"Diablo" Włodarczyk wyprowadził się od żony! "Coś się między nami skończyło. Mam SPOKÓJ"

142
Podziel się

"Przez jakiś czas mieszkaliśmy z Gosią razem, ale mijaliśmy się. Coś pękło i staram się odnaleźć w nowej rzeczywistości" - zapewnia 35-letni bokser.

"Diablo" Włodarczyk wyprowadził się od żony! "Coś się między nami skończyło. Mam SPOKÓJ"

Życie uczuciowe Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka jest wyjątkowo barwne, o czym nie raz mogła przekonać się prasa bulwarowa, do której bokser ma niewątpliwą słabość, chętnie zwierzając się na ich łamach ze swoich problemów w związkach. Kilka lat temu pięściarz był na ustach wszystkich, gdy postanowił urządzić burdę w hiszpańskim hotelu, dokąd jego żona razem z synem wyjechała odpocząć. Po powrocie do Warszawy połknął 30 tabletek antydepresyjnych, próbując popełnić samobójstwo. Życie uratowało mu przeprowadzone w porę płukanie żołądka.

W jego małżeństwie z Małgorzatą Babilońską od dawna źle się działo, o czym Włodarczyk regularnie zwierzał się w tabloidach. Sportowiec nie ukrywał, że ją zdradzał, a także namówił swoją ówczesną kochankę, Magdalenę Radomską na dziecko, po czym stwierdził jednak, że nie zamierza wiązać się z nią na stałe, wracając z podkulonym ogonem do żony. Matka nieślubnej córki "Diablo" do tej pory nie może wywalczyć zaległych alimentów, a także namówić go na zajmowanie się dzieckiem.

35-letni Krzysztof w końcu postanowił uporządkować swoje sprawy prywatne i ogłosił w Super Expressie, że wyprowadził się od żony i wreszcie ma upragniony "spokój". W niedalekiej przyszłości zamierza rozwieść się z Małgorzatą, jednak już jest przekonany, że na sali sądowej spotkają się jako przyjaciele.

Mam coś, czego chciałem od wielu lat, czyli spokój - przyznał. Przez jakiś czas mieszkaliśmy z Gosią razem, ale mijaliśmy się. Mam do niej wielki szacunek, ale coś się między nami skończyło. Coś pękło i staram się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Myślę, że mi się udaje. Pozostaniemy z Gosią w koleżeńskich kontaktach. Mamy wspaniałego syna Czarka, którego bardzo kochamy.

Na pewno w najbliższym czasie Włodarczykowi przydadzą się pieniądze na kolejne batalie sądowe. Na szczęście w październiku będzie miał okazję wzbogacić się o 800 tysięcy dolarów, jeśli wygra walkę z Rosjaninem, Muratem Gassijewem.

KOMENTARZE
(142)
eve35
3 lata temu
D***l i p*****k. Tyle w temacie...
Gość
3 lata temu
Upadły człowiek. Cóż, czasem i tak bywa.
gość
3 lata temu
A o córce cicho sza....zero szacunku dla takich palantow:(
gość
3 lata temu
A teraz kolejna panienka,dziecko i pranie brudów w mediach i walka o alimenty. ...diablo dorosnij!!!!
gość
3 lata temu
Tylko tych jego dzieci żal. ...
Najnowsze komentarze (142)
Gość
2 lata temu
Trudno jest przejść przez życie bez poślizgu , dopiero na stare lata człowiek widzi co było nie tak
gość
2 lata temu
Jest skończony jako facet jako sportowiec pewnie też....pewnie czuje się już milionerem i olewa wszystkich i wszystko dookoła.
Gość
2 lata temu
Coś pękło ?Cud człowieku ze w ogóle była z Tobą tyle lat,szacunek dla tej kobiety za cierpliwość
gość
2 lata temu
Uważam,że podjął słuszną decyzję , skoro od dawna nic nie łączy go z żoną to po co mają mieszkać razem jak małżeństwo i żona ma z nim wszędzie wyjeżdżać jako żona - do Monaco itd. na wszystkie jego walki i reprezentować go jako żona...
Gość
2 lata temu
I tak babeczka dlugo z typowym bandziorem wytrzywala...bo piesciarz z niego zaden...
Gość
2 lata temu
Co on wyprawia ..
gość
2 lata temu
bardzo fajny i bardzo inteligentny facet ,żaden świr , nie oceniajcie po pozorach , zwłaszcza ci , którzy go nie znacie ....
gość
2 lata temu
Bardzo fajny , inteligentny facet , żaden świr ani psychiczny , nie gadajcie głupot ,zwłaszcza ci , którzy go nie znają.
gość
2 lata temu
trzeba miec nie po kolei zeby wiązać się z takim czubem
gość
2 lata temu
Włodarczyk a co się mogło skończyć mózg przestał Tobie pracować ot i wszystko ,a kto chciałby zadawać się z bezmózgowcem.
gość
2 lata temu
to z kim on teraz mieszka ?
gość
3 lata temu
Facet zdecydowanie ma poobijany mózg!!!!!!!
Gość
3 lata temu
Dziewczyna szczęśliwa odpocznie od kretyna od tych walk poje....o ci się w tej glowie diablo zatęsknisz zobaczysz.
gość
3 lata temu
Życie ......
...
Następna strona