Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kinga Duda jest NIELUBIANA PRZEZ RÓWIEŚNIKÓW? "Robią jej po kryjomu zdjęcia i sprzedają do gazet"

474
Podziel się:

To dlatego nie pojawiła się na bankiecie z Kate i Williamem, przestała też ponoć odwiedzać rodziców w Pałacu Prezydenckim...

Kinga Duda jest NIELUBIANA PRZEZ RÓWIEŚNIKÓW? "Robią jej po kryjomu zdjęcia i sprzedają do gazet"

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że Kinga Duda ma wszystko, żeby wieść szczęśliwe życie. Jest ładną, młodą dziewczyną, szczęśliwie zakochaną w studencie medycyny. Mama zabiera ją na zagraniczne zakupy, znalazła się w pierwszej piątce najlepszych studentów Szkoły Prawa Amerykańskiego i najseksowniejszych Polek według CKM-u.

Idealny obrazek burzy ponoć... ojciec-prezydent, przez którego jest nielubiana wśród swoich rówieśników, którzy robią jej zdjęcia z ukrycia. Kinga Duda, której aktywność w sieci można opisać słowem "znikoma", zawiesiła również swoje publiczne wystąpienia w towarzystwie rodziców. Nie była obecna zarówno podczas wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa, ominęła również kolację z księżną Kate i księciem Williamem. W obawie o niekorzystne zdjęcia paparazzich i "hejt", który ją spotyka przestała nawet odwiedzać ich w Pałacu Prezydenckim. Odmówiła sobie nawet wypoczynku z rodzicami w Juracie, do czego ponoć namówiła ją matka.

Córka prezydenta nie ma zbyt wielu przyjaciół na uczelni. Studenci zbliżają się do niej głównie po to, żeby zrobić jej zdjęcia.

Są studenci, którzy robią jej po kryjomu zdjęcia, kiedy pali papierosy. Sprzedają je do gazet. Jeszcze inni przez internet wysyłają jej listy z pogróżkami. Na szczęście nad Kingą czuwa BOR (funkcjonariusze biegają z nią nawet po parku). Ona sama zaś postanowiła pokazać, że się nie boi - informuje magazyn Rewia.

Współczujecie?

Zobacz także: Kinga Duda na balu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(474)
gość
6 lat temu
Ja jej bardzo współczuje. W środowisku prawniczym próżno szukać zwoleników jej ojca...
Gość
6 lat temu
Zawsze jestem przeciw nekaniu
gość
6 lat temu
Wstrętne uczucie zazdrości nie zna granic.
gość
6 lat temu
jeżeli to prawda to jej współczuję, co za m***y robią zdjęcia i sprzedają do gazet? przyszli prawnicy i sędziowie? dno
gość
6 lat temu
Piekna dziewczyna, odczepcie sie od niej pudlice
Najnowsze komentarze (474)
Gość
6 lat temu
Szkoda mi jej. Ale wszelki hejt to TTYLKO I WYŁĄCZNIE zazdrość. A to już sprawa zainteresowanych zazdrośników a nie jej samej. Trzymaj się dziewczyno😊
gość
6 lat temu
ładna dziewczyna, p********e mieć starego co większość polaków nienawidzi.. za kilka lat jak to przeminie ona nadal będzie z tym musiała żyć..
gość
6 lat temu
Jak aspiruje do bycia prawnikiem powinna odciąć się publicznie od Ojca w kwestii prawa konstytucyjnego. Być może zrobiła to już prywatnie, ale to za mało...
Alek
6 lat temu
Wytrzymałość i i powodzenia 😃
ado
6 lat temu
powinna szerze pogadać z rodzicami zwłaszcza z panem Adrianem na pewno będzie bezpieczna
Dojrzaly Slaz...
6 lat temu
ZADIUPIAL BYM :D STUDENTKA TAKIE LUBIE
gość
6 lat temu
Z profilu, kiedy pokazuje zęby, nie jest za ładna.
gość
6 lat temu
Tak na prawdę to ojciec robi to piekło córce. Zona, jako stara kobieta jeszcze to przełknie,ale młoda kobieta ciężko płaci za niemoralne karierowiczostwo tatusia.
gość
6 lat temu
dziwne, gdy inwetsuje się w stroje, edukację, a nawet w fajki, ale nie w ortodontę. Nie wypada aby ona w tym wieku nadal miała krzywy zgryz, przecież są teraz takie metody, aby korekta była mało widoczna.
gość
6 lat temu
W Krakowie studenci prawa znani są z zawiści i niekoleżeńskości. Kiedyś jeden drugiemu o mało nie wybił oka jak się bili o miejsce na sali. Karetka musiała przyjechać, żeby udzielić pomocy poszkodowanemu.
men
6 lat temu
A ja ją bardzo lubię,jest piękną młodą dziewczyną,nie obchodzi mnie ze jest córką prezydenta,jest bardzo wartościową i ułożoną dziewczyną i życzę jej wszystkiego najlepszego,nie daj się upodlić złym i zawistnym ludziom,jesteś piękna i całe życie przed Tobą....pozdrawiam
ania
6 lat temu
bardzo ładna dziewczyna
Gosia Zalewsk...
6 lat temu
Mając ojca marionetkę który za bycie prezydentem złamał wszystkie przepisy prawa,będąc prawnikiem ,a matka KUKŁA dobrze ubrana.Nie mająca żadnego zdania,oglądamy ich albo na kolanach na mszach,albo na nartach i urlopach.Trzeba sie wstydzić,a ona studiuje prawo,toż to żenada,jakiego ona uczy się prawa patrząc na ojca.
gość
6 lat temu
Kinga rzuć palenie bo się szybko posypiesz, osoby o takim typie urody, delikatnej, bardzo jasny fototyp, mają z reguły skórę która na papierosy reaguje bardzo źle. To wyjdzie za parę lat.
...
Następna strona