Alicja Bachleda-Curuś straci alimenty? "Już się tego nie boi. Marcin jest bajecznie bogaty"

299
Podziel się

"Jedyne, czym się przejmuje teraz Alicja to syn. Musi przygotować go do życia na dwa domy. W każdej chwili może sprzedać swoją willę i kupić coś mniejszego".

Alicja Bachleda-Curuś straci alimenty? "Już się tego nie boi. Marcin jest bajecznie bogaty"

Wiosną tego roku tabloidy wpadły na trop romansu Alicji Bachledy-Curuś i jednego z najbogatszych polskich sportowców, Marcina Gortata. Para zna się od dawna. Alicja chętnie przyjmowała zaproszenia na imprezy charytatywne organizowane przez koszykarza, często spotykali się także na bankietach polonijnych. Zwykle bawili się na nich we dwoje, a przynajmniej siedzieli obok siebie.

Sprawa stała się poważna, gdy postanowili tegoroczne lato spędzić razem w Polsce. Podobno podczas tej wizyty aktorka przedstawiła Marcina swoim rodzicom, a potem pojechali odwiedzić jego rodzinę. Jeśli rzeczywiście zostaną oficjalnie parą, Bachleda-Curuś straci alimenty, które co miesiąc wypłaca jej były kochanek, Colin Farrell. Irlandzki aktor bowiem płaci po 10 tysięcy dolarów Alicji i synowi. Mimo że jest to suma, której zarabiający miliony gwiazdor nawet nie odczuje w budżecie, surowo zapowiedział byłej kochance, że straci swoją część, gdy tylko znajdzie sobie nowego partnera.

Na szczęście Marcin ma wystarczająco dużo pieniędzy, by złagodzić jej ból po tej stracie. Zarabiający 12 milionów dolarów za sezon zawodnik Washington Wizards dosłownie już sam nie wie, co robić z pieniędzmi. Inwestuje głównie w nieruchomości. Nie oparł się także pokusie kupowania luksusowych aut. Niedawno pochwalił się porsche w kolorze piłki do kosza.

Kupił także konie wyścigowe, został ojcem chrzestnym żyrafy z warszawskiego ZOO i otworzył restaurację w Orlando. 750-metrowy lokal oferuje zróżnicowane menu, układane pod gust właściciela. Dzięki temu można tam zjeść golonkę. Po zaledwie pół roku działalności, restauracja Urbain 40 zdobyła dwa prestiżowe wyróżnienia, przyznawane przez Orlando Magazine oraz Orlando Sentinel. Gortat tak się ucieszył z tych sukcesów, że postanowił otworzyć całą sieć "sportowych pubów", tym razem w Polsce.

Ostatnio zarobił kolejny milion dolarów na kampanii reklamowej Nike.

Alicja już się nie boi. Cieszy się ze wsparcia, które daje jej Marcin. Nie musi brać tych 10 tysięcy - komentuje znajomy Alicji w Super Expressie. Gortat ostatnio zainteresował się branżą kinową i będzie współproducentem filmu, w którym obsadzi ukochaną. Jest bajecznie bogaty. Jedyne, czym przejmuje się teraz Alicja, to syn. Musi przygotować go do życia na dwa domy. W każdej chwili może sprzedać swoją willę i kupić coś mniejszego. Alimenty od Colina spokojnie wystarczą na dziecko.

KOMENTARZE
(299)
Gość
3 lata temu
A może zaczęła by wreszcie liczyC na siebie a nie na kasę od "sponsorow". Żałosna
Gość
3 lata temu
Szczerze to z czego ona jest niby znana? Aktorka z niej marna, nie kojarzę żadnego dobrego filmu z nią, jej największym osiągnięciem jest dziecko ze znanym i bogatym aktorem.
Gość
3 lata temu
Zawsze gustowała w bogatych
Gość
3 lata temu
Ona widzi w nim 💰💰💰💰💰
gość
3 lata temu
Zawsze mnie zastanawia dlaczego te gwiazdki mają takie mniemanie o sobie.Czym różni się ta aktoreczka od zwykłej galerianki czy sponsoritki?!
Najnowsze komentarze (299)
gość
2 lata temu
za pracę by tak się wzieła bo uroda przeminęła , gabrycha już chlapie a cycki na pępku
gość
2 lata temu
za pracę by tak się wzieła bo uroda przeminęła , gabrycha już chlapie a cycki na pępku
gość
2 lata temu
szeroko trzyma nogi na bogatych
Gość
3 lata temu
Ci którzy jej bronią są podobnie prymitywni a może i bardziej do tych, którzy ja hejtuja.
gość
3 lata temu
ludzie nie zazdroscie jej! trudno zeby sie z ogrodnikiem zwiazala!
gość
3 lata temu
ja życzę im szczęścia, dużo wycierpiała upokorzeń
gość
3 lata temu
ona z roku na rok brzydnie, ta końska szczęka :-) bogaty Gortat dostał od miasta łodzi szkołę i od paru lat nie może skończyć jej remontu bo nie ma kasy tylko wyciąga od miasta....
Gość
3 lata temu
Mogłaby otworzyć swój biznes. Inwestować czy coś. A tak całe życie od kogoś zależna. Najpierw od rodziny teraz od facetów. Trochę słabo. E kto co lubi.
Gość
3 lata temu
No, rzeczywiście przedstawiliście ją jak galerianke😁Niestety osiągnieńciami się nie obroni😁 Musi sąd pomóc.
Zniesmaczony
3 lata temu
To takie amerykańskie, wszyscy k****a sie z wszystkimi zawierając na chwile związki, dzieląc majątki,bwychowujac dzieci poprzednich k***sow. Dziwne, mieć tyle kasy i rzucać się na takie zużyte stare brzydkie cos cudzym dzieckiem. Nie rozumie facetów, chyba ona w poprzek szpary nie ma bo to byłoby jakieś wytlumaczenie
gość
3 lata temu
Dajcie im święty spokój, ładna para,znają się od dawna więc zdążyli się poznać i zaprzyjaźnić a może i pokochać.Te komentarze są obrzydliwe, pełne zazdrości i jadu.
Rafik
3 lata temu
żalosna materialistka Bachleda... do roboty nierobie do kuchni gary zmywać bo do aktorstwa i śpiewu to ty talentu nie masz za grosz...
cicolina
3 lata temu
Alu dobrze,ze Paulina Krupinska jest ustatkowana bo nie mialabys szans!
znawca
3 lata temu
Przystojnego,wyksztalconego ale biednego by nie tknela! Niestety to coraz czestszy obraz wspolczesnej dziewczyny , ktora uwaza sie za hrabianke!
...
Następna strona