Środa 30.08.2017 08:15

Borkowski doniósł policji na teściową. "Opowiada wnukom, że ROZMAWIA Z ICH ZMARŁĄ MATKĄ"

Jacek Borkowski Adrianna Gotowiecka

Borkowski doniósł policji na teściową. "Opowiada wnukom, że ROZMAWIA Z ICH ZMARŁĄ MATKĄ"Jacek Borkowski od półtora roku toczy w sądzie walkę z teściową i szwagierką, które próbują odebrać mu opiekę rodzicielską nad dziećmi, 15-letnim Jackiem i 11-letnią Magdą. Aktor wychowuje je samotnie, odkąd jego ukochana żona w styczniu 2016 przegrała z białaczką. Jednak teściowa, a zwłaszcza bezdzietna szwagierka, mieszkająca na stałe w Wielkiej Brytanii, uważają, że zrobiłyby to dużo lepiej.

Siostra zmarłej Magdaleny Borkowskiej "opiekę" na chrześniakami rozpoczęła już w dniu jej pogrzebu - od wtargnięcia do domu aktora, przeszukania rzeczy zmarłej i kradzieży należącej do niej biżuterii oraz pamiątek komunijnych dzieci. Następnie teściowa i szwagierka nasłały Borkowskich kuratorkę. Aktor musiał jej tłumaczyć, że chociaż jest samotnym ojcem, to w domu jednak nie panuje patologia. W trosce o dobro dzieci krewne zadbały także o wysłanie je na badania psychologiczne w Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym.

Sąd uznał argumenty teściowej Borkowskiego, ale chyba nie był do końca przekonany, bo zalecił aktorowi zmuszenie dzieci do rozmowy z babcią tylko raz w miesiącu i to nie osobiście, lecz za pośrednictwem telefonu lub internetu. Aktor jednak w ogóle nie życzy sobie, by jego nastoletnie dzieci miały kontakt z babcią, którą uważa za skrajnie toksyczną osobę. Zwłaszcza odkąd zaczęła mu nagrywać na automatycznej sekretarce bardzo niepokojące zwierzenia.

Jacek i Magda usłyszeli, że babcia rozmawiała z ich zmarłą mamą, której nie podoba się ich zachowanie - ujawnia w tygodniku Na żywo znajomy rodziny.

Jak każdy kontakt z duchami, ten także zakończył się paniką.

Syn i córka byli roztrzęsieni - ujawnia Borkowski. Pytali mnie, czy babcia rzeczywiście ma kontakt z nieżyjącą matką i jak to jest możliwe. Spokój, który starałem się budować w ich życiu, nagle runął.

Borkowski zaniósł nagranie z automatycznej sekretarki na policję, oskarżając teściową o uporczywe nękanie.

Komisariat Policji w Radzyminie prowadzi postępowanie o czyn z art. 190a par. 1 czyli o uporczywe nękanie i stalking - potwierdza nadkomisarz Rafał Trzaskoma.

Tymczasem teściowa i szwagierka Borkowskiego szykują się do jesiennej ofensywy.

Sąd właśnie mnie oczyścił z zarzutu kradzieży biżuterii, o co posądził mnie Jacek. To nam pomoże w kolejnych sprawach, między innymi tej, którą właśnie założyła moja mama, o niewykonywanie wyroku sądu w sprawie kontaktu z wnukami - zapowiadała dziarsko szwagierka Borkowskiego.

Sąd uniewinnił ciotkę od kradzieży biżuterii, bo kosztowności zostały zwrócone - tłumaczy aktor. Fakt, że musiałem wyjaśniać to przez policję i sąd jest szokujący. Wygląda na to, że miałem rację, kiedy walczyłem o to, by dzieci nie miały kontaktu z tą rodziną. Dzieci są dla mnie najważniejsze i nie pozwolę na ich psychiczne dręczenie.


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (154)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 154
Odpowiedz
32 43
zgłoś
Gość 30.08.2017 08:16
Wariactwo.Zmarli spia w grobach.Kiedys zmartwychwstana wszyscy Jedni do zycia wiecznego drudzy na wieczna smierc.
Odpowiedz
239 35
zgłoś
gość 30.08.2017 08:17
co za straszni ludzie,jak można tak ze sobą walczyć.
Odpowiedz
326 45
zgłoś
gość 30.08.2017 08:18
Dlatego z rodziną najlepiej na zdjęciu. Po kogoś śmierci przy okazji walki o dzieci, spadki etc wychodzi wszystko
Odpowiedz
446 91
zgłoś
Gość 30.08.2017 08:18
Wstrętne baby walczą nie o dzieci, tylko o kasę za rodzinę zastępczą.
Odpowiedz
501 95
zgłoś
Gość 30.08.2017 08:19
Siostra zmarłej niech założy własną rodzinę a teściowa zajmie się sobą
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 154