Poniedziałek 11.09.2017

Kwaśniewska apeluje do Agaty Dudy: "Ja się dobrze czuję, GDY PATRZĘ NA SWOJE ODBICIE. Pani Agato, SIŁA W KOBIETACH!"

Agata Kornhauser-Duda Agata Duda Jolanta Kwaśniewska Anna Komorowska Danuta Wałęsa Kongres Kobiet

Kwaśniewska apeluje do Agaty Dudy: "Ja się dobrze czuję, GDY PATRZĘ NA SWOJE ODBICIE. Pani Agato, SIŁA W KOBIETACH!"

Bierna postawa Agaty Dudy podczas głośnych wydarzeń mijającego roku wzbudzała wiele kontrowersji. Wiele osób zarzucało jej wówczas, że boi się zabierać głos, by nie szkodzić prezydenturze swojego męża. Faktycznie, Agata Duda unika aktywności głośnych medialnie, skupiając się raczej na towarzyszeniu prezydentowi.

Przypomnijmy: Andrzej Duda z Agatą czytają "Wesele" Polakom (ZDJĘCIA)

Andrzej Duda z małżonką rozpoczynają rok szkolny w Wilkowyi (ZDJĘCIA)

Chętnie o Agacie Dudzie wypowiada się Jolanta Kwaśniewska, która po latach od prezydentury męża zdążyła wykreować się na specjalistkę od dobrego stylu i życia wyższych sfer. Kiedyś Kwaśniewska pochwaliła Dudę za poprawne i wysmakowane stylizacje, ale jej ostatnia wypowiedź chyba nie przejdzie bez echa. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego gościła na poznańskim Kongresie Kobiet, gdzie zaapelowała do Agaty Dudy o większą aktywność.

Ja dobrze się czuję, z samego rana, kiedy wstaję i patrzę na swoje odbicie w lustrze. Ale jednocześnie muszę powiedzieć, że nie tracę nadziei. To dopiero półmetek. Pani Agato, siła w kobietach! - powiedziała ze sceny, gdy poproszono ją o rady dla obecnej Pierwszej Damy.

Agata Kornhauser-Duda na Kongres Kobiet nie przyjechała, ale wysłała list do jego uczestniczek. Żona Andrzeja Dudy podkreśliła istotę inicjatyw kierowanych do niepełnosprawnych dzieci:

W okresie minionych dwóch lat prezydentury mojego męża miałam bardzo dużo okazji do spotkań z dziećmi i dorosłymi dotkniętymi różnymi niepełnosprawnościami. Intensywne wrażenia z tych kontaktów pozostawiły niezatarty ślad w mojej pamięci i jestem wszystkim tym osobom bardzo wdzięczna za możliwość poznania ich świata, tego co robią, co jest dla nich ważne, z jakimi radościami, ale też problemami spotykają się na co dzień - napisała.

Na Kongresie nie pojawiła się także Danuta Wałęsa. Przyjechała za to Anna Komorowska, która zaznaczyła, że „menedżerki domów nie powinny mieć poczucia, że zajmują się czymś gorszym:

Trzeba szukać swojego miejsca i nie dać sobie wmówić, że jesteśmy drugiego sortu - powiedziała.

Sablewska o Agacie Dudzie: "Bardzo lubię jej wizerunek"

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (540)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 511-540 z 540
Odpowiedz
8 0
zgłoś
Basia 12.09.2017 16:53
cha cha pani Jolanto pani utraciła pamięć.I dlatego patrzy pani w lustro.
Odpowiedz
0 4
zgłoś
gość 12.09.2017 18:55
Po co tak ujadasz o Pani Kwaśniewskiej ty podła kreaturo nikogo nie potrafisz uszanować tylko idziesz tam gdzie masz korzyść i pchasz się palcem do d**y świnio prawda boli
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 12.09.2017 18:58
Brawo ty brawo my Brawo my brawo wy
Odpowiedz
5 0
zgłoś
Gość 12.09.2017 21:53
Kwaśniewska, ty to się tylko lansowałaś przy męžu a wręcz chciałaś go zakasować. A już twoja còrunia Olunia w programie mała czarna zrobiła cyrk broniąc tatusia, że to nie pijak tylko choroba filipińska i takie tam brednie. Żałośni jesteście cała rodzinka kwachòw
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 12.09.2017 22:44
kwasniewska idz w pi u
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 511-540 z 540