Środa 09.08.2017

Były chłopak Górniak broni Owsiaka: "SEKS TO ZDROWIE! Jurek, solidarni z Tobą!"

Jurek Owsiak Krystyna Pawłowicz Woodstock 2017 Owsiak na Woodstocku Piotr Schramm Edyta Górniak

Były chłopak Górniak broni Owsiaka: "SEKS TO ZDROWIE! Jurek, solidarni z Tobą!"

Popularność ostatnich słów Jurka Owsiaka o tym, że Krystyna Pawłowicz powinna spróbować seksu, by trochę wyluzować, zaskoczyły chyba samego autora. Wypowiedź, która pewnie miała być żartem, nagle stała się głównym tematem dyskusji nie tylko ze strony urażonej Pawłowicz. Przypomnijmy, że posłanka Prawa i Sprawiedliwości nie przyjęła przeprosin Owsiaka, uważając, że organizator Przystanku Woodstock chce się na niej wypromować: Pawłowicz komentuje słowa Owsiaka o seksie: "NIE CZUJĘ SIĘ PRZEPROSZONA! To ciąg dalszy happeningu"

Co ciekawe, Owsiakowi wyrósł właśnie sojusznik w osobie... Piotra Schramma, cenionego prawnika, który w show biznesie dał się poznać jako chłopak Edyty Górniak. Były ukochany Edyty umieścił na Facebooku osobliwy post, w którym zadeklarował "solidarność z Jurkiem", przy okazji dogryzając trochę Krystynie Pawłowicz.

Schramm stwierdził, że gdyby on usłyszał radę na temat spróbowania seksu, albo stanąłby w centrum Warszawy z żartobliwym transparentem, albo ironicznie odgryzłby się autorowi:

Pierwsze - stanąłbym na Krakowskim Przedmieściu z transparentem: ".. kto dziś próbował seksu - niech się uśmiechnie..." i obserwował reakcje czytających te słowa, albo, drugie, gdybym chciał się odgryźć czując się rzeczywiście obrażony - powiedziałbym na przykład: "...próby zostawiam Panu, kiedyś to musi się udać..." - pisze Piotrek.

Ale nie... sprawę będzie badał Prokurator - śmieje się Schramm. Siła Kobiety to nie norma społeczna. Charyzma Kobiety, która onieśmiela mężczyznę, to nie zasada cywilizacyjna. Tak jak cześć mężczyzn to dupki, a cześć nie. Jurek, solidarnie z Tobą.

Były chłopak Edyty dodał także, że nie obraża się, gdy "ktoś sugeruje mu coś, co jest piękne". Tego samego oczekuje od polityków, których "de facto utrzymuje". W kolejnym wpisie zaś opublikował zdjęcie wydekoltowanej dziewczyny i wspomniał, że tajemnicza "Kobieta" "po porannej jodze i treningu Muai Thai zawsze zjadała owoce".

Piotrek przekonuje też, że "seks to zdrowie". Myślicie, że mówi z doświadczenia?

Niestety, post Schramma bardzo szybko zniknął z Facebooka...

26 kas na Woodstocku to mało. Do tego sklepu stoi półkilometrowa kolejka

 
Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (273)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 273
Odpowiedz
418 83
zgłoś
Gość 09.08.2017 13:32
Czlowiek na poziomie to taki, ktory czasem po prostu miczy, nawet gdy chce mu sie krzyczec...
Odpowiedz
31 8
zgłoś
Gość 09.08.2017 13:32
What?
Odpowiedz
156 44
zgłoś
gość 09.08.2017 13:33
Biednyś, skoro radosć życia czerpiesz tylko z seksu, to swego rodzaju poważne ograniczenie
Odpowiedz
42 83
zgłoś
gość 09.08.2017 13:33
Ma chłop rację.
Odpowiedz
87 23
zgłoś
Ona1234 09.08.2017 13:34
Kolejny który próbuje się wypromować na seks aferze😂😂😂
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 273