Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rydzyk zaprasza na kolonie u siebie za... 150 zł! "Jeżeli wszystko jest darmowe, to się tego nie ceni"

124
Podziel się:

Czterodniowe warsztaty są "za darmo", bo finansują je podatnicy. Młodzież zapłaci "za wyżywienie". Z ojcem dyrektorem zobaczą się jednak tylko raz...

Rydzyk zaprasza na kolonie u siebie za... 150 zł! "Jeżeli wszystko jest darmowe, to się tego nie ceni"

Rok temu zrobiło się głośno o obozach muzycznych Dawida Kwiatkowskiego, na które zabiera swoje fanki. Choć tematem miały być warsztaty muzyczne, to największą atrakcją i tak był piosenkarz oraz jego odwiedziny w pokojach fanek. W zeszłe wakacje Dawid zbliżył się do bicia własnego rekordu, gdy letni turnus, kosztujący po 2599 zł za osobę wyprzedał się w... 17 minut. W ten sposób Kwiatkowski zainkasował 200 tysięcy złotych.

Na podobny pomysł wpadł ostatnio... ojciec Tadeusz Rydzyk. Postanowił zorganizować czterodniowe warsztaty dla młodzieży z ostatniej klasy gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, a jedną z atrakcji będzie spotkanie z nim samym. Niestety, tylko raz - na otwarciu wydarzenia.

Warsztaty mają się odbyć w toruńskiej szkole redemptorysty i poświęcone będą radiu, prasie, telewizji, zagadnieniom kulturoznawczym, politologicznym, a także aktorskim, tanecznym i muzycznym. Osoby, które przyjadą na kolonie do Rydzyka po raz pierwszy, czeka jeszcze zwiedzanie Radia Maryja i TV Trwam.

Wydarzenie finansowane jest z zebranego 1% podatku dochodowego darczyńców, więc zgodnie z prawem powinno być darmowe. Zakonnik-biznesmen postanowił wykształcić w młodzieży ducha przedsiębiorcy i ta będzie musiała zapłacić za jedzenie. No, chyba że uczestnicy obozu chcą chodzić głodni, albo ich nie stać, wtedy mogą słuchać Rydzyka przez radio z domu.

Jaka zapłata? Oczywiście żadna, wydarzenie będzie finansowane z 1 %. Jednak wiadomo, że jeżeli wszystko jest darmowe, to się tego nie ceni - zapewnił Rydzyk. Zatem, proponujemy aby uczestnicy warsztatów zapłacili przynajmniej za posiłki, które u nas są niedrogie.

Choć Rydzykowi nie udało się pobić rekordu Kwiatkowskiego, to jednak nadal zarobi 45 tysięcy złotych za posiłki. I to na pewno, ponieważ wszystkie 300 miejsc już zostało wyprzedanych. Teraz rośnie lista rezerwowa, a zapisani muszę czekać aż ktoś zrezygnuje z uczestnictwa i zwolni miejsce.

Nie ma już możliwości wzięcia udziału w warsztatach. Grupy i sale są maksymalnie wypełnione - powiedziała Faktowi pracowniczka dziekanatu szkoły Rydzyka. Następne warsztaty są przewidziane na ferie zimowe. Każde nowe zgłoszenie jest odrzucane.

Wybralibyście się?

Zobacz także: Tak rząd wspiera ojca Rydzyka. Miliony dla spółek związanych z duchownym
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(124)
Gość🎭🎭🎭
5 lata temu
Za Chiny Ludowe dziecka nie wysłałabym do Rydzyka.Choćby mi dopłacali...👎👎👎
o
5 lata temu
opodatkować kościół
Ania
5 lata temu
Najpierw namieszal w glowach emerytom, teraz czas na pranie mozgow dzieci...
Gość
5 lata temu
Sekciarz, wyłudzacz.
gość
5 lata temu
Będzie jak na pielgrzymkach każdy się dupcy z każdym.
Najnowsze komentarze (124)
gość
5 lata temu
zadnych nowych newsikow o Dawidku? :( tak mi smutno. byla nadzieja, ze w koncu napiszecie, kto tomu robi galke i s****wi sie w kiblach
KTOŚ
5 lata temu
jak ktoś lubi być dojony i poklepywany po zadku to jego sprawa
Gość
5 lata temu
Panie R****k pan jesteś belzebubem jak Ci nie wstyd okłamywać Ty powinienieś wiśieć
Gość
5 lata temu
W Rowach też ośrodek wypoczynkowy Rydzyka...tylko kasa siè liczy dla tego człowiek!!!wstyd
gość
5 lata temu
Wyłożyć kawe na ławe życiorys
gość
5 lata temu
Popieram
gość
5 lata temu
Prosze o życiorys Ojca dziadka Rydzyka
gość
5 lata temu
No właśnie kto to jest????????????
gość
5 lata temu
Proszę zainteresować się Panem Rydzykiem kim jest od pokolenia z jakiej rodziny pochdzi jak się zabezpieczył na starość ile rozpisał na najbliższe rodziny to dopiero będzie afera większa jak SKOK bidny bryka za miliony a gdzie reszta Papież w czasie wizyty skromniutkim autkiem a nasi dobrodzieje wypasionymi brykami serce się kraje😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
gość
5 lata temu
skur... dzieci zaprasza....... pranie mózgów planuje czy jak>>>>....///??????
gość
5 lata temu
mam fundować kolonie dzieciom z moich podatków a moje dziecko siedzi w domu bo mnie nie stać by je gdziekolwiek wysłać może R****k mi zapłaci wczasy niw byłam już na nich kilka dobrych lat
Gość
5 lata temu
Rodzice wysyłają bo mają nadzieję że dziecko zrobi karierę jak Misiewicz
gość
5 lata temu
sprasza jurne dzieci na sex kolonie zeby znowu molestowały biednych ksiezy??
gość
5 lata temu
tyle prostackich debili juz jest i jeszcze pranie mózgu no tragedia
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie