Poniedziałek 07.08.2017

Młynarska też chce, żeby Owsiak PRZEPROSIŁ PAWŁOWICZ! "Nam, kobietom w Polsce POTRZEBA SZACUNKU"!

Jurek Owsiak Jerzy Owsiak Agata Młynarska Krystyna Pawłowicz

Młynarska też chce, żeby Owsiak PRZEPROSIŁ PAWŁOWICZ! "Nam, kobietom w Polsce POTRZEBA SZACUNKU"!

Treść i sposób wypowiedzi Krystyny Pawłowicz są często mocno krytykowane. Zwłaszcza, gdy kłóci się ze swoimi politycznymi przeciwnikami lub po prostu osobami, z którymi się nie zgadza. Nie jest to jeszcze jednak powód, żeby w polemice z Pawłowicz wchodzić na podobny poziom, co przytrafiło się ostatnio Jurkowi Owsiakowi, który ze sceny Przystanku Woodstock życzył posłance "uprawiania więcej seksu". Wiele osób zarzuciło mu seksizm - negatywne opinie wygłaszali nie tylko zagorzali obrońcy posłanki, ale także osoby o lewicowych poglądach.

Krytyka dotarła do uszu Owsiaka, który zaczął tłumaczyć się na Facebooku, zaznaczając jednak, że swoich słów nie cofnie. Postanowił bronić swojego stanowiska wyjaśniając, że promuje w ten sposób psychoterapię seksem.

Zobacz: Jurek Owsiak składa życzenia Krystynie Pawłowicz: "NIECH UPRAWIA WIĘCEJ SEKSU!"

Owsiak tłumaczy się z ataku na Pawłowicz: "Nawet za rok NIE COFNĘ TYCH SŁÓW. Bez złośliwości, podtekstu, gdyby ktoś mnie zapytał, jak pomóc takiej osobie..."

Nie wszyscy dali się przekonać, że sprowadzanie rywalki do osoby, która jest seksualnie niezaspokojona, jest w porządku. Nie wszyscy uważają też za smaczne, że 63-latek publicznie - i pod jej nieobecność - udziela 65-latce "terapeutycznych", łóżkowych rad. Do tej grupy z pewnością należy Agata Młynarska, która opublikowała na Facebooku skierowany do Owsiaka list, w którym jako jego sojuszniczka i wieloletnia współpracownica prosi, żeby... pokazał klasę i przeprosił Krystynę Pawłowicz.

Jurku! Każdemu zdarza się palnąć coś głupiego, niestosownego, nie na miejscu, nie przystającego do osoby i jej majestatu. Twój majestat jest niekwestionowany. Idziemy za Tobą jak w dym od lat, stoimy murem. I tak będzie. Zmieniasz oblicze ziemi. Tej Ziemi... Orkiestra, Fundacja i Przystanek, a przede wszystkim TY i wszyscy ludzie Tobie oddani, to wartość BEZCENNA. Dlatego proszę Cię, jako stara przyjaciółka, wierny pies i kobieta - nie rób tego. Nie dawaj się ponosić chęci odwetu. Tak jak radził Ojciec Jan Góra - nie podejmuj dyskusji na poziomie, który Ci nie odpowiada. A nam, kobietom w Polsce, szczególnie teraz, ale i zawsze, potrzeba szacunku.

Publiczne życzenie seksu każdej kobiecie jest słabe, nieeleganckie i nie przystoi. Nie rób nam tego! Mamy po uszy publicznych, chamskich zachowań facetów, którzy myślą, że żarcikiem o seksie pokażą jacy są cool i na luzie. Nie dołączaj do nich. Nawet, jeśli miałeś dobre intencje. Weź to na klatę, pokaż klasę i przeproś panią Krystynę Pawłowicz. Wszystkim wyjdzie to tylko na dobre.

Myślicie, że Owsiak schowa dumę i przeprosi Pawłowicz? Ona sama pewnie nigdy by tego nie zrobiła...

Tak wygląda 80 tys. osób? Oto tłumy na Woodstockiu

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (374)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 374
Odpowiedz
82 112
zgłoś
anka 07.08.2017 17:31
a co Agata sex nie jest fajny ???
Odpowiedz
74 89
zgłoś
gość 07.08.2017 17:32
ona jest poje***ana
Odpowiedz
126 68
zgłoś
Gość 07.08.2017 17:32
Nie Pawłowicz A wszystkie kobiety,prostak
Odpowiedz
438 192
zgłoś
Gość 07.08.2017 17:32
Nie cierpię Pawłowicz, ale słowa Owsiaka to chamstwo.
Odpowiedz
325 148
zgłoś
Gość 07.08.2017 17:34
Banda pieprzonych hipokrytów! Każdy na pudlu gadał że brak jej chłopa i seksu, w końcu ktoś to głośno powiedział i teraz wielkie oburzenie! Wszyscy macie moralność pani Dulskiej! Typowo Polacy!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 374