Czwartek 17.08.2017 10:00

"Diablo" Włodarczyk wyprowadził się od żony! "Coś się między nami skończyło. Mam SPOKÓJ"

Krzysztof Włodarczyk Diablo Włodarczyk Małgorzata Babilońska Magdalena Radomska Włodarczyk rozwodzi się z żoną rozwód Krzysztofa Włodarczyka

"Diablo" Włodarczyk wyprowadził się od żony! "Coś się między nami skończyło. Mam SPOKÓJ"

Życie uczuciowe Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka jest wyjątkowo barwne, o czym nie raz mogła przekonać się prasa bulwarowa, do której bokser ma niewątpliwą słabość, chętnie zwierzając się na ich łamach ze swoich problemów w związkach. Kilka lat temu pięściarz był na ustach wszystkich, gdy postanowił urządzić burdę w hiszpańskim hotelu, dokąd jego żona razem z synem wyjechała odpocząć. Po powrocie do Warszawy połknął 30 tabletek antydepresyjnych, próbując popełnić samobójstwo. Życie uratowało mu przeprowadzone w porę płukanie żołądka.

Przypomnijmy: Zażył 30 tabletek! CHCIAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO?

W jego małżeństwie z Małgorzatą Babilońską od dawna źle się działo, o czym Włodarczyk regularnie zwierzał się w tabloidach. Sportowiec nie ukrywał, że ją zdradzał, a także namówił swoją ówczesną kochankę, Magdalenę Radomską na dziecko, po czym stwierdził jednak, że nie zamierza wiązać się z nią na stałe, wracając z podkulonym ogonem do żony. Matka nieślubnej córki "Diablo" do tej pory nie może wywalczyć zaległych alimentów, a także namówić go na zajmowanie się dzieckiem.

Zobacz: Krzysztof Włodarczyk nadal nie płaci na dziecko. "Na ostatniej walce zarobił godne pieniądze"

35-letni Krzysztof w końcu postanowił uporządkować swoje sprawy prywatne i ogłosił w Super Expressie, że wyprowadził się od żony i wreszcie ma upragniony "spokój". W niedalekiej przyszłości zamierza rozwieść się z Małgorzatą, jednak już jest przekonany, że na sali sądowej spotkają się jako przyjaciele.

Mam coś, czego chciałem od wielu lat, czyli spokój - przyznał. Przez jakiś czas mieszkaliśmy z Gosią razem, ale mijaliśmy się. Mam do niej wielki szacunek, ale coś się między nami skończyło. Coś pękło i staram się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Myślę, że mi się udaje. Pozostaniemy z Gosią w koleżeńskich kontaktach. Mamy wspaniałego syna Czarka, którego bardzo kochamy.

Na pewno w najbliższym czasie Włodarczykowi przydadzą się pieniądze na kolejne batalie sądowe. Na szczęście w październiku będzie miał okazję wzbogacić się o 800 tysięcy dolarów, jeśli wygra walkę z Rosjaninem, Muratem Gassijewem.

Diablo: nie mogę się doczekać, już jutro chciałbym wyjść do ringu

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (174)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 174
Odpowiedz
471 75
zgłoś
Gość 17.08.2017 10:02
Upadły człowiek. Cóż, czasem i tak bywa.
Odpowiedz
619 115
zgłoś
eve35 17.08.2017 10:02
Debil i prostak. Tyle w temacie...
Odpowiedz
58 5
zgłoś
Hmmm... 17.08.2017 10:03
Powiedzialabym takiemu krzyzyk na droge
Odpowiedz
404 65
zgłoś
gość 17.08.2017 10:03
A teraz kolejna panienka,dziecko i pranie brudów w mediach i walka o alimenty. ...diablo dorosnij!!!!
Odpowiedz
331 45
zgłoś
gość 17.08.2017 10:04
Tylko tych jego dzieci żal. ...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 174