Sobota 12.08.2017

Portal środowisk LGBT okrzyknął księcia Jerzego... "GEJOWSKĄ IKONĄ STYLU"! "TO CHORE!"

książę Jerzy

Portal środowisk LGBT okrzyknął księcia Jerzego... "GEJOWSKĄ IKONĄ STYLU"! "TO CHORE!"

Następca brytyjskiego tronu, książę Jerzy, niemal od urodzenia uznawany jest za "ikonę stylu”, a "stylizacje”, w których pokazuje się publicznie, w ekspresowym tempie znikają ze sklepów. Kolejne „modowe osiągnięcie” Jerzego jest jednak dość niespodziewane: w sieci zawrzało po kontrowersyjnej publikacji portalu Pink News, który stwierdził, że Jerzy jest… "gejowską ikoną stylu”.

Pink News wiedzie prym wśród portali skierowanych do środowisk LGBT. Portal opublikował zdjęcie przedstawiające podekscytowanego księcia Jerzego chwilę przed startem helikoptera. Chłopiec, nie mogąc uwierzyć w powietrzną wycieczkę, w akcie euforii i zadowolenia przyłożył dłonie do twarzy, co paparazzi uchwycił w idealnym momencie.

Obraz został podpisany stwierdzeniem, że Książę Jerzy stał się gejowską ikoną stylu. Następca tronu zawsze był ładnym i dobrze ubranym chłopcem, ale pewnego dnia, przed jego czwartymi urodzinami, opublikowanie zdjęcia z jego podnieceniem na twarzy przed lotem helikopterem zmieniło wszystko. Portal mimo wielu, delikatnie mówiąc, nieprzychylnych opinii na temat artykułu, odmówił zarówno usunięcia materiału, jak i zmiany jego treści:

To nie my jesteśmy autorami tej tezy, tylko setki internautów. Tak mówią ludzie - przepraszam, jego poddani. W żadnym momencie PinkNews nie twierdził, że książę Jerzy jest "gejowską ikoną stylu", a artykuł opisuje jedynie dużą liczbę osób w mediach społecznościowych, które twierdzą, że nią jest - powiedział dyrektor naczelny PinkNews, Benjamin Cohel.

Artykuł mocno podzielił czytelników. Część z nich była wyraźnie zniesmaczona: Jak można patrzeć na 4-letnie dziecko i oceniać jego preferencje seksualne? - można przeczytać w komentarzach. Swojego oburzenia nie krył również polityk Jim Allister, lider konserwatywnej, tradycyjnej partii, który zażądał przeprosin: Seksualizowanie małego dziecka jest całkowicie nieodpowiednie, a fantazjowanie o małym chłopcu i nazywanie go ikoną stylu przez pryzmat orientacji seksualnej jest chore!

Zdjęcie, które podzieliło środowisko LGBT zostało wykonane podczas królewskiego tournee księcia i księżnej Cambridge w Niemczech w ubiegłym miesiącu.

Na początku tego roku książę William stał się pierwszym członkiem rodziny królewskiej, który pojawił się na okładce brytyjskiego miesięcznika dla gejów Attitude. Pałac Kensington odmówił komentarza w tej sprawie.

fot. PAP

Kate i William spotykają się z gdańszczanami! Nasza reporterka była na miejscu

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (274)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 274
Odpowiedz
773 389
zgłoś
Gość 12.08.2017 13:17
Geje sa chorymi ludzmi. Nieststy znam wielu osobiscie i kiedys ich popieralam ale KAZDY z nich okazal sie osoba z zaburzeniami psychicznymi nieststy.....
Odpowiedz
93 17
zgłoś
gość 12.08.2017 13:17
No to sobie wybrali "ikonę"... chyba tylko żeby było o nich głośno.
Odpowiedz
592 164
zgłoś
gość 12.08.2017 13:17
Okropne! Boże, co się dzieje na świecie .. Miłego dnia!
Odpowiedz
980 230
zgłoś
gość 12.08.2017 13:17
to tylko małe dziecko, odp********e się od niego
Odpowiedz
1156 335
zgłoś
Gość 12.08.2017 13:17
Odczepcie się od dziecka homoterrorysci!!!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 274