Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kayah nie chce przyjaźnić się ze Steczkowską. "Nie wierzy w jej szczerość. Od zawsze rywalizowały"

86
Podziel się

"Obecność na jej koncertach traktuje wyłącznie w kategoriach zarobkowych".

Kayah nie chce przyjaźnić się ze Steczkowską. "Nie wierzy w jej szczerość. Od zawsze rywalizowały"
bCOJPLyt

Relacje Justyny Steczkowskiej i Kayah, które nigdy nie należały do szczególnie ciepłych, uległy znacznemu pogorszeniu dwa lata temu, gdy Justyna nagrała utrzymany w biesiadnych klimatach utwór z bałkańskim muzykiem Bobanem Markoviciem. Słuchając piosenki Kto mi wciska kit, ciężko opędzić się od skojarzeń z utworem Prawy do lewego Kayah i Bregovicia sprzed 16 lat. Mało tego, teledysk do piosenki Steczkowskiej do złudzenia przypomina klip Kayah, w którym wcieliła się w rolę panny młodej u boku Gorana Bregovicia. W swoim teledysku Justyna występuje w sukni ślubnej i welonie, a Marković odgrywa rolę pana młodego.

Kayah podobno miała o to żal do Justyny - ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Chcąc zrobić na złość rywalce, postanowiła przypomnieć Polakom swoje dawne przeboje i odświeżyć współpracę z Goranem. Zobacz: Kayah chce zepsuć trasę Steczkowskiej?

Przed laty rozstali się w niezbyt miłej atmosferze. Jak ujawniła Kayah, Bregović okazał się zarozumiały i humorzasty, a na dodatek oszukiwał przy rozliczeniach. Dzięki Jusi przynajmniej się pogodzili.

bCOJPLyv

Tymczasem Steczkowska postanowiła przekonać Kayah do siebie. Wymyśliła sobie, że zostaną najlepszymi przyjaciółkami. W tym celu zaczęła słać jej bukiety kwiatów i zaproszenia do wspólnych występów. Kayah jednak dała się namówić tylko na udział w przyszłorocznym koncercie muzyki filmowej, którego gwiazdą będzie Steczkowska. Kwiaty nie zrobiły na niej większego wrażenia.

Wręcz przeciwnie, nabrała podejrzeń.

Kayah nie wierzy w szczerość Justyny i w to, że nagle chce się do niej zbliżyć - ujawnia w Fakcie znajomy piosenkarki. Pamięta, że od zawsze rywalizowały. Obecność na jej koncertach traktuje wyłącznie w kategoriach zarobkowych.

Ostatecznym ciosem dla Jusi była odmowa nagrania duetu, na którym Steczkowskiej bardzo zależało. Kayah wytłumaczyła jej dyplomatycznie, że ich głosy do siebie nie pasują.

bCOJPLyB

Justyna jest mocno zawiedziona - ujawnia osoba z jej otoczenia.

Dziwicie się Kaśce?

bCOJPLyC
bCOJPLyW
KOMENTARZE
(86)
gość
3 lata temu
rywalizuja o status baby jagi-bo obie sie nadaja ha ha
Gość
3 lata temu
Jusia szuka ratunku:) nie ten adres!!!
gość
3 lata temu
rywalizowaly? chyba, która szybciej odwiedzi centrum medycyny estetycznej
bCOJPLyX
Gość
3 lata temu
Ja osobiście nie przepadam za Steczkowską, wkurza mnie ten jej sposób mówienia, zachowuje się jak jakaś diwa. Kayah wydaje mi się taka bardziej swojska, taka sympatyczniejsza. Steczkowska stara się uchodzić za miłą, ale wydaje mi się, że to tylko kreacja, Steczkowska jak dla mnie sprawia wrażenie takiej, co lubi zadzierać nosa, a Kayah taka normalna, otwarta na świat, nie robi z siebie diwy, nie wywyższa się. Przypomnijcie sobie jak Edyta Górniak i Justyna Steczkowska były jurorkami i co chwile sobie przycinały, jedna drugiej warta. To Kayah mi się taka nie wydaje.
gość
3 lata temu
rywalka o miano nosa roku-czarowniczki i wyjce do tego
Najnowsze komentarze (86)
Gość
3 lata temu
Kayah do piet justynie nie dorasta
Gość
3 lata temu
Kayah z czym do ludzi? Gdzie tobie do Justyny...
Gość
3 lata temu
Justyna Steczkowska ma wielu przyjaciol akaruat kayah do szczescia jej nie potrzebna Obie dobrze spiewaja ale jednak Justyna ma lepszy glos I osobowosc sceniczna kayah ... mmmm taka nijaka
Gość
3 lata temu
Chyba na odworot. Justyna to piekny wokal a kayah to tylko gorsza kopia Steczkowskiej. Zawsze ja kopiowala.
Gość
3 lata temu
Kayah to Justynie Steczkowskiej do piet nie dorasta.justyna jest DIVA
gość
3 lata temu
Chyba krychę tą od s***t
gość
3 lata temu
jusia jaka gruba....
Fanka z windy
3 lata temu
Justyna ma talent, przepiękny głos, osobowość i konsekwentnie realizuje swój wizerunek sceniczny. Czy nie macie dosyć wyjców pokroju Margaryny czy Sepsy, ktore nie potrafią śpiewać, nie maja o czym śpiewać,a mimo wszystko są, bo ktoś je nachalnie promuje? Litości. Keep loud&carry on,Justyna.
bCOJPLyP
Gość
3 lata temu
Steczkowska ma o niebo lepszy glos niz Kayah Ale Kayah ma lepsze piosenki Jusia chce sie przypomniec publicznosci a duet z Kayah by sie sprzedal
Pani
3 lata temu
One się kiedyś kolegowaly, ale Kayah wiele lat temu strzeliła focha, gdy Steczkowska wyszła dobrze za mąż i założyła rodzinę. Kayah jej tego zazdroscila, nawet przyznała to sama w jakimś wywiadzie.
gość
3 lata temu
Boże kto Kai operował NOS!!! Ktoś oszpecił dziewczynę.
Gość
3 lata temu
Czarownice!!!!Gdzie miotły??? Tylko tego wam brak.
gość
3 lata temu
jusia to zero nie dziwię sie kaji
gość
3 lata temu
A kto z kim ma rywalizować jak Kayah nie umie śpiewać.Niech już lepiej zajmuje się produkcją nagrań.
...
Następna strona
bCOJPLzr