Czwartek 07.09.2017

Zgwałcona Polka z Rimini opowiada o brutalnej napaści: "Zemdlałam, cucili mnie w wodzie i ZNÓW GWAŁCILI"

Polka zgwałcona w Rimini gwałt na 26-latce w Rimini

Zgwałcona Polka z Rimini opowiada o brutalnej napaści: "Zemdlałam, cucili mnie w wodzie i ZNÓW GWAŁCILI"

Od dwóch tygodni polskie i włoskie media szeroko opisują sprawę zbiorowego gwałtu na plaży w Rimini, którego ofiarą padła 26-letnia Polka. Kobieta wybrała się z mężem na nocny spacer, w trakcie którego czterech sprawców dokonało na nich brutalnej napaści. Policja szukała przestępców przez tydzień angażując kilkuset policjantów i 30-osobowy zespół śledczych. Opublikowanie wizerunku gwałcicieli w mediach pomogło w końcu w ich ujęciu. Trzech z nich okazało się niepełnoletnich, a jeden to 20-letni uchodźca z Konga, który dwa lata temu otrzymał we Włoszech azyl. Aktualnie cała czwórka przebywa w areszcie. Tymczasem wiele osób wciąż zastanawia się, co tak naprawdę wydarzyło się tragicznej nocy na plaży. Jedna z włoskich gazet, Corriere della Sera twierdzi, że udało jej się dotrzeć do zeznań Polki, która ze szczegółami miała opowiedzieć o tym, co ją spotkało.

Siedzieliśmy na ręcznikach, piliśmy piwo bezalkoholowe. Podszedł do nas jakiś chłopiec, łamaną angielszczyzną zapytał, skąd jesteśmy, a my odpowiedzieliśmy, że z Polski - wspomina ofiara. Zażądał naszych portfeli i telefonów. Chcieliśmy uciec, wtedy uderzył mojego partnera w twarz i przewrócił go. Z ciemności wyłoniła się trójka pozostałych.

Następnie 26-latka opisuje, jak była brutalnie bita i gwałcona przez czwórkę zwyrodnialców.

Rzucili mnie na plażę i bili po twarzy, głowie, po całym ciele. Trzech trzymało mnie za gardło, niemal mnie dusząc. Chwycili mnie za nogi, jeden gwałcił, inni przytrzymywali, potem się zmieniali. Zemdlałam, cucili mnie w wodzie i znów gwałcili - relacjonuje Polka.

Dziennikarze gazety dotarli także do transseksualistki z Peru, która również została zgwałcona tej nocy przez gang Guerlina Butungu. Wspomina, że to właśnie 20-latek był najbardziej bezwzględny i brutalny.

Kongijczyk uderzył mnie w głowę butelką i mówił, że mnie zabije. Krzyczał do innych, by pocięli mi twarz - opowiada Peruwianka.

W związku z tą i innymi głośnymi sprawami gwałtów w ostatnim czasie, Zbigniew Ziobro ogłosił, że w polskim prawie wprowadzone zostaną zmiany zaostrzające kary dla gwałcicieli.

Polskie sądy należą do najłagodniejszych, jeżeli chodzi o orzekanie kary za te niezwykle okrutne przestępstwa, chcemy to zmienić poprzez zmianę ustawodawstwa karnego i wprowadzenie rozwiązań, które będą obligowały sądy do orzekania wyższych kar dla tego rodzaju przestępstwa - zapowiedział minister sprawiedliwości.

Wszyscy sprawcy gwałtu w Rimini schwytani

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (864)

Odpowiedz
1 52
zgłoś
gość 07.09.2017 18:38
odważna.... już nawija
Odpowiedz
15 2
zgłoś
gość 07.09.2017 18:38
gość: coś strasznego, jedyny plus, to, że może zwiększą rzeczywiście kary za gwałty w Polsce, bo to skandal, jakie mamy obecnie prawo. Do tego wielu gwałcicieli dostaje wyroki w zawieszeniu!
Zwiększenie długości kary nie przekłada na wyrok bez zawieszenia.
Odpowiedz
12 60
zgłoś
Gość 07.09.2017 18:38
A co ona taka wylewna? Wiele kobiet ma taka traumę, że nie chce iść na policję, bo nie chce do tego wydarzenia wracać. Dziwne to jest z psychologicznego punktu widzenia. Bardzo. A tych gwałcicieli to bym wsadziła na dożywocie ale ciężkich robòt, a nie ogladania telewizji, grania w gry i ciepłej celi!
Odpowiedz
36 6
zgłoś
Gość 07.09.2017 18:39
ta kobieta ma jeszcze w sobie tyle siły, żeby opowiadać?? podziwiam i chylę czoła, ja na samą myśl o niej to cierpnie mi skóra....
Ja bym sie zabila rzygac mi sie chce jak widze jego morde
Odpowiedz
32 9
zgłoś
Wera 07.09.2017 18:39
Nie opowiadajcie bzdur!!! Dziewczyna jest w takim stanie, że nie udzieliła ani żadnych wywiadów, ani tym bardziej nie była w stanie dokładnie zeznawać!!! Wiec nie piszcie, że jakaś tam gazeta dotarła do jej zeznań, bo to kompletna bzdura!
Ładowanie komentarzy…