Niedziela 06.08.2017

Owsiak tłumaczy się z ataku na Pawłowicz: "Nawet za rok NIE COFNĘ TYCH SŁÓW. Bez złośliwości, podtekstu, gdyby ktoś mnie zapytał, jak pomóc takiej osobie…"

Krystyna Pawłowicz Jurek Owsiak Jerzy Owsiak

Owsiak tłumaczy się z ataku na Pawłowicz: "Nawet za rok NIE COFNĘ TYCH SŁÓW. Bez złośliwości, podtekstu, gdyby ktoś mnie zapytał, jak pomóc takiej osobie&"Relacje Jurka Owsiaka z politykami Prawa i Sprawiedliwości są, krótko mówiąc, chłodne. Posłom takim jak Jarosław Kaczyński czy Krystyna Pawłowicz nie podoba się właściwie żadna z aktywności szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - ani ta charytatywna, ani ta związana z Przystankiem Woodstock. Polityków nie przekonują żadne argumenty i choć nie mają skuteczniejszej alternatywy dla działań WOŚP, regularnie wynajdują kolejne "haki" na Owsiaka.

Zirytowany postawą zwłaszcza Krystyny Pawłowicz Owsiak podczas Przystanku Woodstock wygłosił oryginalny apel.

Zobacz: Jurek Owsiak składa życzenia Krystynie Pawłowicz: "NIECH UPRAWIA WIĘCEJ SEKSU!"

Internauci skrytykowali Jurka za "seksistowską" postawę i niski poziom "dyskusji" między obiema stronami. Owsiak postanowił wiec jeszcze raz odnieść się do sytuacji - tym razem poprzez Facebooka:

(...) Na Przystanku Woodstock wypowiedziałem się na temat pani Krystyny Pawłowicz, a impulsem była jej wypowiedź, zresztą kolejna, skierowana w stronę Fundacji i mojej osoby, która przy okazji woodstockowego szumu została przypomniana w internecie - zaczął.

Bez żadnej złośliwości, bez żadnego podtekstu, bez żadnego myślenia kategoriami seksistowskimi, pomyślałem, że gdyby ktoś do mnie przyszedł i opowiadał o swoim znajomym i o jego zachowaniach, o jego reakcjach na otaczającą rzeczywistość, o sianiu nienawiści, o obrażaniu ludzi, o wypowiedziach na granicy odpowiedzialności prawnej, i gdyby ktoś mnie zapytał, jak pomóc takiej osobie, to pierwsze o czym bym pomyślał, co miałbym w głowie, co mogłoby pomóc, to element przyjaźni, miłości i przytulenia. Jeżeli to nie pomoże, a mówię to jako osoba przygotowana do takich ocen, to istotnie, pozostaje już tylko kontakt z lekarzem. (...)

Dla mnie seks to właśnie przytulenie, to pieszczoty, to wszystko to, co możemy dać bliskiej osobie w najbardziej intymny sposób. Nie utożsamiajcie seksu jedynie ze stosunkiem płciowym!

W tym miejscu zwracam się do wszystkich tych, których wzięło święte oburzenie. Nawet na krok nie cofnę moich słów, bo zaproponowałbym to każdemu sfrustrowanemu, z wiecznym fochem i agresywnymi wypowiedziami, bez względu na płeć, człowiekowi. Za daleko wybiegacie, interpretując moje słowa jako wypowiedź seksistowską. A jeżeli niepokoi Was to, co powiedziałem, to dlaczego nie niepokoją Was tak nieprawdopodobnie agresywne słowa osoby, parlametarzysty, jak chociażby "zamknijcie zdradzieckie mordy". To tylko jedna z ostatnich wypowiedzi Pani Pawłowicz. W mojej ocenie - ohydna i zła - skwitował.

Owsiak tłumaczył też, że uciekając przed wojskiem zaangażował się w działalność ośrodka terapeutycznego, stąd jego zdolności i chęci do pomagania innym...

Przekonuje Was to tłumaczenie?

 

Tak wygląda 80 tys. osób? Oto tłumy na Woodstockiu

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (598)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 598
Odpowiedz
27 62
zgłoś
gość 06.08.2017 18:01
Kochajmy się najpiękniejsza para
Odpowiedz
192 106
zgłoś
gość 06.08.2017 18:01
może o niej mówił prawdę
Odpowiedz
12 48
zgłoś
Gość 06.08.2017 18:01
Pierwszy
Odpowiedz
156 96
zgłoś
gość 06.08.2017 18:02
Może Jurek kiedyś ją uratuje
Odpowiedz
765 364
zgłoś
gość 06.08.2017 18:02
Jak Pawłowicz wyzywa każdego od "lewackich "k*rew dz*wek " itd to jest dobrze, ale powiedzieć jej prawdę w oczy to już pozwy sądowe? Prffff
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 598