na poczet wyroku Dariuszowi K. zostanie zaliczony czas, który już spędził w areszcie. Czyli zostaną mu do odsiedzenia trzy lata i osiem miesięcy.

Póki co, celebryta dokłada starań, by w ogóle nie iść do więzienia. Jego prawnicy, którzy podczas rozprawy sądowej zapewniali, że nigdy nie miał do czynienia z narkotykami, złożyli do sądu pismo, w którym wyjaśniają, że Dariusz K. jest jednak ciężko uzależniony od substancji odurzających i zanim pójdzie do więzienia, musi odbyć skuteczny odwyk. Najwyraźniej pobyt w areszcie nie odzwyczaił go od ćpania.

Wygląda na to, że na wypadek gdyby to sprytne posunięcie okazało się niewystarczające, Dariusz K. ma w zanadrzu plan awaryjny. Złożył do sądu pozew o zabezpieczenie kontaktów z 13-letnim Allanem oraz sześcioletnią Leą ze związku z Izą Adamczyk.

Nie jest tajemnicą, że skazani, odsiadujący wyrok, mogą liczyć na częstsze przepustki, jeśli mają małoletnie dzieci - wyjaśnia tygodnik Na Żywo. A Dariusz K. niebawem wróci do celi.

Warto przypomnieć, że Dariusz K. przez minione trzy lata nie odczuwał potrzeby kontaktu z synem, zaś po opuszczeniu więzienia za kaucją, którą wpłaciła jego rodzina, nie znalazł czasu, by do niego zadzwonić. Wolał złożyć pozew o zabezpieczenie kontaktów.

Mama Allana, Edyta Górniak, która wbrew namowom bliskich, nie zdecydowała się odebrać ani nawet ograniczyć praw rodzicielskich Dariuszowi K., ma sporo wątpliwości co do czystości jego intencji.

To dla niej kolejny cios - ujawnia w rozmowie z tabloidem znajomy artystki. Zupełnie nie rozumie motywów postępowania Darka, który od czasu spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym nie kontaktuje się z Allanem. Co więcej, ojciec nie skorzystał z szansy na pojednanie z dzieckiem, jakie miał od opuszczenia aresztu. Nagle, zamiast spokojnej rozmowy, rozpoczyna wojnę o syna przed sądem.

Wobec Darka, jak również teściów, Edyta ma ograniczone zaufanie. Pozywając ją do sądu udowodnili, że są gotowi na wszystko, by dopiąć swego. Edyta zastanawia się, czy w zaistniałej sytuacji nie zażądać od Dariusza alimentów. Jeśli sąd nakaże, by Allan widywał ojca w więzieniu, nie będzie miała wyboru i zgodzi się na to. Uważa jednak, że wszystko można było ustalić poza salą sądową.

Byli teściowie Edyty nadal nie zaprzestali ciągania ukochanego wnuka po sądach. Ostatnio zaś dołączył do nich, z własnym odrębnym pozwem, tata Allana.

Jak donosi tabloid, nastolatek został skierowany na konsultację psychologiczną. Dwóch specjalistów przepyta go z relacji z ojcem oraz dziadkami i ustali, czy powinien się z nimi widywać.

Edyta liczy, że uczucia jej syna zostaną wzięte pod uwagę, a sąd wyda mądry wyrok - komentuje informator tabloidu.

Zobacz także: Ostaszewska zagra Górniak? "To nieoficjalne. Chyba jestem za stara"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(62)
Gość
7 lat temu
To już nie człowiek tylko zwykła szumowina. Na jego miejscu wstydziłabym się spojrzeć sobie w oczy w lustrze.
gość
7 lat temu
Dobry ojciec sam pamięta o zabezpieczeniu materialnym swojego dziecka, Edyta powinna złożyć wniosek o alimenty
Gość
7 lat temu
Gnojek jakich malo. Do p*****a z nim!!!
Gość
7 lat temu
Gnida, do pudła z nim!
Gość
7 lat temu
Jak nisko można upaść widać na jego przykładzie. Całe życie już sobie spie przył. Będzie przegranym do końca życia.
Najnowsze komentarze (62)
StopDyskrymin...
7 lat temu
Dziecko ma prawo do MAMY i TATY, niezależnie od tego czy są w więzieniu czy nie. To wynika z polskiej konstytucji i Konwencji Praw Dziecka. Jak widać autorka tekstu nienawidzi mężczyzn i ojców i prawa dziecka sąd dla nie drugorzędne.
Pudelek popie...
7 lat temu
Górniak stosuje przemoc psychiczną wobec dziecka alienując go od rodziny - dziadków pomimo postanowienia sądu o kontaktach a Pudelek to pochlebia. Żal mi tego autora który pochlebia znęcanie się nad dzieckiem gdyż "izolacja od najbliższych" jest formą PRZEMOCY wedle procedury niebieskiej karty. Czyżby Pudelek zachęcał do znęcania się na dziećmi? Tekst został przekazany do Rzecznika Praw Dziecka. Podpisz petycję - Stop Alienacji Rodzicielskiej - To przestępstwo - Petycja.eu
kob
7 lat temu
ludzie to jest skandali kpina z prawa, skończony d**ek ten facet.
kob
7 lat temu
ludzie to jest skandali kpina z prawa, skończony d**ek ten facet.
gość
7 lat temu
Darius jedno jest pewne, jesteś skończony 😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏
Gość
7 lat temu
Iza długo musiała spłacać u dillerow tego cpuna po tym jak go zamknęli
Gość
7 lat temu
Dobrze ze ten Chłopiec jest już duży i niedługo sam zdecyduje czy chce widywać ojca mordercę cpuna i złodzieja czy nie tylko żeby ten k***s morderca w przyszłości nie chciał od Alana alimentów ja bym mu ograniczyła prawa.
gość
7 lat temu
co za brednie, przestancie wypisywac, czyta to pewnie rowniez jego dziecko! kazdego takie szmatlawce potrafia zniszczyc, ojciec ma prawo do spedzania czasu ze swoim dzieckiem, kazdy normalny rodzic by tak zrobil
gosc
7 lat temu
co za larwa
gosc
7 lat temu
za tzw.komuny siedzialbym w pudle i z********al w kamieniolomach.A tu masz.Bozek
grace54
7 lat temu
Mysle, ze syn sam zadecyduje, czy chce widywac sie z ojcem.
Gość
7 lat temu
A MOŻE DAREK TĘSKNI ZA ANALLEM?
gość
7 lat temu
Pamietajcie rodzice....dziecko WAM tego wojowania nie zapomni.KTO tak jedzie po Krupie ze chce miec z dziecmi kontakt..????.ZASTANOWCIE sie wasze wyrachowane żony TEZ wam moga wydzielać dzieci??Z ajęła bym się nad bezmyslna matka ,zmiana szkol i gachow....
Watzi
7 lat temu
Barany! Przed spowodowaniem wypadku to on zajmowal sie Synem, a matka szukala kosmicznej energii po Swiecie. Ma pelne prawo i powinien dalej zajmowac sie Synem ( niezaleznie od wyroku).
...
Następna strona