Niedziela 13.08.2017

Ciężarna Weronika Rosati zajada się sushi w restauracji (ZDJĘCIA)

Weronika Rosati Teresa Rosati

Weronika Rosati po kilku nieudanych związkach z gwiazdorami show biznesu, znalazła tego "jedynego", który z branżą rozrywkową nie ma nic wspólnego. 33-letnia aktorka od kilku miesięcy związana jest z o 18 lat starszym lekarzem ortopedą, Robertem Śmigielskim. Ich uczucie jest na tyle poważne, że oboje zdecydowali się na dziecko. Choć jej ciążowe krągłości są już bardzo widoczne, Weronika stara się nie epatować brzuchem zasłaniając go pod luźnymi sukienkami.

Zobacz: Blada i zmęczona Weronika Rosati w ciąży na lunchu z chłopakiem (ZDJĘCIA)

Ostatnio paparazzi spotkali ciężarną 33-latkę podczas obiadu w modnej, warszawskiej knajpce, gdzie wybrała się razem z mamą, Teresą Rosati. Aktorka na tę okazję wybrała obszerną, żółtą sukienkę w kwiaty, do której dobrała beżowe botki i torebkę Gucci za prawie 8 tysięcy złotych. Weronika najwyraźniej zdawała sobie sprawę, że jest pod "obstrzałem" fotoreporterów i zajadając się sushi nie zdejmowała okularów przeciwsłonecznych, podobnie jak jej mama.

Po zjedzonym obiedzie, panie czule się pożegnały, a wyraźnie zamyślona Rosati ze słuchawkami na uszach wybrała się na spacer ulicami Warszawy.

Zobaczcie, jak wygląda przyszła mama. Ciąża jej służy?

« Poprzednie 1/16

Weronika Rosati zajada się sushi

2Weronika Rosati zajada się sushi