Sobota 09.09.2017

Żona Sołtysika tłumaczy się z karmienia piersią dwulatka: "On tego POTRZEBUJE! Chcę być dla niego przyjaciółką!"

Patrycja Sołtysik Andrzej Sołtysik dziecko Sołtysika karmienie piersią

Żona Sołtysika tłumaczy się z karmienia piersią dwulatka: "On tego POTRZEBUJE! Chcę być dla niego przyjaciółką!"

Temat karmienia piersią - tego publicznego czy prywatnego - co jakiś czas wraca do mediów, podsycany wypowiedziami kolejnych celebrytek na zmianę broniących i krytykujących takie zachowanie. Ostatnio o negatywnej stronie karmienia piersią mogła przekonać się Patrycja Sołtysik, żona starszego o 25 lat gwiazdora TVN-u, która pokazała jak karmi swojego syna. Problem w tym, że dziecko ma już 2 lata, co dla fanek Patrycji okazało się niemal patologią.

Przypomnijmy: Młoda żona Sołtysika pozdrawia hejterów... nagą piersią, którą karmi dwulatka: "Pozdrawiamy przeciwników karmienia naturalnego!"

Patrycja stwierdziła, że to świetna okazja do tego, by przypomnieć o sobie mediom i ostatnio wystąpiła w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o całej sytuacji. Żona Andrzeja Sołtysika poskarżyła się przy okazji, że w Internecie jest "hejtowana za wszystko", ale już się przyzwyczaiła.

To jest naturalne, wbrew temu, co twierdzą zasoby internetowych hejterów. Tak wyszło naturalnie, nie planowałam długiej drogi karmienia. Mój syn tego potrzebuje, je normalnie, je wszystkie posiłki, to uzupełnienie i przedłużenie tej bliskości między nami - przekonywała. Kobiety w Internecie są dla siebie najbardziej okrutne i wstrętne. Ja w Internecie jestem hejtowana za wszystko. Ja bym go chętnie dostawiła, ale on tego potrzebuje. Czekam do stanu odstawienia.

Marcin Prokop zapytał Patrycję, czy tak długie karmienie syna piersią nie spowoduje w przyszłości negatywnych skutków w postaci zbyt wielkiego przywiązania chłopca do mamy. Patrycja Sołtysik zdecydowanie temu zaprzeczyła, stwierdzając, że chce być jedynie... przyjaciółką dla swojego dziecka.

Ja sobie zawsze marzę, żeby być przyjaciółką dla mojego syna, żeby być z nim blisko. Za chwilę, gdy go odstawie, to i tak będzie do mnie przychodził, będzie się przytulał - mówiła. Wierzę, że to będzie miało dobry wpływ. Nie jest tak, że jest do mnie bardzo przywiązany, nie porównywałabym karmienia piersią do przywiązania.

Myślicie, że długie karmienie piersią to faktycznie dobry sposób na przyjacielskie relacje z synem?

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (587)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 587
Odpowiedz
227 116
zgłoś
Gość 09.09.2017 12:32
a co w tym zlego pokarm matki jest najlepszym pokarmem dla dzieci
Odpowiedz
197 46
zgłoś
Ja 09.09.2017 12:32
A i Andrzejowi coś skapnie.
Odpowiedz
153 77
zgłoś
Gość 09.09.2017 12:32
lepuej karmic unnymi rzeczami dzieci a potem wszyscy zdziwieni ze pelno raczyska wszedzie
Odpowiedz
709 136
zgłoś
Gość 09.09.2017 12:33
Dobrze że karmi tylko po co sie z tym obnosi i sama robi szum? Czyżby parcie??
Odpowiedz
999 158
zgłoś
Pacjentka 09.09.2017 12:33
To sobie karm i nie rób szopki, po co pokazujesz to w necie?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 587