Trwa ładowanie...
Przejdź na

Majdany kłócą się o ciążę? "Dla Radka pieniądze to nie wszystko. Marzy o dziecku"

303
Podziel się

"Małgosia mami wszystkich tymi opowieściami o dziecku. Wie, że gdy się dużo o niej pisze, może liczyć na wyższe stawki za reklamy czy uczestnictwo w imprezach".

Majdany kłócą się o ciążę? "Dla Radka pieniądze to nie wszystko. Marzy o dziecku"
bCyWXTKd

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek stanowią zgrany zespół, co udowodnili na planie ubiegłorocznego Azja Express. Kiedy zdecydowali się tam wystąpić, wszyscy podejrzewali ich o daleko idącą desperację. Zresztą nie bez podstaw. Kiedy wyjeżdżali do Wietnamu, losy prowadzonego przez Małgorzatę Projektu Lady rysowały się niepewnie, zaś Radzio tułał się po obrzeżach show-biznesu.

Emisja odcinków z ich udziałem zmieniła wszystko. Od tamtej pory Majdany są zasypywane ofertami. Małgorzata prowadzi obecnie dwa programy, zaś Radosław został prezenterem Eurosportu i trenerem piłkarskiej reprezentacji TVN-u. W międzyczasie dorabiają w reklamach. Właśnie ruszyła druga kampania Plusa w ich udziałem.

W tej sytuacji marzenia o dziecku zeszły na dalszy plan. Przynajmniej jeśli chodzi o Małgosię. Niedawno narzekała w tygodniku Gwiazdy, że w nawale obowiązków nie ma czasu zajść w ciążę.

bCyWXTKf

Jak donosi Fakt, podobno Radosław nie podziela jej obaw i uważa, że czas zawsze się znajdzie, jeśli tylko są chęci. Niestety, podejrzewa żonę o to, że wcale nie marzy o rodzicielstwie, tak mocno jak on.

Małgosia mami wszystkich tymi opowieściami. Wie, że gdy się dużo o niej pisze, może liczyć na wyższe stawki za reklamy czy uczestnictwo w imprezach - ujawnia informator tabloidu. A tak naprawdę na razie o kolejnym dziecku nie ma mowy. Dla Radka pieniądze to nie wszystko. Marzy o dziecku.

_

bCyWXTKl
bCyWXTKm

_

_

bCyWXTKn

_

bCyWXTKG
KOMENTARZE
(303)
Warszawiak
3 lata temu
O jaką ciążę??? Pani Rozenek już jest niezdolna do prokreacji. 46 wiosen robi swoje.
gość
3 lata temu
Przecież Gośka jest ledwo przed 50 ona już menopauzę ma
gość
3 lata temu
Radzio mógł pomyśleć zanim wybrał kandydatkę na inkubator, Macron teź pewnie się kłóci codzień
bCyWXTKH
Gość
3 lata temu
Święta prawda, oni liczą tylko na kasę. A jak powszechnie wiadomo ta pani jest juz za stara na dziecko...
gość
3 lata temu
Napiszcie Małgosia i Radek Rozenkowie, będzie śmieszniej
Najnowsze komentarze (303)
gość
3 lata temu
Niech wreszcie zachodzi w tą ciąże jak Radek się nie nadaje to niech kogoś poprosi.
gość
3 lata temu
Niech oni sie w koncu rozwioda bo się spawiuje.
gość
3 lata temu
Mogl miec wczesniej dzieci,kazdy ma w jego wieku juz a Malgosia ma racje,NIE MA ZAMIARU TERAZ PRAC PIELUCH,KIEDY JEST JYZ ZGRABNA ,BOGATA
Gość
3 lata temu
Nie piszcie żeby wracal do Dody,bo Dorota go ma teraz w d***e,mial czas kiedy go kochala a on kochal wszystkie.Dziecka nie splodzi z Malgosia,wpadl w glowno na wlasne zyczenie.
gosc
3 lata temu
Majdan czy ty rozumiesz ze ta twoja juz przekwitla masz skutki lapania sie starej d**y
gość
3 lata temu
on chyba wierzy że ona ma 18 lat!!! i wierzy że urodzi mu dziecko hahahahah
wróżka
3 lata temu
wredna geba starej baby 50 tki, znak BLIZNIąt to jedni najgorszych wrednych znakow ! dla piniedzy zrobia wszystko, zmieniaja zdanie jak chorągiewka a w oczy co innego, znam takich p****************u ! dużo nawet podejrzewan o socjopatię !unikam tych ludzi ! rozejrzyjcie sie wkolo i mi przyznacie racje !
gość
3 lata temu
przecież wyglądają na dziadkow z rana bez makijażu wiadomo przecież że się upiększają tonami pudru
bCyWXTKz
gość
3 lata temu
to ta rozenek nie wiedziała że Majdan będzie chciał dziecko ? wciska mu kit a tak naprawdę to ona jest w okresie menopauzy więc małe prawdopodobieństwo jest zajść w ciążę
gość
3 lata temu
Ciąża przed 50???
gość
3 lata temu
Będa się kłócić , aż zostaną sami i wtedy zobaczą , że pogoń za WARTOSCIAMI PRZECHODNIMI jest mirażem , chwilą ulotną umykającą przed WARTOŚCIAMI NADRZĘDNYMI...
gość
3 lata temu
Małgonia ani na razie ani nigdy już nie będzie w ciąży...już nie te lata...lepiej nie ośmieszałaby siebie ani swojej rodziny...niech będzie sobie perfekcyjna w czym tam chce...niech pokazuje nogi ...ręce czy czubek głowy...i żyje sobie jak chce i z kim chce....ale o ciąży to niech zamilknie...
gość
3 lata temu
Przecież ina jest już stara
ROYAL BABY MA...
3 lata temu
royal baby radziiiiiioooo z doda zrób goska to ma 75 lat niedługo radzio ma 55 lat to mu się spieszy
...
Następna strona
bCyWXTLb