Sobota 12.08.2017

Coraz młodsza Izabella Scorupco pozuje w bikini. Seksowna? (ZDJĘCIA)

Izabella Scorupco

Choć Izabella Scorupco od lat nie zagrała żadnej znaczącej roli i stroni od show biznesu, wciąż stara się o to, aby fani o niej nie zapomnieli. Aktorka aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie nie tylko chwali się szczegółami z życia prywatnego, ale chętnie pokazuje też swoje wdzięki w skąpym bikini i obcisłych kreacjach. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia aż trudno uwierzyć w to, że Iza w tym roku skończyła… 47 lat.

Zobacz: "Dziewczyna Bonda", Helena z "Ogniem i Mieczem" i... niedoszła Rose z "Titanica" - Izabella Scorupco kończy dziś 47 lat! (ZDJĘCIA)

Nic dziwnego, że fani Scorupco, których ma już prawie 90 tysięcy na Instagramie, z zachwytem patrzą i komentują jej nieprzemijającą urodę. Wydawać by się mogło, że dla 47-letniej Polki czas zatrzymał się w miejscu. Izabella pochwaliła się niedawno zdjęciami z wakacji, na których nie tylko cieszy się piękną pogodą i spędza czas z bliskimi, ale i smukłą figurą, która jest efektem ćwiczeń i odpowiedniej diety, z czym aktorka się nie kryje. Internauci już zdążyli okrzyknąć ją "aniołem" i "syreną".
Podzielacie ich zachwyt? Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/14

Izabella Scorupco pozuje na plaży

2Izabella Scorupco pozuje na plaży