Czwartek 10.08.2017

Tak wyglądało BABY SHOWER Natalii Siwiec! Mariusz zdradził płeć dziecka? (FOTO)

Natalia Siwiec Siwiec jest w ciąży baby shower Siwiec

Chociaż wydawało się to mało prawdopodobne, ciąża tak zmieniła Natalię Siwiec, że ta w zupełności przewartościowała swoje życie: widać, że nie chce zarabiać na brzuchu, bo odkąd okazało się, że spodziewa się dziecka, ograniczyła aktywność medialną do minimum. Wśród jej fanek nie brakuje takich, które w ogóle nie wierzą w to, że celebrytka jest w ciąży. Faktycznie, na zdjęciach nie widać tego zbyt dobrze: Natalia Siwiec w Hollywood i Las Vegas udaje, że nie jest w ciąży... (FOTO)

Chyba teraz fanki Natalii będą usatysfakcjonowane. W czwartek wieczorem celebrytka urządziła bowiem baby shower, na które zaprosiła najbliższe koleżanki. Chociaż Siwiec starała się, żeby wiadomości o imprezie nie pojawiły się w mediach społecznościowych, ani ona ani jej przyjaciółki nie wytrzymały długo i pochwaliły się w sieci relacją z przyjęcia.

Wiadomo, że tuż przed imprezą Natalia zasponsorowała koleżankom fryzjera, który uczesał je na przyjęcie. Wśród zaproszonych znalazły się między innymi Zosia Ślotała i dziewczyna Rafała Brzozowskiego. Elementem przyjęcia było też garden party, a Natalia wystąpiła w białej tunice z głębokim dekoltem.

Co ciekawe, wygląda na to, że Mariusz Raduszewski zdradził płeć dziecka - na imprezie królowały bowiem dodatki w różowym kolorze, co może oznaczać że Natalia urodzi... dziewczynkę!

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/14

Tak wyglądało baby shower Natalii Siwiec

2Tak wyglądało baby shower Natalii Siwiec