Trwa ładowanie...
Przejdź na

Informujemy, iż toczy się postępowanie z powództwa Emila Stępnia przeciwko spółce Wirtualna Polska Media S.A. o naruszenie jego dóbr osobistych, poprzez publikowanie w poniższym tekście znieważających, obraźliwych i poniżających go treści.

aktualizacja

Doda też ma kłopoty. Sąd SKAZAŁ JĄ ZA PORYSOWANIE SAMOCHODU Emila!

Podziel się:

Dorota w grudniu tamtego roku zniszczyła auto byłego narzeczonego. Teraz musi za to słono zapłacić.

Doda też ma kłopoty. Sąd SKAZAŁ JĄ ZA PORYSOWANIE SAMOCHODU Emila!

W czwartek po południu warszawska policja niespodziewanie zatrzymała Emila S., producenta filmowego i biznesmena, ... oraz fan filmu Pitbull. Cóż, najwyraźniej gangsterskie realia tak mu się spodobały, że postanowił sprawdzić je "od środka".

Aresztowanie Emila miało związek z innym partnerem Doroty, Emilem Haidarem, którego Rabczewska rzuciła w atmosferze skandalu. Trudno dziś dokładnie wyliczyć, o co poszło, ale rozstanie było długie i medialne: Doda gdzie tylko mogła opowiadała o problemach swojego narzeczonego, któremu, w grudniu ubiegłego roku, porysowała nawet samochód. Haidar twierdził, że Doda porysowała go kluczem, a potem... chciała poprawić nożem.

Wygląda na to, że nadchodząca jesień będzie bardzo trudna dla Doroty i jej aresztowanego narzeczonego. W piątek zapadł wyrok w sprawie o zniszczenie samochodu Emila. Sąd uznał, że Doda jest winna porysowania auta i wymierzył jej dość wysoką karę finansową.

Doda została uznana winną, sąd wymierzył karę grzywny 100 stawek dziennych po 100 złotych każda, obowiązek naprawienia szkody w wysokości 10 000 złotych oraz zwrot kosztów sądowych, czyli prawie 6500 złotych - mówi nasze źródło.

Emil Haidar musi mieć chyba udany weekend. Przypomnijmy, jak skomentował czwartkowe aresztowanie swojego następcy u boku Doroty: TYLKO U NAS! Emil Haidar komentuje zatrzymanie chłopaka Dody: "Stał za tym BANDYCKIM WYMUSZENIEM miliona złotych dla Rabczewskiej"

**Emil Haidar komentuje zatrzymanie chłopaka Dody: "Stał za tym BANDYCKIM WYMUSZENIM"

**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.