Marzena Paczuska na urlopie pokazała UKRADZIONE ZDJĘCIE? Internauci już kpią z "Wakacji z Marzeną"...

81
Podziel się

Zarząd TVP wysłał ją na dwa tygodnie, żeby sprawdzić, czy może ją wyrzucić z pracy po "urlopie". Szefowa udawała wyluzowaną i pozdrawiała z wyimaginowanego wyjazdu publikując ukradzione zdjęcie sprzed... 10 lat.

Marzena Paczuska na urlopie pokazała UKRADZIONE ZDJĘCIE? Internauci już kpią z "Wakacji z Marzeną"...

Rok temu "dobra zmiana" Jacka Kurskiego awansowała na szefową Wiadomości TVP Marzenę Paczuską, niegdyś związaną z dziennikiem w duecie z Jackiem Karnowskim, którego była zastępczynią. Szybko udowodniła, że będzie wierną sojuszniczką szefa TVP, gdy zaatakowała Jurka Owsiaka i WOŚP, nazywając ich terroryzującą i "popadającą w śmieszność sektą". Zarzuciła im też "hipokryzję", gdyż zbierają fundusze równolegle z Caritasem - który tak naprawdę "podpiął" się jako konkurencja pod termin od lat zajęty przez Orkiestrę.

Ostatnio jednak zaczęły się pojawiać plotki o tym, że Paczuska ma zostać odsunięta od szefowania Wiadomościami. Dzisiaj serwis Wirtualne Media poinformował, że po wysłaniu Paczuskiej na "przymusowy dwutygodniowy urlop" jej miejsce zajął Grzegorz Pawelczyk, zastępca dyrektora TAI. Ponoć ma to być wstęp do wyrzucenia Marzeny z pracy.

Celem tego jest sprawdzenie, jak TAI poradzi sobie z "Wiadomościami" oraz czy będzie opór przed ewentualnym odwołaniem Paczuskiej po jej powrocie z urlopu - Wirtualne Media dowiedziały się w TVP.

O urlopie Paczuska poinformowała na Twitterze jeszcze w niedzielę, sugerując, że wszystko jest w porządku i jest wyluzowana.

Jakby co, to od wczoraj, jestem na urlopie - napisała i załączyła zdjęcie pięknej zatoki i plaży przy urwisku.

Osoby obserwujące Paczuską na Twitterze szybko zauważyły, że wcale nie zamieściła swojego zdjęcia, tylko fotografię opublikowaną dziesięć lat temu na stronie promującej włoską wyspę. Nie tylko powątpiewają, że szefowa Wiadomości jest w tak doskonałym humorze, jak próbuje wszystkich przekonać, ale że być może nawet nigdzie nie wyjechała.

Ale wyszła Pani z mieszkania? - zapytał internauta, który wkleił jej zrzut ekranu ze strony, z której ukradła zdjęcie.

Inni użytkownicy Twittera szybko podchwycili temat i zaczęli publikować różne zdjęcia z pozdrowieniami ze swoich "urlopów", oznaczając je #WakacjezMarzeną.

Zobaczcie pomysły internautów. Myślicie, że "urlop" Paczuskiej od Wiadomości przeciągnie się poza przymusowe dwa tygodnie?

KOMENTARZE
(81)
gość
3 lata temu
internauci wychwycą wszystko :D
gość
3 lata temu
Internauci czuwają :D Przed nimi nic się nie ukryje. Podziwiam ich za to
Gość
3 lata temu
Żałosna, żenująca kobieta.
Gość
3 lata temu
Haha ale wtopa
gość
3 lata temu
Aaaa, ale jak to ? Najlepszy sort wywalaja z pracy ? Kim zastapia. jeszcze lepszym i wierniejszym, niz najwierniejsi z wiernych ? To jest cena, jaka sie placi za zeszmacenie. Przyjda na pewno zastepcy.
Najnowsze komentarze (81)
Andżelika
3 lata temu
Naprawdę nie którzy to ironii nie rozumieją. Prawda jest taka, że wy jesteście puści bo mało który nie zajarzył o co jej chodziło. Wstyd
gość
3 lata temu
Naczelna propagandystka wyleci za tak wierną służbę swemu panu? Hahaha!
Zulus Czaka
3 lata temu
Gonić to pisowskie chamstwo!!!
hahaha
3 lata temu
internet bez litości :D
Greg
3 lata temu
A co jeśli są na tym świecie ludzie, którzy kłamią zawsze - nawet kiedy w sumie nie muszą? Tak tylko pytam teoretycznie, bez związku z panią Paczuską...
Gość
3 lata temu
Ale jej wlasnie o to chodzili.zeby pokazac ze jest na przymusowym wyimaginowanym urlopie gdzie daleko.a tak serio to siedzi w chacie sama. W sumie to sie usmialam heheh fajna galeria
gość
3 lata temu
Ściema. Nie dajcie się nabrać na ta akcje.
Ann
3 lata temu
Internauci wymiataja... Posikalam sie ze smiechu:- D
Gość
3 lata temu
Pisiorów trzeba dobić śmiechem !
Gość
3 lata temu
Ona jest zdrowo p*****lnieta
Gość
3 lata temu
J***ć pis
gość
3 lata temu
coz sie spodziewac po tepej dzidzie?? dobra zmiana w koncu nadeszla
k.
3 lata temu
a ja na tym pięknym zamku z "Sieradza" zostałam poproszona o rękę :)
Dumna
3 lata temu
Zaorali PiSiorke :D
...
Następna strona