Niedziela 13.08.2017

Sąsiadka donosi na Hanię Lis: "Chodzi w szarym dresie i jest PRZERAŻAJĄCO smutna"

Hanna Lis Hania Lis Hanna Smoktunowicz TVN

Sąsiadka donosi na Hanię Lis: "Chodzi w szarym dresie i jest PRZERAŻAJĄCO smutna"

Odkąd władze TVP pozbyły się Hani Lis, dziennikarka postanowiła zostać celebrytką i z telewizji publicznej przeniosła się do TVN-u, gdzie nie tylko mogła liczyć na przychylność dyrektora stacji, Edwarda Miszczaka, ale znalazła też nowe przyjaciółki. Żona Tomasza Lisa zaczęła "nowe życie" żebrząc w programie Azja Express u boku Łukasza Jemioła, dostała też własny program podróżniczo-kulinarny, jednak Bez planu nie podbiło serc widzów i Hania została praktycznie bez pracy, w przeciwieństwie do jej przyjaciółek, którym w TVN-ie wiedzie się coraz lepiej: Małgorzacie Rozenek-Majdan i Agnieszce Szulim-Woźniak-Starak. Te wydarzenia spowodowały, że Lisica postanowiła przypomnieć sobie o kolejnej, wpływowej znajomej, być może dzięki której znów zawojuje show biznes. Z Joanną Przetakiewicz udzieliły niedawno wywiadu o tym, jak "robić życiowe wolty" i "podnosić się z porażek".

Przypomnijmy: Lisica przekonuje w Vivie: "Nie zamieniłabym rodziny na spokojne życie. I wam, dziewczyny, też nie radzę"

Przetakiewicz wspomina Kulczyka w "Vivie": "Jego śmierć była szokiem. Pojechałam na nowojorski Fashion Week, przechodziłam CAŁY TYDZIEŃ W JEDNEJ SUKIENCE"

Choć Hania uparcie zapewnia w kolorowej prasie, że jest szczęśliwa, a w życiu wszystko układa się po jej myśli, od kilku tygodni chodzi wyraźnie smutna. Kilka dni temu paparazzi zrobili jej zdjęcia, gdy podczas lunchu z córką w jednej z modnej warszawskich restauracji, ze skupieniem i przygnębieniem jadła sushi, nie mając grama makijażu na twarzy. Zobacz: Smutna Hania je pałeczkami i rozmyśla nad wezwaniami (ZDJĘCIA)

Z wyjaśnieniem "nieswoich" nastrojów celebrytki pospieszyli do tabloidów jej sąsiedzi z Konstancina-Jeziornej, którzy już jakiś czas temu zauważyli, że Hania jest w "kiepskiej formie". Zdaniem troskliwych sąsiadów, była dziennikarka już nie przypomina "gwiazdy" i nie dba nawet o ubiór.

Czasem spaceruje z mamą w pobliżu tężni - zdradziła w Na Żywo mieszkanka miejscowości. Nie przypomina siebie z czasów, gdy była gwiazdą. Chodzi w szarym dresie i jest przerażająco smutna.

Myślicie, że utrata programu tak ją przybiła?

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (635)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 635
Odpowiedz
162 207
zgłoś
gość 13.08.2017 10:46
jaka ona jest brzydka :O
Odpowiedz
636 167
zgłoś
Gość 13.08.2017 10:47
Chyba nie tylko program stracila.
Odpowiedz
129 117
zgłoś
Gość 13.08.2017 10:47
Nawet w dresie bym ja bzyknal.
Odpowiedz
149 113
zgłoś
gość 13.08.2017 10:47
nosił lis razy kilka ponieśli i lisową
Odpowiedz
95 155
zgłoś
Gość 13.08.2017 10:47
Seksowna.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 635