Poniedziałek 11.09.2017

TYLKO U NAS: Mamy okładkę "Playboya" z Przetakiewicz! "Zrobiłam to, bo chciałam i mogłam" (FOTO)

Joanna Przetakiewicz

TYLKO U NAS: Mamy okładkę "Playboya" z Przetakiewicz! "Zrobiłam to, bo chciałam i mogłam" (FOTO)Pod koniec zeszłego tygodnia pojawiła się informacja o tym, że Joanna Przetakiewicz rozbierze się w Playboyu. To idealny moment: projektantka występuje w emitowanej obecnie w TVN drugiej edycji Azja Express. Zobacz: Pierwszy odcinek "Azja Express 2": GOŁY TYŁEK Tymona, biust Przetakiewicz i bardzo dużo KUPY SŁONIA...

Przetakiewicz wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na wystąpienie w odważnej sesji z okazji 25-lecia polskiej edycji miesięcznika. Joanna zapewnia, że chciała w ten sposób "przełamać stereotypy".

Zrobiłam to, bo chciałam i mogłam. Wierzę, że rozpoczęła się era nowych kobiet i trzeba o tym głośno mówić - tłumaczy. To czas aby ostatecznie przełamać stare, nieaktualne i niesprawiedliwe schematy społeczne. Poruszać tematy tabu. Zaprzeczyć zakurzonym stereotypom. Tak, mówi się, że kobiety są dzisiaj wyzwolone, odważne i świadome. Z drugiej strony jest tyle rzeczy, których dojrzałej kobiecie nie wypada: nosić mini, zakochać się w młodszym mężczyźnie, pozować do nagiej sesji w Playboyu, kiedy kończy się 50 lat. Wciąż przy dokonywaniu małych i wielkich wyborów mniej ważne bywa "czego ja chcę? ", "co mnie uszczęśliwi" niż "co ludzie powiedzą".

Należę do pokolenia kobiet, którym powtarzało się: bądź skromna, nie wychodź przed szereg, poczekaj, aż cię zauważą, może pochwalą... - dodaje Przetakiewicz. A może warto sobie zadać pytanie w którym sformułowaniu jest więcej prawdy: piękne kobiety są pewne siebie, czy pewne siebie kobiety są piękne? Coco Channel powiedziała kiedyś: "Kobieta nie może być gorzej ubrana niż w niepewność".

To spójne z filozofią MIND BLOW La Manii, ciesz się życiem, miej odwagę, zakochaj się. Bądź pewna swojej wartości, radosna. Flirtuj ze swoim mężczyzną, idźcie na randkę. Pozwól się uwodzić. Teraz, kiedy jesteś już dojrzałą kobietą i wiesz, czego nie musisz i kim nie będziesz jesteś mądrzejsza życiowo, bardziej świadoma własnej wartości, wolno ci więcej. Ciesz się swoją zmysłowością, z upływem czasu stajesz się bardziej wyrazista.

Polki to jedne z najpiękniejszych kobiet świata. Niektóre są jednak zbyt skromne żeby nawet w ten sposób o sobie myśleć. Tymczasem świadomość swojej urody, inteligencji, możliwości daje niesamowitą siłę. Życie jest tylko jedno, warto się nim cieszyć. Kiedy jesteśmy szczęśliwe i uśmiechnięte wytwarzamy wokół siebie pozytywną aurę. Cudowną naturą kobiet jest dzielenie się radością. Z najbliższymi i całym światem.

Mamy dla Was pierwsze zdjęcia z sesji Przetakiewicz dla Playboya. Kupicie?

Joanna Przetakiewicz: Trzeba cieszyć się seksualnością

 
Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (659)

Odpowiedz
14 2
zgłoś
Gość 11.09.2017 13:06
Ale fotoszopu od groma....
Odpowiedz
20 4
zgłoś
Lala 11.09.2017 13:07
kobieto co ty bredzisz, nic byś nie zrobiła bez tej biżuterii od Kulczyka, która jest twoim zabezpieczeniem całego interesu
Odpowiedz
17 4
zgłoś
gość 11.09.2017 13:07
kulczyk sie w grobie przewraca!
Odpowiedz
23 2
zgłoś
R 11.09.2017 13:07
Przecież to nie ona, żywa kobieta Joanna. To coś co widzimy, to praca zespołowa grafików komputerowych, oświetleniowców, makijażystek itd. Ten twór, który jest na zdjęciach, w realu nie istnieje. Ale oszukiwać się można dalej :)
Odpowiedz
35 5
zgłoś
Gość 11.09.2017 13:07
Stara ropucha. Grafik płakał jak przerabiał.
Ładowanie komentarzy…