Wtorek 08.08.2017

Wystrojona Małgonia i elegancki Radosław wylatują na "secret project" (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan Radosław Majdan

Odkąd Małgorzata Rozenek powiedziała "tak" Radosławowi Majdanowi, jej kariera zawodowa nabrała tempa. Razem z ukochanym wzięła udział w Azji Express i choć ich przygoda z programem szybko się skończyła, Małgonia i Radosław stali się niemal twarzami TVN-u, przebierającymi w ofertach pracy. Nic dziwnego więc, że medialny potencjał pary dostrzegł i wykorzystał dyrektor stacji, Edward Miszczak i zaproponował im wspólne reality show. Celebryci właśnie wybrali się do Dubaju "odkrywać" 5-gwiazdkowy hotel Atlantis The Palm.

Zobacz: TYLKO U NAS: Rozenek i Majdan TEŻ DOSTALI WŁASNY PROGRAM! "Będą jeździć po Europie i odwiedzać przytulne hotele"

W poniedziałek para wybrała się na warszawskie lotnisko, skąd poleciała do osławionego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na tę okazję Małgonia nieustannie promująca się na "damę" wybrała kombinezon od Ralpha Laurena za "jedyne" 550 złotych, buty z metką Christiana Louboutin’a warte ponad 3500 złotych i plecak Gucci za 3900 złotych. Poza "skromną" stylizacją, celebrytka pochwaliła się też fotoreporterom stosem walizek i torbą podróżną z logo Louis Vuitton, które z uporem dźwigał Radosław, wyjmując je z taksówki. Na lotnisku Małgonia i "Radzio" mieli okazje do sfotografowania się z fanami i ucięcia z nimi krótkiej pogawędki. Nie zabrakło też czasu na czułości.

Zobaczcie, jak się prezentowali. Czekacie na emisję ich "secret projektu" w telewizji?

« Poprzednie 1/19

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan polecieli do Dubaju

2Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan polecieli do Dubaju