Wtorek 08.08.2017

Ziemkiewicz o Owsiaku: "ZASPOKAJA SIĘ SEKSUALNIE słoikiem z pieniędzmi, a orgazmów doznaje gadając do kamer i tłumów"

Rafał Ziemkiewicz Jerzy Owsiak Jurek Owsiak Krystyna Pawłowicz

Ziemkiewicz o Owsiaku: "ZASPOKAJA SIĘ SEKSUALNIE słoikiem z pieniędzmi, a orgazmów doznaje gadając do kamer i tłumów"

Wypowiedź Jurka Owsiaka, który publicznie zasugerował Krystynie Pawłowicz "terapię seksem" wywołała w mediach prawdziwą burzę. Co prawda twórca WOŚP przeprosił już posłankę, ale sprawa wciąż budzi emocje. Paradoksalnie słowa twórcy WOŚP bardzo ucieszyły "prawą stronę". Zachowanie organizatora Przystanku Woodstock stało się doskonałą okazją do skrytykowania nie tylko jego samego, ale całej jego działalności.

Krytyka Owsiaka wydaje się wyjątkowo niesmaczna kiedy pada z ust ludzi, którzy na co dzień o kobietach wyrażają się w dyskryminujący sposób.
Tak jest w przypadku Rafała Ziemkiewicza, który słynie z obraźliwych w stosunku do kobiet wpisów. Prawicowy komentator szczególnie upodobał sobie komentowanie damskiej urody. Choć sam wygląda mało atrakcyjnie, bardzo lubi oceniać wygląd kobiet.

Przypomnijmy: Ziemkiewicz: "Gdyby wszystkim Niemkom nakazano nosić burkini, kurorty by bardzo wypiękniały"

Ziemkiewicz "broni" reporterki TVP: "Stare, brzydkie baby atakują młodą i ładną"

Rafał ma też specyficzne zdanie o samotnych matkach: Ziemkiewicz o samotnych matkach: "Kłusownictwo seksualne pochłania kasę"

Oczywiście Ziemkiewicz nie byłby sobą, gdyby nie skomentował niedawnych słów Owsiaka. Swoje przemyślenia zamieścił naturalnie na Facebooku, gdzie dał się ponieść emocjom.

Ale to, na co sobie "guru" lemingów pozwolił wobec Krystyny Pawłowicz to przekroczenie ostatnich granic przyzwoitości. Publiczne poniżanie starszej kobiety - czy kogokolwiek - insynuacjami o rzekomym niewyżyciu seksualnym jest samo w sobie skrajnie obrzydliwe - ocenił, przy okazji delikatnie przypominając wiek Pawłowicz.

Następnie w typowym dla siebie stylu podsumował Owsiaka.

A już gdy czyni to człowiek, który zaspokaja się seksualnie słoikiem z pieniędzmi, a orgazmów doznaje gadając do kamer i tłumów - szczególnie - stwierdził wyraźnie zdenerwowany.

Publicysta wykorzystał też sytuację i usprawiedliwił jeden z serii swoich obleśnych tweetów. Rafał swego czasu zamieścił na Twitterze zdjęcia modelki w czarnej bieliźnie z podpisem: "Gdyby tak miał wyglądać czarny protest to jestem za".

Jak to fajnie, że "Jurek" pozostanie takim eleganckim i godnym podziwu europejczykiem dla różnych "dziewuch", pań drańskich i innych feminazistek, które doznawały spazmów oburzenia "nieopisane chamstwo", jakim było umieszczenie na TT zdjęcia modelki w luksusowej czarnej bieliźnie - próbowal się usprawiedliwić.

Szkoda, że Rafał jest zajęty wyszukiwaniem zdjęć nagiej Joanny Krupy, inaczej zauważyłby na pewno, że "feminazistki", które krytykowały jego zachowanie, opowiedziały się za Krystyną Pawłowicz.

Zobacz: Młynarska też chce, żeby Owsiak PRZEPROSIŁ PAWŁOWICZ! "Nam, kobietom w Polsce POTRZEBA SZACUNKU"!

To koniec Przystanku Woodstock w Kostrzynie? Jerzy Owsiak ma dość

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (911)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 911
Odpowiedz
522 176
zgłoś
gość 08.08.2017 21:16
Przyganiał kocioł garnkowi!
Odpowiedz
827 256
zgłoś
Gość 08.08.2017 21:17
Hej, Rafał! Nie możesz znieść, że ktoś inny powiedział coś seksistowskiego?
Odpowiedz
215 59
zgłoś
Aga 08.08.2017 21:17
Zamilcz, wstydu oszczędź.
Odpowiedz
693 214
zgłoś
Gość 08.08.2017 21:17
No i zaczęła się autopromocja na Owsiaku...jeszcze z miesiąc popłyniemy na temacie..
Odpowiedz
959 330
zgłoś
gość 08.08.2017 21:17
Ziemkiewicz to chyba orgazmy zna tylko ze słyszenia za to :))
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 911