Była żona Durczoka pociesza męża jego nowej dziewczyny: "Trzymam kciuki! To da się przeżyć!"

169
Podziel się

Marianna Dufek (już nie Dufek-Durczok) wsparła męża Julii Oleś-Miłej. "Czasem bywamy mimowolnymi aktorami w słabych spektaklach"...

Była żona Durczoka pociesza męża jego nowej dziewczyny: "Trzymam kciuki! To da się przeżyć!"

Pewnie niejedna aspirująca celebrytka zazdrości Julii Oleś-Miłej determinacji w osiągnięciu sukcesu. 27-latka długo błąkała się po obrzeżach show biznesu, przyjaźniąc się z Mają Bohosiewicz i pokazując życie prywatne na Instagramie, aż w końcu spotkała Kamila Durczoka. To, ze przypadli sobie do gustu dało się zauważyć już rok temu, gdy Julia towarzyszyła Kamilowi w promocji książki Przerwa w emisji.

Z biegiem czasu okazało się, że Julia jest dla Durczoka kimś więcej niż tylko pracownicą. Teraz dogadują się ze sobą tak dobrze, że 49-letni dziennikarz założył nawet konto na Instagramie, gdzie pokazuje ich wspólne, romantyczne zdjęcia. Do śmiechu nie jest jedynie mężowi Julii, który znosi nową sytuację z podziwu godną cierpliwością: Mąż nowej dziewczyny Durczoka komentuje nową miłość swojej żony: "Żenujący jest udział mojego syna w tej operze mydlanej!"

Być może teraz będzie mu trochę łatwiej, bo na Facebooku wsparła go sama... Marianna Dufek, już nie Dufek-Durczok - była żona Kamila, z którą rozwiódł się po ponad 20 latach. Jeszcze do niedawna kobieta opowiadała, że wspiera dziennikarza, bo "tak robi się na Śląsku". Później nie była już taka wyrozumiała: Marianna Dufek chłodno o byłym mężu: "Od rozwodu nie komentuję spraw pana Kamila Durczoka. To mnie NIE DOTYCZY"

Marianna Dufek udzieliła wirtualnego wsparcia mężowi nowej dziewczyny swojego byłego męża, pisząc na Facebooku, że "trzyma za niego kciuki":

Siły. Trzymam kciuki. To da się przeżyć. Czasem bywamy mimowolnymi aktorami w słabych spektaklach. Ale czasem też finałowa scena może przynieść satysfakcję - napisała była żona Kamila.

Jak myślicie, co miała na myśli Marianna pisząc o "słabych spektaklach"?

KOMENTARZE
(169)
Gość
3 lata temu
Pani Marianna ładnie się zachowała, a słaby spektakl to romans Durczoka.
Gość
3 lata temu
Mówi sie, że za silnym mężczyzną stoi jeszcze silniejsza kobieta, to też za głupim chłopem jeszcze głupsza baba...
Gość
3 lata temu
TA scena nieuchronnie nadchodzi ...ZAWSZE ;-)
gość
3 lata temu
Pewnie czekają już na tą ostatnią scenę...;)
gość
3 lata temu
Da się przeżyć! A scena finałowa rzeczywiście bywa satysfakcjionująca, wiem coś o tym.... ;)
Najnowsze komentarze (169)
MAREK
2 lata temu
stary zboczeniec i galerianka. wszystko do nich wróci. zawsze tak jest. marcinkiewicz i izabell to najlepszy przykład!!!!!!!!!! karma wraca!!!!!!!!!
Gość
3 lata temu
Lubicie Durczoka?
gość
3 lata temu
No dobra ,sex trwa parę chwil,a co z resztą doby,jak wytrzymać z osobą, która nie jest bratnią duszą ?
Gość
3 lata temu
Taaaa....jak chodziło o kasę, to stała za nim murem w sądzie. Bo "tak sie robi na Śląsku"? Brała też udział w PRowej batalii. Warto było? Nawet taki ocieplający wizerunek wpis nic już nie pomoże... Nie kupuje tego, ze dała sie omamić Durczokowi i jego słodkim obietnicom przy okazji afery z molestowaniem. Za twarda i za mądra jest na to.
Obiektywny
3 lata temu
Większości tu piszących żal d.... ściska, że Durczok ma o 22 lata młodszą partnerkę a oni nie. Niech każdy zajmuje się swoim życiem a nie zagląda sąsiadowi przez okno. Ciężko oczekiwać, że stara, zgoszkniała kobieta pozostawiona przez męża będzie mu dobrze życzyła. Podobno w miłości wiek nie ma znaczenia więc wszystkiego najlepszego panie Kamilu a inni niech się......
JO Tyz
3 lata temu
Lubi DUPCYC
gość
3 lata temu
Zamiast zajmować się dzieckiem przy nim w tym najpiękniejszym okresem to szlaja się ze starymi prykami. Reputacja niestety ucierpiała, wszystkie koleżanki będą trzymały swoich facetów z dala od niej, bo widać nie ma żadnych zahamowań.A pan Durczok znudzi się szybciutko i kopnie w tyłek. Wstyd
Gość
3 lata temu
Zenada I Metro mulu
gość
3 lata temu
przerwana emisja nasienia podczas nasuwania odwloku dupczoka na kolejne samice
gość
3 lata temu
No i nareszcie nie musi kupować plastikowej laki , bo ma żywą ten Durczok!
gosc
3 lata temu
te mlodsze sa wlasnie najbardziej rozklapane wiekszosc tych dziewuch to mialo wiecej k***sow w d***e niz ty kluskow w gebie zaczynaja mlodo i w wieku 25 lat to same luzy wymacane wybzykane wozi sie kto chce
Gość
3 lata temu
Kamil rombaj aż wióry polecą chodzby na viagrze żyje się raz !!!!:-)
dar
3 lata temu
Pani Marianna to jeszcze do niedawna na coś liczyła, teraz jak Kamil ma nową kobietę, stała się zimna i obojętna.
Ewa
3 lata temu
Jak bieda to do żyda a po biedzie to mam cię w d....e żydzie.Tak się zachował Durczok w stosunku do swojej żony.Wspierala go w trakcie choroby potem w trakcie afery.Kawał dziada.Podzieli los Marcinkiewicza czego mu szczerze życzę.
...
Następna strona