Sobota 12.08.2017

Majdany wydadzą na rocznicę ślubu PÓŁ MILIONA? "Będą lały się luksusowe drinki, whisky, szampan..."

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan Radosław Majdan śłub Rozenek i Majdana Rozenek rocznica ślubu

Majdany wydadzą na rocznicę ślubu PÓŁ MILIONA? "Będą lały się luksusowe drinki, whisky, szampan..."

Wkrótce minie rok od skromnego ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Podobno wydali na niego "zaledwie" 100 tysięcy złotych. To, w porównaniu z dwiema innymi luksusowymi ślubami, które odbyły się w tym samym sezonie, relatywnie niewielka kwota. Marina i Wojtuś Szczęśni, który w maju zeszłego roku wzięli ślub w Grecji, wydali na niego co najmniej milion złotych. Tak przynajmniej oszacowała ich wydatki specjalistka w dziedzinie ślubów, Agnieszka Popielewicz-Hyży. Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak, którzy wzięli ślub w weneckim pałacu zaledwie dwa tygodnie przed Majdanami, jeszcze przebili Szczęsnych.

Od tamtej pory sytuacja finansowa Majdanów znacznie się poprawiła. Przełomem okazała się wrześniowa emisja odcinków Azja Express z ich udziałem. Widzom i reklamodawcom tak bardzo spodobały się ich dialogi, że oferty pracy posypały się jak z rękawa. Majdany wystąpiły w dwóch kampaniach reklamowych telefonii komórkowej, Małgosia prowadzi dwa programy w TVN i TVN Style, zaś Radek został etatowym trenerem drużyny piłkarskiej stacji oraz komentatorem Eurosportu.

Z tego szczęścia Majdany postanowiły zorganizować huczną rocznicę ślubu, na którą wydadzą pięć razy więcej niż na sam ślub.

To ważne wydarzenie dla nas, ale chciałabym, żeby inni cieszyli się razem z nami - zapowiada Małgorzata w Super Expressie. Marzy mi się, żeby było hucznie i wesoło. To był dla nas bardzo szczęśliwy rok i warto byłoby to wszystko uczcić. Mam już pewien zamysł, ale organizację powierzę jednak mojemu agentowi, bo sama jestem zajęta projektami telewizyjnymi.

Jak informuje tabloid, impreza odbędzie się na dachu jednego z warszawskich klubów, z panoramicznym widokiem na miasto.

Wynajęli rooftop w jednym z najmodniejszych warszawskich klubów nocnych. Goście będą się bawili w przepięknym miejscu, z którego roztacza się wyjątkowy widok na całą Warszawę. Wszystko wymyśliła Małgosia. Będą lały się luksusowe drinki, whisky, szampan. Goście zostaną uraczeni najwyższej klasy cateringiem, małymi przekąskami, ciastami od samej Magdy Gessler. Na gości czekać będą także loże. Impreza ma trwać do białego rana.

 

Przejęta Rozenek: "W tym roku Stanisław zmienia szkołę. Idzie do gimnazjum"

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (162)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 162
Odpowiedz
240 28
zgłoś
Gość 12.08.2017 15:32
Równe sobie, zapatrzone w siebie i kase dwa zera :-)
Odpowiedz
4 19
zgłoś
gość 12.08.2017 15:32
Piyrszo wy ciule poloki
Odpowiedz
44 7
zgłoś
Gość 12.08.2017 15:32
Ciekawe czy ona Radziowi kiedys wyjdzie bokiem ...
Odpowiedz
270 44
zgłoś
gość 12.08.2017 15:32
Daliby tę kasę na jakiś szczytny cel i byłaby z tego jakaś korzyść z tej popularności
Odpowiedz
211 31
zgłoś
Gość 12.08.2017 15:32
Rzygaaaam nimi już
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 162