Sobota 05.08.2017 18:15

Kamil Durczok w szortach w kotwice zabrał dziewczynę na jacht (ZDJĘCIA)

Kamil Durczok Marianna Dufek-Durczok żona Durczoka Durczok ma dziewczynę dziewczyna Durczoka wiek Julia Oleś-Miła kim jest dziewczyna Durczoka

Chociaż niecałe pół roku temu Kamil Durczok po cichu rozwiódł się ze swoją żoną, z którą ma 21-letniego syna, dziennikarz szybko znalazł pocieszenie w ramionach Julii Oleś-Miłej. Wygląda na to, że wybranka Kamila długo marzyła o zaistnieniu w show biznesie, przyjaźniąc się z Mają Bohosiewicz i pokazując na Instagramie zdjęcia swojego syna Maksymiliana. W końcu się udało i ambitna Justyna trafiła znacznie dalej niż na Instagram.

Przypomnijmy: Tak wygląda nowa dziewczyna Kamila Durczoka. Ma 27 lat, dziecko i jest przyjaciółką Mai Bohosiewicz (ZDJĘCIA)

Kamil i Julia chyba naprawdę się ze sobą dogadują, bo pod wpływem nowej dziewczyny dziennikarz też założył konto na Instagramie, gdzie pochwalił się ich wspólnymi wakacjami na Półwyspie Helskim. Odpoczywają tam ze znajomymi i synem Julii, który polubił nowego "wujka".

Widać, że Kamil też dobrze czuje się w towarzystwie młodszej dziewczyny. Na urlop pod żaglami założył nawet tematyczne szorty.

Zobaczcie, jak razem wypoczywają:

« Poprzednie 1/24

Kamil Durczok zabrał dziewczynę nad morze

2Kamil Durczok zabrał dziewczynę nad morze

fot. PUDELEK EXCLUSIVE