Piątek 25.08.2017 13:15

17 lat temu padł pierwszy klaps na planie "M jak miłość"! (STARE ZDJĘCIA)

M jak miłość Mostowiakowie jubileusz M jak miłość Małgorzata Kożuchowska Kacper Kuszewski Kasia Cichopek Marcin Mroczek Rafał Mroczek Witold Pyrkosz Teresa Lipowska

M jak miłość to jedna z najdłuższych polskich telenowel wciąż ciesząca się dużą oglądalnością. Choć serial powstał na fali popularności Klanu, do dziś gromadzi przed telewizorami miliony Polaków. To właśnie tu swoje kariery zaczynali Małgorzata Kożuchowska, Kasia Cichopek, bracia Mroczkowie, Joanna Koroniewska i Kacper Kuszewski.

W tym roku jubileusz 17-lecia istnienia telenoweli odbywa się w wyjątkowo smutnych okolicznościach, pod koniec kwietnia zmarł odtwórca jednej z głównych ról, Witold Pyrkosz. Choć widzowie zobaczą jeszcze Lucjana Mostowiaka w nowych odcinkach, jego serialowa żona - Teresa Lipowska przyznała, że nie wyobraża sobie pracy bez "energii i humoru" Pyrkosza.

Choć udział w serialu dawał przepustkę do sławy, w ciągu ponad dekady istnienia M jak miłość, wielu aktorów zdecydowało się na inną ścieżkę kariery. W 2011 roku uśmiercono postać Hanki Mostowiak graną przez Małgorzatę Kożuchowską, z kolei dwa lata później z ekranu zniknęła Joanna Koroniewska wcielająca się od początku w córkę Basi i Lucjana - Małgosię Mostowiak.

Przypomnijcie sobie kadry z kilku pierwszych lat emisji M jak miłość. Pamiętacie wszystkich bohaterów?

« Poprzednie 1/21

17 lat temu padł pierwszy klaps na planie "M jak miłość"

217 lat temu padł pierwszy klaps na planie "M jak miłość"