Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rolnik bez żony krytykuje Komisję Europejską: "Powinna zająć się sprawami państw zachodnich! Nie może NARZUCAĆ SWOICH WYMAGAŃ!"

240
Podziel się:

Adam Kraśko znów postanowił bronić wycinki Puszczy Białowieskiej. Oprócz straszenia ekologami podlizał się też ministrowi Szyszce.

Rolnik bez żony krytykuje Komisję Europejską: "Powinna zająć się sprawami państw zachodnich! Nie może NARZUCAĆ SWOICH WYMAGAŃ!"

Chyba mało który uczestnik Rolnik szuka żony skorzystał na programie tak bardzo jak Adam Kraśko. On co prawda żony nie znalazł, ale nie przeszkodziło mu to w zostaniu swego rodzaju celebrytą: Adam skakał już do wody w Polsacie, kąpał się w gorących źródłach z roznegliżowanymi modelkami i odchudzał na oczach całej Polski. W końcu postanowił zostać komentatorem społeczno-politycznym, słusznie wyczuwając, że z otwartymi ramionami przywitają go prawicowo zorientowane media.

Adam wypadł tak dobrze, że w środę wystąpił w programie Minęła dwudziesta Michała Rachonia. Niestety, występ rolnika został niezauważony, bo show ukradł mu sam prowadzący, teatralnie wylewając napój Tiger. Wywody Adama o Puszczy Białowieskiej zostały więc nieco przyćmione. A niesłusznie.

Moim skromnym zdaniem Puszcza jest zagrożona przez ekologów. Większość rzeczy, które robią nasi kochani ekolodzy jest po prostu niepotrzebna. Prowadzona wycinka jest potrzebna, osobiście uważam, że jest nawet spóźniona. Taką wycinkę powinno się zrobić kilkanaście, kilka lat wstecz. Powinny być prowadzone sukcesywnie - zaczął.

Kraśko, oprócz powtarzania stwierdzeń z wywiadu dla serwisu wPolityce, postanowił zaatakować Komisję Europejską. Niestety, trochę przeszkadzały mu w tym muchy, które ciągle siadały na jego twarzy.

Komisja Europejska myślę, że powinna się bardziej zająć sprawami państw zachodnich, gdzie tych drzew już w takim rozmiarze nie ma - perorował, zapominając najwidoczniej, że wkrótce takim "państwem zachodnim" może być też Polska. Nie może być tak, że Komisja Europejska narzuca suwerennemu państwu, państwu niepodległemu, jakieśtam swoje wymagania, nieprawda? Wstępując do Unii Europejskiej, wstąpiliśmy jako państwo niepodlegle.

Kraśko przekonywał też, że sytuacja kilkanaście lat temu była lepsza dla rolników mieszkających w pobliżu Puszczy: mogli za zgodą leśniczego wywieźć stare drzewa i wykorzystać je np. na opał. Teraz tak się nie dzieje, więc "nowotwór" w postaci kornika niszczy puszczę.

Nie obyło się także bez wątku ekologów, którzy rzekomo okradają przydomowe ogródki. Chociaż Kraśko kilkukrotnie powtórzył, że "to tylko plotki", nie przeszkodziło mu to w straszeniu widzów pazernymi bandami. Na koniec postanowił podlizać się jeszcze ministrowi Szyszce.

Ile czasu jeszcze będziemy czekać? Według mnie Puszcza jest już po prostu w takim stanie, że zdecydowane działania zapobiegawcze mogą zapobiec rozszerzeniu jej zniszczeń - powiedział. Podziwiam pana ministra Szyszkę, bo jako jeden z nielicznych ministrów zdecydował się postawić sprawę jasno.

Myślicie, że w ten sposób Adam coś osiągnie? Może posadę w Agrobiznesie?

Zobacz także: Rachoń vs. Tiger. Protest w programie na żywo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(240)
gość
5 lata temu
Ale po dopłaty to pierwsi w kolejce
gość
5 lata temu
wypowiedz niewykształconego człowieka. Wielki celebryta hehe człowieku poczytaj trochę zanim się zaczniesz wypowiadać na tematy o których nie masz pojęcia
gość
5 lata temu
Panie rolnik, a wiesz pan co to jest KOMISJA EUROPEJSKA wogole ?
GUMIŚ
5 lata temu
niech ten rolnik zajmie się sobą bo wygląda strasznie...
Gość
5 lata temu
Znalazł się alfa i omega
Najnowsze komentarze (240)
anieszka send...
5 lata temu
gruby y czy chudy ale ty jazawsze z***bisyt jak mój pk
agnieszka sen...
5 lata temu
slub z rolnikem szuka zony jest jaik slubb z gansterem bo nigdy niewiesz czy zaplacic oiadkup tj rachunek za owies czy ugotować kaszanke na obiad
agnieszka sen...
5 lata temu
gruby czy chudy ale zawsze z***bbisty jak mój pk
gość
5 lata temu
fuj ale wielki bebech sadła.
gość
5 lata temu
Im ktoś mniej sobą reprezentuje tym więcej ma do powiedzenia
gość
5 lata temu
no tak ale lewacka kasa mu nie śmierdzi
gosc
5 lata temu
a pieniadze unijne podobaja sie wszyscy europoslowie z pisu co miesiac czekaja na euro i wtedy bruksela im nie smierdzi a pan panie rolnik od kiedy zna sie na Unii i na prawie unijnym ZENADA
gość
5 lata temu
co za wieprz
gość
5 lata temu
Mamy jeszcze jednego darmozjada rzeczoznawce kttory ma parcie na szklo - t**y burak.
gość
5 lata temu
Ten obrzydliwy p*****k nie powinien się wypowiadać bo bredzi Typowy wyborca pisu bez wykształcenia p*****k i cham
gość
5 lata temu
G***i!!!
marow
5 lata temu
Piotr Kraśko wypuść kur..a to powietrze bo Cię z telewizji wyrzucą
Gość
5 lata temu
Wszystkie Kraśki telewizyjne takie głupie?
gość
5 lata temu
Spadaj na drzewo gubasie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie