Trwa ładowanie...
Przejdź na

Janowski poniża Rafała Brzozowskiego: "Wysyła mnie na emeryturę już od paru dobrych lat"

233
Podziel się

Co roku "w tajemnicy" zgłaszał swoją kandydaturę, chcąc mnie wysłać na emeryturę, ale telewizja nie jest taka duża, wszyscy się znamy, dochodziło to do mnie - mówi o "koledze" Robert.

Janowski poniża Rafała Brzozowskiego: "Wysyła mnie na emeryturę już od paru dobrych lat"
bCOZMPFh

Tegoroczne wakacje upłynęły Robertowi Janowskiemu na walce o korzystny kontrakt z TVP, którą on osobiście nazywa „walką o honor”. Jest w tym raczej osamotniony, bo większość Polaków podejrzewa, że jednak chodziło o pieniądze.

Awantura wokół prowadzonego przez Janowskiego programu Jaka to melodia rozpoczęła się z czerwcu. Jacek Kurski, rozgrzany udanym zniszczeniem Festiwalu Opolskiego, postanowił pójść za ciosem i zrujnować jeszcze coś. Padło na teleturniej emitowany w niezmienionej formie od 19 lat i gromadzący stałą, ponad dwuipółmilionową widownię.

Prezes TVP uznał go jednak za zbyt mało patriotyczny. Dlatego podjął decyzję, by zadłużona telewizja publiczna wydała pieniądze, których nie ma, na odkupienie licencji od Media Corporation i wprowadziła do programu pieśni patriotyczne.

bCOZMPFj

Niestety, Janowski, prowadzący program od blisko dwudziestu lat, nie był zachwycony pomysłem i zapowiedział, że w tej sytuacji rozwiąże swoją współpracę w TVP i zacznie pisać wiersze: Robert Janowski odchodzi z "Jakiej to melodii", bo Kurski chce wprowadzić PIOSENKI PATRIOTYCZNE? "Doszedł do wniosku, że musi odejść"

Ta wiadomość rozgrzała chętnych, by wskoczyć na jego miejsce, między innymi Rafała Brzozowskiego i Jacka Borkowskiego, który granice obciachu przekroczył już w Szopce Noworocznej. Przez chwilę pojawiła się plotka, jakoby Barbara Kurdej-Szatan chciała wcisnąć do show swojego męża, Rafała, ale zaprzeczyła im sama aktorka, dając do zrozumienia, że ona sama też zbiera się do odlotu.

Ostatecznie Janowski dogadał się z Kurskim, po czym udzielił wywiadu magazynowi Party, w którym tłumaczy, że poświęcił się dla widzów. Robert nie odmówił też sobie przyjemności, by przy okazji wyśmiać swojego rywala, Brzozowskiego.

bCOZMPFp

Wokół słyszałem różne opinie i rady typu "Nie daj się!" czy "Honor jest najważniejszy". Ale też głosy od "Oglądamy ten program od początku, proszę nam tego nie robić", aż po "Włączamy Jedynkę tylko dla Melodii". Wtedy, po rozmowach z ludźmi, zrozumiałem, że ten teleturniej jest i zawsze był dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć i poglądy. W trakcie tych miesięcznych negocjacji miałem wyjątkową sytuację, której długo nie zapomnę. Podczas mojego koncertu podeszła do mnie starsza pani, wzięła moje ręce w swoje dłonie i ze łzami w oczach zapytała: "Panie Robercie, i co ja teraz zrobię?". Ta sytuacja ruszyła mnie chyba najbardziej - wspomina Robert, po czym subtelnie wbija szpilę konkurentowi. Rafał Brzozowski stoi już w blokach startowych od dobrych paru lat. Co roku "w tajemnicy" zgłaszał swoją kandydaturę, chcąc mnie wysłać na emeryturę, ale telewizja nie jest taka duża, wszyscy się znamy, dochodziło to do mnie i czułem ten oddech na plecach. Czy oglądałbym? Pewnie zobaczyłbym z ciekawości, jak robie radzi. Albo nie radzi…

bCOZMPFq
bCOZMPFK
KOMENTARZE
(233)
Gość
3 lata temu
Nie zapomne jak byl odcinek i babka lekko chora, chyba troche niepelnosprawna chciala dac mu wyszywaną nutke a on do niej , ze dziekuje, ale zeby zachowala ja dla siebie , od tamtej pory nie mam do biego szacunku jak on nie ma do chorych
Gość
3 lata temu
Nie oglądam. Janowskiego nie znoszę.
Gość
3 lata temu
Niech juz nie narzeka tyle kasy zarabia mam go dosc w jakiej to melodii, zarozumialy facet
bCOZMPFL
Gość
3 lata temu
Kto to jeszcze ogląda?
Gość
3 lata temu
I dobrze bo ta melodia to już tak wioch i ciągle to samo program dla emerytów a i oni już mają dosyć
Najnowsze komentarze (233)
Gość
2 lata temu
Nie zmienia się prowadzacych w kultowych progeamach
mareek
3 lata temu
bleble
mareek
3 lata temu
bleble
gość
3 lata temu
Nie zadzieraj nosa człowieku. W życiu za wszystko co złe przyjdzie zapłacić. A starośc dyszy ci juz za uchem.
gość
3 lata temu
Mysli ze praca na jednym etacie jest do emerytury.Duzo osob jest odsuwanych i nie ma prawa narzekac a p.Jankowski mysli ze wszystko dane jest na zawsze
gość
3 lata temu
co za sprzedajny bufon. kasy natrzepał już wystarczająco. teraz na brzozowskiego pora.
gość
3 lata temu
odnosze wrazenie ,ze autor nie zna znaczenia slowa 'ponizac'.a swoja droga-czy rafal brzozowski poza jedna piosenka ,cos jeszcze zaspiewal?
gość
3 lata temu
odnosze wrazenie ,ze autor nie zna znaczenia slowa 'ponizac'.a swoja droga-czy rafal brzozowski poza jedna piosenka ,cos jeszcze zaspiewal?
bCOZMPFD
aga
3 lata temu
moje dziecko do dzisiaj go pamieta jest juz dorosla chciala autograf a on jej nie dal bo chciala na kartce mowil ze ma kupic jego ksiazke z wierszami
B
3 lata temu
No i dobrze jak by to miał prowadzić Rafał Brzozowski bo Janowskiego nie znoszę taki zarozumiały
Mika
3 lata temu
Jak ożenił się ze złodziejką , to przestałam oglądać ten program.
gość
3 lata temu
Jeśli nie skłamał, to dobrze że powiedział głośno kto pod nim dołki kopie... Janowskiego szanuję za Metro
gość
3 lata temu
Nie ma ludzi nie zastąpionych panie Robercie
gość
3 lata temu
Dobrze zrobiliby wysyłając dziada na emeryturę. Nie sympatyzuje w nim,tym bardziej w mężu złodziejki. Nie oglądam programu właśnie z uwagi na prowadzącego.
...
Następna strona
bCOZMPGf